Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 10

  • 18 211
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
Аз пък се опитах да поръчам 16 пердета в една поръчка- и ме отряза.Явно има ограничения и в теглото, не знам... но п ък съм получавала и 17 кг. колет... та ги пуснах като 2 колета с по 8 пердета + други разни неща.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Монда,сигурно вече съм ти досадна,но моля те сподели докъде стигна с твойта непристигнала пратка?

# 17
  • Мнения: 13 512
Отговориха ми,че са я изпратили и ако в статуса на поръчките пише, че е в процес на подготовка, да не го  взимам под внимание. оттогава минаха около 10-на дни...ще иззчакам още месец,какво да правя.не мога и с тях да си вдигам нервите.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 5 921
обещах да покажа Надежда с комплекта. Явно си отговаря на номера, плата честно казано не е лош, мекичка басмичка е, приятен. Не я облякох на голо, че е много настинала, но ...

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1005&AlbumId=94106
бодитата явно ще ги носим чак следващото лято  Sad

# 19
  • Мнения: X
Има страхотни намаления за бебета, ех как ме е яд, 4е не мога да си поръ4ам от френския сайт  Confused.  Преди три дни поръ4ах за мен една туника, за приятелят ми една тениска и за бебка три блузки за проба, но от шведския Laredoute, където има вси4ко на вси4ко 50 артикула, няма нищо общо с френския  Twisted Evil Имам следната питанка > Ако поръ4ам от тук и напиша адрес на доставка в БГ, брат ми  да полу4и колета,  дали ще стане?

# 20
  • София
  • Мнения: 10 320
Има страхотни намаления за бебета, ех как ме е яд, 4е не мога да си поръ4ам от френския сайт  Confused.  Преди три дни поръ4ах за мен една туника, за приятелят ми една тениска и за бебка три блузки за проба, но от шведския Laredoute, където има вси4ко на вси4ко 50 артикула, няма нищо общо с френския  Twisted Evil Имам следната питанка > Ако поръ4ам от тук и напиша адрес на доставка в БГ, брат ми  да полу4и колета,  дали ще стане?

Ако брат ти има кредитна карта можеш да платиш с нея  Wink

# 21
  • Мнения: X
Брат ми няма карта, само аз и приятелят ми имаме, зна4и не става, а аз докато пристигна в Бг  да си поръ4ам, те намаленията ще свършат  Tired.

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 6 931
Има страхотни намаления за бебета, ех как ме е яд, 4е не мога да си поръ4ам от френския сайт  Confused.  Преди три дни поръ4ах за мен една туника, за приятелят ми една тениска и за бебка три блузки за проба, но от шведския Laredoute, където има вси4ко на вси4ко 50 артикула, няма нищо общо с френския  Twisted Evil Имам следната питанка > Ако поръ4ам от тук и напиша адрес на доставка в БГ, брат ми  да полу4и колета,  дали ще стане?
защо да не става.Всеки път ме пита дали на същия адрес ще правят доставката,предполагам,че ако пишеш друг адрес за доставка няма проблем.А пък и имаше опция за подарък,което е пак на друг адрес.

# 23
  • София
  • Мнения: 10 320
Има страхотни намаления за бебета, ех как ме е яд, 4е не мога да си поръ4ам от френския сайт  Confused.  Преди три дни поръ4ах за мен една туника, за приятелят ми една тениска и за бебка три блузки за проба, но от шведския Laredoute, където има вси4ко на вси4ко 50 артикула, няма нищо общо с френския  Twisted Evil Имам следната питанка > Ако поръ4ам от тук и напиша адрес на доставка в БГ, брат ми  да полу4и колета,  дали ще стане?
защо да не става.Всеки път ме пита дали на същия адрес ще правят доставката,предполагам,че ако пишеш друг адрес за доставка няма проблем.А пък и имаше опция за подарък,което е пак на друг адрес.

Не е проблема в доставката... как да плати с Швейцарска карта, като Швейцария я няма като опция  Wink

# 24
  • Мнения: X
Малка поправка nad_tab, аз съм в Швеция, но това не е важно. Аз ако се регистрирам с адрес в БГ дали ще мога да поръ4ам?

# 25
  • София
  • Мнения: 10 320
Малка поправка nad_tab, аз съм в Швеция, но това не е важно. Аз ако се регистрирам с адрес в БГ дали ще мога да поръ4ам?

Извинявай... заплес... хем при първия постинг видях че си в Швеция  Mr. Green

Ако плащането излезе от Шведската ти карта с български адрес, поръчвай  Wink



обещах да покажа Надежда с комплекта. Явно си отговаря на номера, плата честно казано не е лош, мекичка басмичка е, приятен. Не я облякох на голо, че е много настинала, но ...

http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1005&AlbumId=94106
бодитата явно ще ги носим чак следващото лято  Sad
Голяма сладурана, чак сега я видях  Laughing

# 26
  • Мнения: X
Благодаря, nad_tab! В момента се опитвам да се регистрирам, но зациклих на адреса. Брат ми живее в Студенски град и ще дам неговия адрес. Ако стане така, 4е да мога да поръ4ам на 4ие име да бъде доставен колета? Предполагам на брат ми, защото май на 4уждо име няма да му дадат пратката  Thinking И друго да питам, от къде да намеря пощенския код на Студенски град?

# 27
  • Мнения: 4 371
Бу, кой номер панталони си поръчваш? 38 ли?
Панталони още не съм поръчвала - Миленка ще ми даде едни 38 за проба тези дни, като й е по-добре малката и ще ти кажа как са ми Simple Smile
Дънки 7/8 взех - номер 38, станаха ми. Една идея ми опъват на ханша, но нищо фатално, таман имам стимул да сваля проклетите 3 кила най-сетне.
Значи аз ще си взема 40ти номер. Точно дъкни съм си харесала, но са с номерацията на панталон. Ти колко кг беше(може и на лични Laughing)?

# 28
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Значи аз ще си взема 40ти номер. Точно дъкни съм си харесала, но са с номерацията на панталон. Ти колко кг беше(може и на лични Laughing)?
Миленка ми даде панталона за проба (и впрочем е свободен за следващата, която го искаше, Миленка знае кое е момичето) и ми става - 38 номер е.
Аз съм 54-55 кг, но изглеждам повече  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 371
Ясно, 40ти ще си поръчам със сигурност Whistling

Общи условия

Активация на акаунт