Скапания Вениш

  • 20 391
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17 546
Ох, много гадно, значи нищо не мога да направя вече Sad
Не може ли на това място да зашиеш някаква емблема?

# 16
  • Мнения: 3 576
Да, започнах да се замислям за някаква апликация от малки камъчета, но се чудя дали правят такива неща по шивашките ателиета......
Ще ходя да потърся освен.
Иначе емблема няма как да стане, ще е грозно....
Или пък от тия лепенките, които се слагат с ютия?

НОВ ВЪПРОС:
Откъде да купя камъчета, които се лепят?

Последна редакция: чт, 17 май 2007, 14:18 от Nadia79

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
На мен заега много ми помага,а се надявам и занапред.На Тери дрешките редовно седят с него по 1 ден.

# 18
  • Мнения: 648
   Мда, благодарение на Вениш-а, от който и аз преди бях доволна, новият джинсов сукман на дъщеря ми е с голямо бяло петно отпред Rolling Eyes
На нищо вече няма да посмея да го сложа Naughty

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 040
И аз не съм имала проблеми с Вениш,върху какво ли не съм го слагала и по цяла нощ са седяли дрехите.Може самата материя да не търпи подобни препарати  newsm78

# 20
  • Мнения: 14 490
много странно и аз мен. ползвам редовно от малките пакетчета, последно върху ревера на едно сако. нямаше му нищо, нито на останалите дрехи в пералнята. newsm78

# 21
  • Мнения: 22
На мен не ми е прецаквал дреха , но пък и не ми е изпирал нито едно петно  Sick .
За мен това е абсолютен боклук !
newsm10

# 22
  • София
  • Мнения: 1 163
На мен не ми е прецаквал дреха , но пък и не ми е изпирал нито едно петно  Sick .
За мен това е абсолютен боклук !
точно така, същото е при нас

# 23
  • Мнения: 5 539
Подобно нещо ми се случи онзи ден с Вениш Close Една блуза Адидас на мъжа ми имаше няколко мазни петънца. Вениш не само че не премахна нито едно от тях, но образува и нови. Не че платът избеля, ами по-тъмните части на блузата се отпечатаха върху по-светлите.
Тъпа история!
И какво ме убеждават, че препаратът не съдържал белина, като пръстите ми веднага побеляха. Twisted Evil Това не ми се е случвало даже с Доместос.

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
За жалост и на мене ми е правил този номер с избелването,то няма начин да няма белина в него как иначе ще почисти петното.Но може би прави петна само на определен вид материй,защото пък  на много дрехи  ми е махал петната!И аз се бях зарекла,че никога няма да го използвам,но дрехите на малката крещящо се нуждаят от такъв препарат.

# 25
  • Мнения: 200
Нямала съм абсолютно никакви проблеми с препарата .Не винаги ми е махал петната от първият път, но при повторно третиране се е получавал ефекта .
Доволна съм и гледам винаги да ми е в наличност.

# 26
  • Мнения: 861
Аз не съм имала проблем с избеляване на тъканите, но не помня да ми изпрал някое петно!

# 27
  • Мнения: 17 546
И какво ме убеждават, че препаратът не съдържал белина, като пръстите ми веднага побеляха. Twisted Evil Това не ми се е случвало даже с Доместос.
Пръстите ти са побелели, не защото има белина в него, а защото съдържа водороден прекис, т.е. обикновен перхидрол! Полей си пръстите с белина и ако ти побелеят, ще си отрежа главата! Единственото, което ще стане на пръстите ти от белината е, че ще се лигави и ще се измие трудно! Ама като не четете на етикетите какво пише... така тръгват слуховете за това и онова! Много си е точен препарата, просто не го ползвате правилно! Peace

# 28
  • Пазарджик
  • Мнения: 36
Аз също до преди няколко дена нямах проблем с Вениш-а. Но дъщеря ми намазни един син ленен панталон и като сложих от препарата са получиха гадни бели патна. Много ме е яд.

# 29
  • Мнения: 2 323
И какво ме убеждават, че препаратът не съдържал белина, като пръстите ми веднага побеляха. Twisted Evil Това не ми се е случвало даже с Доместос.
Пръстите ти са побелели, не защото има белина в него, а защото съдържа водороден прекис, т.е. обикновен перхидрол! Полей си пръстите с белина и ако ти побелеят, ще си отрежа главата! Единственото, което ще стане на пръстите ти от белината е, че ще се лигави и ще се измие трудно! Ама като не четете на етикетите какво пише... така тръгват слуховете за това и онова! Много си е точен препарата, просто не го ползвате правилно! Peace

Какво имаш предвид newsm78 Кое не е правилно в начина на употреба

Общи условия

Активация на акаунт