Какво мислите за свирките и практика ли са за вас?

  • 62 084
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green
Joy Joy Joy
Голям майтап!!!
Абе сериозно, аз нямам такъв проблем, даже сутрин за добро утро го будя моя така понякога и той е на 7-мото небе от щастие. Казва ,че това била мечтата на всеки мъж...
Колко му трябва на един мъж...  bouquet

# 16
  • Мнения: 433
Опитай се да не дишаш през носа, звучи странно, но действа. Просто по - често поемай взъдух през устата.

# 17
  • Мнения: 431
Аз не разбирам защо трябва да се насилва, след като я е гнус! В секса трябва да им е приятно и на двамата, а не единият да си потъпква желанията, за да му е гот на другия. newsm78

# 18
  • Мнения: 251
И аз съм от тези, които го правят с удоволствие!
Ама като се замисля има нещо вярно в това как си настроена! Ако си мислиш все за това как мирише, няма да стане  Peace

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз не разбирам защо трябва да се насилва, след като я е гнус! В секса трябва да им е приятно и на двамата, а не единият да си потъпква желанията, за да му е гот на другия. newsm78
Отговорът е във въпроса на авторката.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз не разбирам защо трябва да се насилва, след като я е гнус! В секса трябва да им е приятно и на двамата, а не единият да си потъпква желанията, за да му е гот на другия. newsm78
Права си! Simple Smile Само, че мисля, че авторката иска да достави удоволствието на мъжа си, просто иска практически съвети как да не и става гадно.
Това за дишането през устата ми се струва удачно...

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Щом не ти е приятно, не го прави! Naughty


..............но пък винаги ще се намери, някоя която да му извърти една Wink ....... извинявам се

# 22
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Щом не ти е приятно, не го прави! Naughty


..............но пък винаги ще се намери, някоя която да му извърти една Wink ....... извинявам се

Peace

# 23
  • Мнения: 215
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green

 Joy Joy Joy Така погледнато това е решение и за двете страни

# 24
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green
.....няма да иска от нея  Thinking

# 25
  • Мнения: 6 029
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green
.....няма да иска от нея  Thinking

не е ясно ,  може да получи отвращение за винаги...

# 26
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green
.....няма да иска от нея  Thinking

не е ясно ,  може да получи отвращение за винаги...
Joy Joy това беше добро... Заслужава си риска, права си.

# 27
  • Мнения: 4 380
Абе хора, на мъжете май доста им харесва това нещо (на моя също), но мен ми се гади от това. В началото стисках очи (щото няма как да стискам зъби), но вече много ми се гади и не го правя, той пък си иска човека и...кажете нещо javascript:void(0);
Praynig
 ...в моя защита javascript:void(0);
Praynig

Чакай да те питам...А да ти прави съпруга кунилингус също ли ти е толкова гадно? Той прави ли ти толкова често колкото иска ти на него да правиш?

# 28
  • Мнения: 152
Използвй фнатазията си. Той не ти ли доствя удоволствие по подобен начин /ако може така да се каже/?. Лично на мен ми е голям кеф, а още повече като виждам и чувам колко му  е  гот newsm03  Mr. Green Сутрин също съм го събуждала така и направо не мога да ви кажа какво се случва после. Ммммм  smile3503

# 29
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ако става с ароматизирани презервативи оттам по4ни, ягодка, малинка, банан4е! по избор, обръснат и измит, трябва да има на4ин!

Общи условия

Активация на акаунт