Какво мислите за свирките и практика ли са за вас?

  • 62 362
  • 302
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 716
Заради теб ще закъснея  Joy
Тоз, подострений мустак
не боде ли твоите устни?
и там долу, устни имаш кака;
а и космите му падат ( да допуснем)
Та каква е разликата между двата?
все космати
все между краката...

# 241
  • Мнения: 10 758
У да ви и у гнусливите женки Mr. Green
Аз обичам мъже с мустаци, така наречените "клиторни четчици".Майкоууууу, кво ставаааа Crazy

# 242
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък смятам, че ако мъжете предпочитат обезкосмени жени е редно и те да се пообезкосмяват. И хич не са меки къдриците около ствола. А и в повечето случай свирките не включват само ствола, нали? А?

# 243
  • Мнения: 1 425
аз пък смятам, че ако мъжете предпочитат обезкосмени жени е редно и те да се пообезкосмяват. И хич не са меки къдриците около ствола. А и в повечето случай свирките не включват само ствола, нали? А?
Звучи справедливо  Peace
Аз лично нямам претенции жената да е обезкосмена отдолу, съответно ... Wink
А иначе вярно че къдриците не са много меки.
А какво включват свирките всъщност? То по ствола косъмчета няма, на топките са доста малко. На какво точно ви пречат?

# 244
  • Мнения: 10 758
аз пък смятам, че ако мъжете предпочитат обезкосмени жени е редно и те да се пообезкосмяват. И хич не са меки къдриците около ствола. А и в повечето случай свирките не включват само ствола, нали? А?
Звучи справедливо  Peace
Аз лично нямам претенции жената да е обезкосмена отдолу, съответно ... Wink
А иначе вярно че къдриците не са много меки.
А какво включват свирките всъщност? То по ствола косъмчета няма, на топките са доста малко. На какво точно ви пречат?
А де, и аз тва се питам......на мен на нищо не ми пречи.

# 245
  • София
  • Мнения: 8 348
хубаво де, вкус всякакъв. А в този случай и буквално.

# 246
  • Мнения: 4 447
хубаво де, вкус всякакъв. А в този случай и буквално.

Ами ако не й харесва вкуса да му купува ананас - действа!  Hands Thumbsup

# 247
  • Мнения: 3 675
Може да ви прозвучи странно, ама аз познавам мъж, който не обича тези неща и това е моя.Тъй, че си има и изключения,има мъже, които не харесват да им правят френска, явно моя си пада по "традиционните неща". Mr. Green

# 248
  • Linz
  • Мнения: 11 619
gitadam, всички обичат... явно не я е получавал по начин, по който да му хареса.

# 249
  • София
  • Мнения: 8 348
или пък тя не обича и той, за да не я кара насила, се преструва

# 250
  • Мнения: 433
Може да ви прозвучи странно, ама аз познавам мъж, който не обича тези неща и това е моя.Тъй, че си има и изключения,има мъже, които не харесват да им правят френска, явно моя си пада по "традиционните неща". Mr. Green

Сигурно не я получава както трябва и се е отказал. Всеки обича да му се прави - и мъж и жена.

# 251
  • Мнения: 4 447
Може да ви прозвучи странно, ама аз познавам мъж, който не обича тези неща и това е моя.Тъй, че си има и изключения,има мъже, които не харесват да им правят френска, явно моя си пада по "традиционните неща". Mr. Green

Сигурно не я получава както трябва и се е отказал. Всеки обича да му се прави - и мъж и жена.

С лееекинко колебание казвам,че може и да има такива мъже, но знам,че има жени,които не харесват... сега дали е защото някой някога им е правил некачествено и те са се отказали или просто не ги кефи,незнам.

  33uu

Последна редакция: вт, 29 май 2007, 17:00 от anche_mamche

# 252
  • София
  • Мнения: 8 348
мож да гий срам
някой да им гледа срамотийте толкоз отблизо

# 253
  • Мнения: 589
мож да гий срам
някой да им гледа срамотийте толкоз отблизо
Орална лИбоФ само под юргана,на загасена лампа и за всеки случай-със затворени очи!!! Joy

# 254
  • Мнения: 4 447
мож да гий срам
някой да им гледа срамотийте толкоз отблизо

Е,то какще го гледаш? Очи и в гърлото ли ....как...? tooth

Общи условия

Активация на акаунт