Ако главичката на бебо се е смъкнала ниско в таза..?

  • 5 128
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 039
Не означава непременно наближаващо раждане  Naughty Аз бях така един месец  Wink Всичко е много индивидуално,слушай интуицията си   bouquet

# 16
  • Мнения: 66
При първата ми бременност положението беше такова още от седми месец + изгладена шийка на матката.Родих 10 преди термина.
КОгато и да стане, пожелавам ти леко раждане

и при мен беше така

# 17
  • Мнения: 152
И аз съм като теб...вече в очакване, макар да ми казват, че е рано. В началото на 36 седмица съм, но според ехографа бебто излиза по-голямо. А и онзи ден докторката ми каза, че главата е в таза, имам и тези болки отдолу, но на мен ми е за първи път и това, което най-много ме плаши е дали ще разбера че раждам. Сигурно звучи смешно, но.... newsm78
Термина за кога ти е? Моя е 21 юни, или 18, според ехографа.

# 18
  • Мнения: 779
И аз съм като теб...вече в очакване, макар да ми казват, че е рано. В началото на 36 седмица съм, но според ехографа бебто излиза по-голямо. А и онзи ден докторката ми каза, че главата е в таза, имам и тези болки отдолу, но на мен ми е за първи път и това, което най-много ме плаши е дали ще разбера че раждам. Сигурно звучи смешно, но.... newsm78
Термина за кога ти е? Моя е 21 юни, или 18, според ехографа.
моя термин е 13 ти юни...,но кой знае..И аз се плаша как ще започна да раждам,защото първия път с каката беше всичко предизвикано ..и не знам какво е да почне "от само себе си" Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 961
Аз съм така от 30г.с., т.е. вече 8 седмици, още не съм родила  newsm78 , а и шийката ми е мека от горе долу тогава. Да са ни здрави бебоците, пък когато дойдат  Hug
Леко и безпроблемно раждане ти желая   bouquet

# 20
  • Мнения: 779
и на теб мила и да кажеш като родиш..да с е похвалиш,че ти си по напред от мен.. Hug

# 21
  • Мнения: 961
и на теб мила и да кажеш като родиш..да с е похвалиш,че ти си по напред от мен.. Hug
непременно  Hug

Общи условия

Активация на акаунт