въпрос за спермата

  • 45 729
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 200
На мен в повечето случаи ми се дохожда до тоалетна след половия акт и почвече от 5 мин. немога да лежа. Това означава ли че всичко изтича от мен?

# 16
  • Мнения: 1 919
 newsm78 абе и на мен ми се допишкваше..ама няма страшно все нещо остава вътре....като се съди по линийката ми Whistling

# 17
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Не значи Naughty Достатъчно е дори само едно сперматозоидче Wink Как се забременява с прекъснат полов акт, когато умишлено "уж" всичко отива навън Laughing
 
   ГОЛДИ, попрочети малко  преди да пишеш подобни неща. Ако се забременява само с един сперматозоид, ИСКАМ БЕБЕ и ПРОБЛЕМНО ЗАБРЕМЕНЯВАНЕ щяха да са пусти.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Голдън Роуз, с цялото ми уважение мисля, че едното няма нищо общо с другото. Това, че пиша в проблемното и тук НЕ променя факта, че съм забременявала два пъти с прекъснат полов акт. Едно сперматозоидче беше образно казано, понеже не знам в една капчица сперма колко опашатковци има Embarassed
И четох доста през последните две години;  понякога и аз се чудя защо сме тук като е нужно толкова малко. Обаче фактът си е факт, за съжаление Cry
И мисля, че тук не анализираме спермограма и проблеми, а коментираме количеството сперма, което остава в тялото на жената след полов акт. В този ред на мисли съм убедена, че и с една капчица става щом няма някакъв проблем.

# 19
  • Мнения: 3 675
то явно тази сперма изтича при всички.но се надявам все нещо да остава вътре.  Mr. Greenприродата си знае работата, затова е направила спермчовците бързоподвижни. Момичета имам въпрос, малко шантав и загубен де,ама да ми кажете...Тези дни ц.с. се засили, по принцип трябва да съм овулация. Това ли е т.нар. благоприятна среда за опашатковците. Цикълът ми е кратък, на 24 дни. Пробвали сме на 12 ден. При това положение възможно ли е нещо да е станало?приятен ден.

# 20
  • Мнения: 2 422
НИЩО ЧУДНО ЗАЩО ДА НЕ СТАНЕ Peace Praynig Hug

# 21
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не значи Naughty Достатъчно е дори само едно сперматозоидче Wink

И при мен се е случвало да изтича, ама резултата е на лице smile3503

Общи условия

Активация на акаунт