Диета според индивидуално изследване на кръвта

  • 6 723
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Аз сериозно се замислям да си направя такъв тест,но мисля първо да пробвам подобен само за 80лв. Има такъв ,който  се прави в Сандански, една приятелка си го направи и се оказа,4е не дебелее само от ориза, а на друг приятел,4е може да яде вси4ко без хляб и картофи.
Аз също знам за такъв тест в Пловдив,струва 90лв,но доколкото знам не е кръвен,а е на друг принцип.

# 16
  • Мнения: 3 376

[/quote]Аз също знам за такъв тест в Пловдив,струва 90лв,но доколкото знам не е кръвен,а е на друг принцип.
[/quote]

Какъв е този другия принцип,ако имаш възможност моля те разкажи,защото ми е наистина интересно,а не мога да заделя 1500 лв за кръвен тест,докато 90 лв са съвсем поносима сума.

# 17
  • Мнения: 1 095
това е интересна тема, ще следя развитието и

# 18
  • Мнения: 857
Just_VANIA имаш ли координати къде по-точно в Сандански се прави?
Но щом е толкова евтин дали ще е толкова ефикасен? newsm78

Не знам точно къде само знам,4е е било във фризиорски салон, но ако се интересувате мога да разбера .

# 19
  • София
  • Мнения: 3 789
аз знам че има такъв тест, но е безкръвен
Прави се на сезони, едното изследване е около 80 лв и после ти казват кои 200 храни можеш да ядеш и кои не....

# 20
  • Мнения: 589
Мда, ще следя темата  Peace Ама, дайте повечко подробности за тестовете в Сандански и Пловдив, къде, кога, кой, как, моля ви  Praynig Praynig Praynig

# 21
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Аз скоро си правих теста от 80 лв. Ходих в София в един козметичен салон. Има статии в интернет, пуснете търсачка за да не  обяснявам принципа. С две думи третира се една точна на палеца, не се взема кръв. Иначе ми определеха храните, които не понасям добре и естествено бяха тези, които обичам. Примерно не обичам риба а всички риби са ми  разрешени.
Склонна  съм да вярвам на теста, защото имам много излишни килограми и има някаква логика - щом имам проблеми, значи не понасям някои храни, които ям. Направиха ми и индивидуален режим. Доволна съм. Но като се замислих - забранените храни се избягват месец- два, после се включват- най-много да сваля 2-3 кг. А аз имам  много... Затова за себе си си избрах  дълготраен режим, но се съобразявам и избягвам забранените храни.
Освен това този тест показва моментното състояние на организма и е хубаво да се направи 3 пъти в годината.
И последно  интересувам се все пак къде се прави в  Пловдив  newsm78

# 22
  • Мнения: 554
Миналата година и аз се интересувах от този тест, но после се отказах. Тук в красива мама наистина имаше една голяма тема - мисля че две мами си правиха теста. Едната беше от Варна. Търсих я, но не намерих нищо. Явно е отишла в архивите завинаги.
Иначе един мой приятел който в момента живее в Швейцария си е правил теста и наистина много е отслабнал. Но каза че не си струва парите, просто трябва да се храним правилно.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 605
Миналата година и аз се интересувах от този тест, но после се отказах. Тук в красива мама наистина имаше една голяма тема - мисля че две мами си правиха теста. Едната беше от Варна. Търсих я, но не намерих нищо. Явно е отишла в архивите завинаги.
Иначе един мой приятел който в момента живее в Швейцария си е правил теста и наистина много е отслабнал. Но каза че не си струва парите, просто трябва да се храним правилно.
Peace

# 24
  • Мнения: 113
 Преди няколко години ми попадна една книга, в която диетите бяха разделени според кравната група.За всяка кръвна група беше указано кои храни са барзо усвоими и кои трябва да се избягват. А наскоро четох друга - в която парво, си определяш типа,според някои особенности на тялото , и после ти се препорачва диета.
  Ако се компилират и двата източника - може и сам човек да се насочи правилно кам това какво да яде и какво не, и без да е похарчил 1500 лв.

Общи условия

Активация на акаунт