Не иска пюрета

  • 1 009
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 288
Пробва ли да ги правиш по-редки(полутечни),докато свикне

# 16
  • Мнения: 451
Смени марката пюрета, може мястото където го храниш да не му допада , слагай АМ в пюрето. Храни го гушнат- поне за тези неща се сещам в момента- лично съм ги изпробвала. Може пък лъжицата да не е подходяща. Ако продължава така прости изчакай или наистина пробвай с каша.

# 17
  • Мнения: 2 047
   След като пие сокове може би ще му харесат плодовите пюрета.

# 18
  • Мнения: 27
И аз имах същия проблем. Бях се видяла в чудо да отварям пюрета и да хвърлям. Пробвах всичко, което ми дойде на ум - друга лъжица, по- дълъг интервал между храненията, най-различни марки...  Sad. Най-накрая се оказа, че беба харесва пюретата само на Семпер. А като включих и сирине и жълтък прояде с удоволствие.

# 19
  • Мнения: 125
Благодаря на всички за съветите! Дадох му плодово пюре (домашно приготвено), от банан и ябълка и го яде с голямо удоволствие!!! Да не поварва човек. Лошото е, че педиатърката каза да му давам вече месно и жълтък , а той още яде плодови. До сега съм пробвала марки пюрета на Ганчев, Хип и Гербер, но можеби трябва да опитам и други...Пък дано прояде!

# 20
  • Мнения: 1 701
При Калина имаше един период на отказ от зеленчуковите пюрета, като единият ми ход беше да й давам смесени - плодово-зеленчукови. В един момент към всичко добавях ябълка, като постепенно ги изчистих.  Peace
За жълтъка и месото не се притеснявай - има време. Месо се дава след 8-мия мес., жълтък - пак някъде там... Няма нищо задължително!   chef

Общи условия

Активация на акаунт