Спират тока на поразия!

  • 3 343
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 417
Аз вчера ходих да си платя сметката, макар че бележка не получих.  След като 20 мин. кибичих на опашка разбрах, че още не била излязла сметката. Сега проверих в сайта на Енергото. От 16 е скочила на 55  newsm78

# 16
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз вчера ходих да си платя сметката, макар че бележка не получих.  След като 20 мин. кибичих на опашка разбрах, че още не била излязла сметката. Сега проверих в сайта на Енергото. От 16 е скочила на 55  newsm78


Сметка за кой месец  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 1 603
И аз се чудя защо трябва да чакате бележката, за да си платите тока. Аз си знам до кога е срока, проверявам на място на касата колко е тока и си плащам. С бележка или без бележка крайният срок си е определен и трябва да се спазва.

..........в София пак променят схемата на отчитане и последните сметки са за по 2 седмици а тези дето ще излизат сега са за по месец и половина, като за различните квартали май е различно. Ясно е, че в тоя случай и срока за плащане се измества с 2 седмици напред.... та ако не ти пратят бележка как да знаеш  . ......
аз примерно бих искала да знам, колко пари трябва да давам, преди да тръгна да плащам нещо си.
Дано да си разбрала защо трябва да има сметки........

# 18
  • Мнения: 920
Отдавна се опитвам да се докопам до тази инфо и най-накрая я добих. Няма да пращат бележки докато не намерят фирма, която да им слага бележките в пликове. Някой ги осъдил за разгласяване на лични данни.
Но си мислех, че само аз не съм разбрала, а явно е масово. Много хора останаха без ток. 

# 19
  • Мнения: 6 417
Аз вчера ходих да си платя сметката, макар че бележка не получих.  След като 20 мин. кибичих на опашка разбрах, че още не била излязла сметката. Сега проверих в сайта на Енергото. От 16 е скочила на 55  newsm78


Сметка за кой месец  newsm78
От 29 март до 11 май  newsm78

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз вчера ходих да си платя сметката, макар че бележка не получих.  След като 20 мин. кибичих на опашка разбрах, че още не била излязла сметката. Сега проверих в сайта на Енергото. От 16 е скочила на 55  newsm78


Сметка за кой месец  newsm78
От 29 март до 11 май  newsm78

Значи и аз да очаквам голяма цифра / сега платих от 27.02 до 27.03- 32лв. а определено всеки месец плащам максимално 25лв./  ooooh!

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Отдавна се опитвам да се докопам до тази инфо и най-накрая я добих. Няма да пращат бележки докато не намерят фирма, която да им слага бележките в пликове. Някой ги осъдил за разгласяване на лични данни.
Но си мислех, че само аз не съм разбрала, а явно е масово. Много хора останаха без ток. 


Благодаря за инфо , Не мога да разбера какво са виновни хората за неуредиците на фирмата или чрез такса включване е поредното измамно събиране на пари  Naughty

# 22
  • Мнения: 920
Отдавна се опитвам да се докопам до тази инфо и най-накрая я добих. Няма да пращат бележки докато не намерят фирма, която да им слага бележките в пликове. Някой ги осъдил за разгласяване на лични данни.
Но си мислех, че само аз не съм разбрала, а явно е масово. Много хора останаха без ток. 


Благодаря за инфо , Не мога да разбера какво са виновни хората за неуредиците на фирмата или чрез такса включване е поредното измамно събиране на пари  Naughty

Отмъщението на монополиста. Заради 1 осмелил се да ги осъди, на ви сега на всички.

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Отмъщението на монополиста. Заради 1 осмелил се да ги осъди, на ви сега на всички.
Цитат


Е щом са осъдени , много ми е интересно какво е обезщетението на този, да го нарека- гражданин  newsm78

# 24
  • Мнения: 644
И на моите родители им се случи същото в сряда.Само,че когато майка ми отишла да се разправя,тия идиоти и казали,че не е платила сметката си за м.март(като имате впредвид,че за м.април е платено)     #Crazy   И те си платиха 22лв.на вятъра(за включването на тока)
А кажете ми какво е това    newsm78

# 25
  • Мнения: 953
от всичко прочетено до момента,ми става ясно само едно:докато има монопол,независимо в кой град и кое е дружеството,ще ни правят на маймуни.
Но пък това да ни правят на маймуни зависи изцяло и от нас.Докато и ние си търпим и си мълчим,плащаме си кротко и негодуваме само в къщи,дотогава ще плащаме каквото кажат,когато кажат,където ни кажат.
Ами просто трябва народа по-сеиозно май да постави нещата  пред Министерството на енергетиката и да се вземат някакви мерки.
Наистина че с този ток ни направиха на зомбита.
Единия месец платиш едно,на другия тройно,направо ...........как да идеш да плащаш без бележка ,след като незнаеш с какви пари да тръгнеш.

# 26
  • София
  • Мнения: 418
Менистерството на енергетиката няма нищо общо с електроразпределението. Ако ще се оплакваме на някого това трябва да е ДКЕВР. Електроразпределение -ЧЕЗ е частно и министерството не може да му нарежда.

# 27
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
от всичко прочетено до момента,ми става ясно само едно:докато има монопол,независимо в кой град и кое е дружеството,ще ни правят на маймуни.
Но пък това да ни правят на маймуни зависи изцяло и от нас.Докато и ние си търпим и си мълчим,плащаме си кротко и негодуваме само в къщи,дотогава ще плащаме каквото кажат,когато кажат,където ни кажат.
Ами просто трябва народа по-сеиозно май да постави нещата  пред Министерството на енергетиката и да се вземат някакви мерки.
Наистина че с този ток ни направиха на зомбита.
Единия месец платиш едно,на другия тройно,направо ...........как да идеш да плащаш без бележка ,след като незнаеш с какви пари да тръгнеш.



Точно за това ще подавам жалба  Случва ми се  за първи път но след като съм в правото си ще се боря до край

# 28
  • Мнения: 2 759
                   Понякога оценяваме нещата само когато ги загубим  ooooh!..

# 29
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
                   Понякога оценяваме нещата само когато ги загубим  ooooh!..


Това май не го разбрах

Общи условия

Активация на акаунт