Смесено хранене - имам въпроси, помогнете!

  • 3 571
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 467
В началото не давах вода, но сега се опитвам. Само че я мрази:) Ще продължавам да опитвам между храненията, важното е да не е преди яденето.

Акото в началото също беше рядкост, но сега се нормализила, ака по веднъж дневно горе-долу.
Също е имало малко сухи акота в началото, но това не е признак на дехидратация, а на малко запек:) Ако детето е дехидратирано, кожата му би била вяла и отпусната, веднага се разбира. Обикновено това става, ако има диария. Но едва ли може да се случи на дете, което изпива такова количество вода /въпреки че е смесена с мляко/ в денонощието...

# 16
  • Мнения: 498
Давам вода.Не само след ядене.И ние сме на смесено хранене.Запичаме се по същия начин без сиво зеления цвят,казаха ми да давам вода от овесени ядки тя пък има глутен и не давам.Абе изобщо и аз незнам какво да правя,но за мен Нан е наи-гадната храна.Моя син повръщаше от нея и я смених с хумана и сега сме добре.Казват и дуфалак помагало,но ... аз и това няма да да защото смятам че преди всичко е лекарство,което също натоварва храносмилателната система

Общи условия

Активация на акаунт