Как изглеждате сутрин?

  • 5 059
  • 125
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 658
От две години насам съм все подпухнала и нервна - докато изпия  кафенцето и малкия ми се усмихне и протегне малките ръчички...

# 16
  • Мнения: 1 290
с подпухнали очи,рошава и нервна,докато не пия кафе,не си измия лицето и зъбите,не се пооправя,не съм за гледане Stop Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 975
Събуждам се свежарка винаги, защото ми е необходим много малко сън, за да съм ОК Peace

# 18
  • Мнения: 5 622
Събуждам се свежарка винаги, защото ми е необходим много малко сън, за да съм ОК Peace


Блазе ти  Tired

Аз съм много поспалива и мога да спя до обяд, ако никой не ме събуди. Това определено ми тежи..ИСкам да съм ранобудна и да ставам рано от раз и без проблем.  Confused

# 19
  • Мнения: 6 155
Секси свежарка  Flutter Laughing

# 20
  • Мнения: 1 432
Отговорих с трета опция,макар 4е при4еските ми сутрин са умопомра4ителни  Crazy

# 21
  • Мнения: X
Буба, това май си е до човек - сови и чучулиги, нали знаеш. Аз съм чучулига и ставам без проблем и в най-ранни часове (но заспивам към 21-21:30 Tired). А съпругът ми е сова - стои до малките часове и после спи до обяд.  Whistling Не мога да се науча да спя до късно - после ми е криво че съм проспала деня, като стана Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 27 524
Средната опция може би.
Последната е много яка, бързо да си признава кой гласува с нея  Joy

# 23
  • Мнения: 7 723
Пу, пу, не мога да си се нагледам Flutter Flutter Flutter

За сметка на това, вечер изглеждам ето така:


 Laughing Laughing Laughing

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 13:25 от Руска

# 24
  • Мнения: 1 120
гласувах с 4 опция.сутрин си изглеждам екстра
дори устните ми са подпухнали и изглеждат много по-големи  Laughing понякога найстина не мога да им се нагледам

# 25
  • Мнения: 4 371
Сутрин изглеждам нормално, понякога устата ми е подпхунала.

Буба, това май си е до човек - сови и чучулиги, нали знаеш. Аз съм чучулига и ставам без проблем и в най-ранни часове (но заспивам към 21-21:30 Tired). А съпругът ми е сова - стои до малките часове и после спи до обяд.  Whistling Не мога да се науча да спя до късно - после ми е криво че съм проспала деня, като стана Crossing Arms
И ние у нас сме така, до гуша ми е дошло да го карам да става Crossing Arms

# 26
  • Мнения: 5 103
Ставам към 10, и си изглеждам съвсем нормално сутрин. Peace

# 27
  • Мнения: 293
мда, и аз (понякога) съм подпухнала, със сочни устни и дръпнати очи. Секси! Joy

# 28
  • Мнения: 636
Като Баба Яга съм в главата. Все едно цяла нощ съм била на фронта. А пък съм и  крива, защото все съм ненаспана, така че...


Я да не се обиждаме Naughty Joy hahaha Joy

На въпроса: Събуждам се свежарка и това излъчвам. Освен ако не съм болна или на диета.

# 29
  • Мнения: 1 941
сутрин изглеждам сууууупер зле

Общи условия

Активация на акаунт