Перник-4

  • 16 504
  • 289
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 952
malvinka, мисля че д-р Йонова е добър дерматолог. Защо не я посетиш?
Лили Иванова, много се чудя на лентичката в подписа ти, какво ще рече това - да не влизаш в манастир Mr. Green

Слава богу нямам такива намерения Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 372
malvinka, мисля че д-р Йонова е добър дерматолог. Защо не я посетиш?
Лили Иванова, много се чудя на лентичката в подписа ти, какво ще рече това - да не влизаш в манастир Mr. Green

Слава богу нямам такива намерения Mr. Green
ми толкова време въздържание #Crazy

# 62
  • Мнения: 589

mama-eli, защо са те прецакали със стаята?


Раждах в изключително натоварен ден. Лекарите се побъркаха. За деня имаше около 25 раждания от които полувината и повече-секцио. Не сме избирали лекар, не искахме vip-родилна зала с присъствие на бащата. Разчитахме на екипа, който ще се падне на смяна. Аз обаче държах да съм във двойна vip-стая, заради възможността бебето да е постоянно при мен. Определено смятам, че е изключително важно. Стаи нямаше никакви нито vip, нито обикновенни и затова с още 3 родилки ни настаниха в стая, която изобщо не е за тази цел. От това произтекоха доста неприятни за четирите ни емоции, за които не искам да пиша, че има нераждали момета сред нас. Предложиха ми стая чак на третия ден. На сутринта си отивах и нямаше смисъл. А иначе екипа беше просто страхотен. Страшно ми помогнаха и съм им много благодарна. Свършиха си работата перфектно.

# 63
  • Перник
  • Мнения: 195
Добро утро,момичета!Как е настроението днес?
Исках да попитам къде е кабинета на д-р Славчева и дали първо трябва да ида при личния лекар за да ми даде направление или направо при нея?Имате ли представа какви парички взимат за преглед при дерматолог?

Благодаря ви предварително и приятен ден на всички.

# 64
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Здравейте съгражданки, как сте в този мрачен и мокър ден? Гласувахте ли вече за евродепутати?  Mr. Green

mama-eli, и аз смятам да разчитам на дежурния екип за раждането. Притеснявам се да не стане като с теб, но това за съжаление няма как да се предвиди. И аз искам ВИП стая и си искам бебо веднага при мен  Flutter
Миналия петък ходихме с тати на училището за родители в Св. София и беше лудница - показаха ни само ВИП зала за раждане, защото другите бяха пълни, много родилки, много нещо  #Crazy

За срещата - ако не раждам - идвам  Mr. Green

# 65
  • Мнения: 589
SvetlaK, стискам палци всичко да мине добре и да се сдобиеш с едно красиво малко човече, което да изпълни живота ти с радост. Ще ни кажеш ли какъв е пола или ще е изненада Wink
 Ние трябваше да гласуваме в София по постоянен адрес, но решихме да пропуснем. Повече нищо не казвам на темата, че ще наруша закона Joy

# 66
  • Мнения: 3 372
Здравейте съгражданки  bouquet
Аз преди 2 часа станах Embarassed Това време е само за спане Flutter Сега ще ходя да си ударя един душ и после пак малко релакс...днес друго не се прави Crazy Не съм ходила да гласувам, няма и да ходя.... Peace
За срещата - айде дано тоя път да сме сериозни Naughty

# 67
  • Мнения: 492
Добро утро,момичета!Как е настроението днес?
Исках да попитам къде е кабинета на д-р Славчева и дали първо трябва да ида при личния лекар за да ми даде направление или направо при нея?Имате ли представа какви парички взимат за преглед при дерматолог?

Благодаря ви предварително и приятен ден на всички.
Кабинетът й е на първия ежаж- пред години там бяха вътрешните лекари.Тогава платих 10 лв, сега не знам.Бях на зор и изобщо не съм търсила личната за направление.Но предполагам няма да е проблем за теб да се разходиш, за да откриеш кабинета й и да провериш подробностите.Успех!

# 68
  • Мнения: 1 952
Добро утро мами и немами.Искам помощ, трябва да сготвя мусака. Моля да ми обясните  в подробности кои са нужните продукти и по колко за около 4 порции. И как се приготвя точно.
Чакам отговори Grinning

# 69
  • Мнения: 492
Слагаш 500гр кайма в тиган и на тих огън я раздробяваш и изпържваш.Като стане готова каймата добавяш 600-700 гр картофи, нарязани на кубчета,лъжица доматено пюре, сол на вкус, аз слагам и едно кубче бульон.Ако сложиш бульон не слагай сол.Местиш в тавичка и заливаш с вода - един-два пръста над каймата и картофите.10 минути преди да е готова(пробвай картофите дали са меки) се прави заливка по желание - яйце, брашно и кисело мляко.Успех и да разкажеш!

# 70
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!
Виждам, че нова темичка сте направили!
malvinka88, добре дошла! Чула съм за една добра дерматоложка, но не си спомням името й. Знам че е рускиня. Работи в новата поликлиника, в кв. Христо Смирненски. На втория етаж. И аз от д-р Йонова не съм доволна...
Лили Иванова, как стана мусаката?

# 71
  • София/Перник
  • Мнения: 985
Много дъжд, много нещо... и по реката боклуци вече се носят - грозна картинка!
Иска ми се вече да спира да вали... да видим.

Подочувам среща нещо  Mr. Green лошо няма! Крайно време е  Grinning

# 72
  • Мнения: 1 608
Галски ти направо изчезна! Hug Нещо ново при вас?

# 73
  • Мнения: 255
Здравейте, съгражданки!

Как сте днес? Много мрачно навън, а това определено ми действа и на настроението.

Лили Иванова, получи ли се мусаката? Между другото в готварския форум има много рецепти, можеш и от там да проверяваш, ако нещо те интересува.

Аз този път не отидох да гласувам, обикновено съм стриктна, но сега реших, че ще минат и без мен.
Дано стане срещата този път, стискам палци! И дано временцето се пооправи!

# 74
  • Мнения: 589
Аааа, тук пак е пустош! Събудете се съгражданки! Кажете как сте, слушат ли децата, а мъжлетата? Решихте ли къде ще летувате? Как стана мусаката?

Общи условия

Активация на акаунт