София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 611
  • 406
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 351
Привет и от мен.
Аз от скоро живея в квартала.. или се завърнах скоро в квартала:)
Вчера си избирах педиатър и видях само пред кабинета на доц. Милан Велев да има хора. Попитах една майка и тя беше много доволна от него, но на мен ми се иска  да чуя и други мнения. Чувала съм добри думи за д-р Георгиева,Д-р Славейкова, Д - р Валентина Трифонова,Д-р Радичкова и Аделина Вълкова.

# 76
  • София
  • Мнения: 2 686
Вълкова!  newsm10

За Георгиева съм чувала и не съвсем добри мнения. Другите ги знам само по имена, нямам впечатления.

# 77
  • Мнения: 351
Много благодаря за отговора!
Аз съм в блок 303Б, ако има някой в околността ще ми е приятно да се видим:)

# 78
  • Мнения: 180
Здравейте! От скоро живея в Света Троица и искам да ви попитам за някой добър фризьор в района на достъпни цени  Sunglasses Мерси предварително!  Hug

А за разходки с бебе ми е малко рано още Wink Но следя темата и се надявам до пролетта да се напълни с мами от тези райони Simple Smile

# 79
  • Мнения: 148
Здравейте! От скоро живея в Света Троица и искам да ви попитам за някой добър фризьор в района на достъпни цени  Sunglasses Мерси предварително!  Hug

А за разходки с бебе ми е малко рано още Wink Но следя темата и се надявам до пролетта да се напълни с мами от тези райони Simple Smile

Здравей, аз ходя на ул. Зайчер в близост до Пиротска (от Симеон, като тръгнеш по Зайчер посока Пиротска) в един блок с кафета и магазин на партерния етаж. Не помня как се казва салона, но шефката е Мими и съм много доволна от нея и от работата на момичетата там. Peace

# 80
  • София
  • Мнения: 1 936
Здравейте! От скоро живея в Света Троица и искам да ви попитам за някой добър фризьор в района на достъпни цени  Sunglasses Мерси предварително!  Hug

Мога да ти препоръчам моята фризьорка, салон Veritas, в блок 374, вх. А.
Казва се Вера и съм много доволна!
Преди да я открия нея все при различни в квартала ходех, но сега не смятам да я сменям   bouquet

# 81
  • Мнения: 180
мерси за предложенията!  Hug Определено ще се възползвам и ще ида началото на другата седмица (да видим кой вариант ще ми е на път)  Simple Smile

# 82
  • Мнения: 78
Да се включа и аз.Света Троица между Енергото и Сливница.Мама на пораснало момиче -8 г.

# 83
  • Мнения: 1 409
Здравейте,
мога ли да се включа в темичката ви .Аз съм от Банишора и съм мама на Марти,който скоро ще стане на годинка

# 84
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!Аз съм от Фондови жилища и ако някоя мама има желание ,за разходки да пише.  Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 149
Някоя от вас успя ли да смени педиатъра на детето си в 3 градска? Защото няколко майки искахме, но казаха, че няма свободни педиатри и се наложи моят син да остане при едно GP, което не бих казала, че лекува деца.

# 86
  • Мнения: 142
Здравейте! От скоро живея в Банишора и спешно ми трябва фризьор и маникюристка. Много ви моля препоръчайте ми някои, защото квартала ми е абсолютно непознат и идея си нямам къде да търся салон.
Благодаря ви предварително!  Hug

# 87
  • София
  • Мнения: 3 688
Здравейте и ние скоро ще сме в квартала и ще се радвам да се запознаем.
Сина ми е на 3 години и не ходи на градина и затова си търси приятели Simple Smile
А бебка е на 6 месеца,но тя все още не изисква компания.
Чаено момиче щекажеш ли каква е тази карта за детска кухня за която си писала по горе,как става записването?
Вие в близост ли сте до 309ти ?

# 88
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Хайде да се разпиша пак-вече съм мама на момченце Кристиан който след мъничко ще направи 2 месеца Simple SmileАко на някой му е до разходки в градинката може да се обади на Л.С и да се разберем Simple SmileИначе и аз съм от 303Б

# 89
  • Мнения: 2 149
Е, в бл. 309 беше мъжа ми като млад Mr. Green, сега сме близо до парка, пак сме близо де.
Карта за детска кухня - ами отиваш зад новите търговски центрове, там където е ниската част, магазин Мания. Отзад в блока - май е 145-ти има детска кухня. Улицата е "Секула детенце". Много ви е близо. И попълваш молба+бележка от доки, че детето може да посещава кухня. Картата ако я подадете сега, ще е готова септември и ще си куите тогава купони.
Аз предлагах една, но тя изтече, понеже като не се вземат купони 2 месеца и се губят правата й, тогава никой не ми я поиска.
Аз взимам от тази кухня.
Ние с Тони и мъжа живеем в къща до самоя парк, кв. Гевгелийски. Имаме скромен двор и като имам работа или ме понамързява, си седим вкъщи. Иначе ходим до Св. Троица.
Ако някой иска компания - да свирка.

Общи условия

Активация на акаунт