София - Света Троица ; Банишора ; Фондови жилища - 3 част

  • 113 645
  • 406
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 473
Да се включа и аз.Света Троица между Енергото и Сливница.Мама на пораснало момиче -8 г.


И аз съм на същото трасе  Simple Smile до Цветната борса. Като гледам и дъщерите ни са на една възраст - моята завърши първи клас. Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 767
Ха, Слънчоглед, добре дошла Simple Smile
От кога сте в района?
Ние сме в Банишора, ама нещо не върви много много тая темичка, миналата година поне се организираха разни срещи, на които аз не успях да отида де...

# 92
  • София
  • Мнения: 3 688
ъъ всъщност все още не сме съседи.
Мислехме началото на свгуст,но разни празници,морета...няма да остане време.
Септември ни чакайте!

# 93
  • София
  • Мнения: 1 715
Здравейте  bouquet
Пиша във форума от доста време, пък тук не съм се отчела Simple Smile

# 94
  • Мнения: 234
здравейте на нови и стари мами от района.само май си пишем,а срещи няма.хайде да се видим вече и да пийнем по нещо.ако искате мислете за среща,някой ден през септември. Heart Eyes lalalala
  bouquet

# 95
  • Мнения: 234
ооооооооо защо никой не пише в тази темичка. Thinking

# 96
  • Мнения: 148
 Hug Аз основно следя темичката, пък и може да се включа в някоя срещичка...  bouquet Баткото е в детската при трета градска - предучилищна ще почнем като я отворят, а малчо е вързан за мама. Със сестра ми (нейната мома е на 40 дни) си се разхождаме в градинката на Св. тройца, така че.... Peace

# 97
  • София-Света Троица
  • Мнения: 207
Ves ще ми е приятно да се запознаем.Аз живея срещу 3-то училище и седя или в градинките при блока ни на Симеон или слизам долу до Света Троица Simple Smile

# 98
  • Мнения: 78
Да се включа и аз.Света Троица между Енергото и Сливница.Мама на пораснало момиче -8 г.


И аз съм на същото трасе  Simple Smile до Цветната борса. Като гледам и дъщерите ни са на една възраст - моята завърши първи клас. Grinning
Чак сега виждам поста ти .И ние ще сме сега втори клас.В коя детска градина е била щерката?Мойта беше в градината в парка, май и тя се казва Св.Троица.Но за училище я записах при моите родители в Лозенец, така че нямам наблюдения в района ни .Иначе съм в 146 бл.,зад търговския център.

# 99
  • Мнения: 4 473
Да се включа и аз.Света Троица между Енергото и Сливница.Мама на пораснало момиче -8 г.


И аз съм на същото трасе  Simple Smile до Цветната борса. Като гледам и дъщерите ни са на една възраст - моята завърши първи клас. Grinning
Чак сега виждам поста ти .И ние ще сме сега втори клас.В коя детска градина е била щерката?Мойта беше в градината в парка, май и тя се казва Св.Троица.Но за училище я записах при моите родители в Лозенец, така че нямам наблюдения в района ни .Иначе съм в 146 бл.,зад търговския център.

В 81 ОДЗ беше - в кварталните не успях да извоювам място. Учи в 45 ОУ  Simple Smile

# 100
  • Мнения: 78
Да се включа и аз.Света Троица между Енергото и Сливница.Мама на пораснало момиче -8 г.


И аз съм на същото трасе  Simple Smile до Цветната борса. Като гледам и дъщерите ни са на една възраст - моята завърши първи клас. Grinning
Чак сега виждам поста ти .И ние ще сме сега втори клас.В коя детска градина е била щерката?Мойта беше в градината в парка, май и тя се казва Св.Троица.Но за училище я записах при моите родители в Лозенец, така че нямам наблюдения в района ни .Иначе съм в 146 бл.,зад търговския център.

В 81 ОДЗ беше - в кварталните не успях да извоювам място. Учи в 45 ОУ  Simple Smile
И на мен ми беше много трудно да намеря място, но нали ни е готина държавата, оказа се , че някой познава някой.По редовния начин ми отказаха.А в 45 то ходихме на плуване това лято.Освен ако не се лъжа в номера на училището.

# 101
  • Мнения: 148
Ves ще ми е приятно да се запознаем.Аз живея срещу 3-то училище и седя или в градинките при блока ни на Симеон или слизам долу до Света Троица Simple Smile

Здравей, ще го направим задължително, но сега с тези дъждове newsm78. Баткото ни ходи в градината на Симеон та редовно сме в тази посока  bouquet

# 102
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета, имам купони за кухня до края на месеца свободни! Ако някой иска да пише на лични! Става въпрос за пункта в Света троица до Сливница!

# 103
  • София
  • Мнения: 3 688
Вени кажи доволна ли си от кухнята.Нека и други майки които са я ползвли тази кухня да споделят мнение.Ние вече сме в квартала и скоро мисля да записвам Лъчезара.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 715
slan4ogled, аз и дъщеря ми сме доволни от кухнята. Месец преди да я запиша, ни носеха от Ози и тя не хапваше почти нищо (беше на 1,1г). А сега са единици яденетата, които не харесва. Като количество и стига за обяд, сл. закуска и вечеря Laughing Жената там е много симпатична и разбрана. Казаха, че десертите са с адаптирано мляко. В кремчетата често слагат истински плод. Дани и на вас да хареса Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт