Мами чакат АВГУСТИНЧЕ в летни дрешки, хапват ягодки, черешки

  • 9 959
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
 Момичета току що си спретнах за първи път едно албумче от кръщенето на малката - 11.11.2006 2-3 дена преди да зачена.
Нека да се запознаем виртуално.  bouquet

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133912&photo=3

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Момичета току що си спретнах за първи път едно албумче от кръщенето на малката - 11.11.2006 2-3 дена преди да зачена.
Нека да се запознаем виртуално.  bouquet

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=133912&photo=3

Милата, колко жално гледа. Тантура беше на 8м., като свършихме тази работа, как издържа 40мин. в супер жега, не знам. Ама и попа я забавляваше яко през цялото време.

# 17
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Вася, да ти е жива и здрава малката принцеса! По-последно се чудих коя е кръстницата и коя мама Вася Laughing

# 18
  • Мнения: 25
 Аз съм уж русата с прозрачните ръкави. Кестенявата е кръстницата ми (състудентка от Пловдив, иначе родом от Варна).
Гита - за кръщенето знам, че е хубаво да стане преди годинката, ама ние така и не успяхме да го направим тогава. Все излизаше нещо. Дари беше на 2г.10 месеца и се държа направо мъжки. Дядо поп като и казваше:"Отричаш ли се от дявола, моето момиче" и тя с едно плахо гласче: "Да, отриЦам се". Абе майтапи всякакви.

# 19
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Дядо поп като и казваше:"Отричаш ли се от дявола, моето момиче" и тя с едно плахо гласче: "Да, отриЦам се". Абе майтапи всякакви.

Жестока. Grinning

# 20
  • Мнения: 361
И аз да се запиша в новата темичка Heart Eyes

Цял ден спя и сега чак се излюпих Rolling Eyes

Четох за детенцето Лъв и ми изглежда абсолютна истина това дето го пише.Те лъвовете и като пораснат пак са си същите.Аз съм зодия водолей и единствените зодии с които си пасвам са Лъв и Везни.

Осоенно съм щастлива от факта, че има вероятност и моете бебче да е Лъвче, макар че термина ми е на 23.08, което си е на границата с Дева newsm78

# 21
  • Мнения: 4 546
аа девата е много хубава зодия да знайш  bowuu

# 22
  • Мнения: 3 388
ние двамата с мъжо сме водолеи и не знам, ако се родим по термин и сме девичка как ще се спогаждаме  Crazy

# 23
  • Мнения: 127
Здравейте мамки сладуранки Simple Smile
vasq78 На мен ми иска парола  Sad искам и аз да го разгледам пък.
Да кажа и аз за термина, последният ми цикъл също е на 04.11 така че по изчисление термин на 11.08 . Последния път на видеозона излезе 08.08... та ми е доста странно как могат да го сметнат чак за края на Август.
Мамчета да Ви се оплача, че имам чувството че качвам от въздуха. Вече съм +18, нямам думи  newsm45 , и се сложих от вчера  на диета.. без газирани напитки, без хляб на обяд и вечеря, и повече плодове и зеленчуци.Ужасно ми тежи Sad За тези на които им отичат краката с какво се мажете? Аз само ги вдигам на  високо и с крем за тяло карам мъж ми да ме масажира! Ама като ги вдигна и понякога имам чувството че ще ми се пръсне сърцето.

# 24
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
ние двамата с мъжо сме водолеи и не знам, ако се родим по термин и сме девичка как ще се спогаждаме  Crazy

Както аз със Стрелец-ТРУДНО
ooooh!

# 25
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Както аз със Стрелец-ТРУДНО ooooh!

Синковеца е стрелец  Mr. Green Абе, засега нямам много лоши впечатления, на моменти сме  Crazy

Мацки, я помагайте  Praynig Взех си резултатите, но лекарят, който ме следи на ЖК ще е на работа във вторник. Виждам, че имам няколко отклонения по кръвната картина, ето кои:

WBC: 10.9 G/L (4.00-10.00) - тука надвишавам с 0.9 . Това са левкоцити, нали?
Grn#: 9.0 G/L (2.00-7.50) - и тук съм отгоре, ама какво е  newsm78
MCHC: 317 g/L (320-360) - тук вече съм под нормата. Мисля, че става въпрос за хемоглобина, но не съм сигурна
Срещу Глюкоза ми пише 4.9  - това добре ли е?
При урината имам една 0 задраскана и после 4-5 /поне така го разчитам, направо пишат с краката си  ooooh!/
Другите неща са ми в норма. Моля кажете, ако знаете нещо по въпроса за отклоненията  Praynig

Ман4ева, на мен ми оттича само левия крак  Mr. Green С нищо не го мажа, вдигам го нависоко, когато имам възможност. На една приятелка, също бременна й оттичат страшно краката и пръстите на ръцете. Казали са й да ги маже с Лиотон гел / за краката/, спомена нещо и за чай от Полски хвощ, пи някакви хапове - обаче общо взето - промяна никаква  Sad

# 26
  • Мнения: 361
И на мен ми е много трудно разбирателството с Девите и майка ми и брат ми са Дева и са родени на 15 септември и двамата.Имам впечатления и от двата пола Дева.

Не мога да се разбера с тях-все всичко трябва да им е по план, подредено и ако стане нещо извънредно-лелееееееееее, бедствие.Брат ми пък е толкова мекушав, че и аз жена не става, на него не може да му се случи да се изрепчи на някой.

Майка ми все казва, че ние сбъркала-колкото съм аз дива, толкова е той кротък Joy

А пъ аз обичам всичко да ми се случва без план, извънредно, да е изненада.Не мога да разбера, не им ли е скучно всичко по план newsm78

# 27
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
И моите крака са ужасно отекли, но нищо не мога да направя. Опитах онзи ден да ги вдигна, т.е. легнах на пода с краката горе. Резултата беше, че после едва се движех от болки в кръстта, а краката пак си ми бяха отекли. Единствено леееко ме облекчава хладен душ. Имам масажна ваничка, но някъде бегло си спомням да съм чела, че е вредно за бременни. Някой знае ли подробности?

Вижте какво намерих:
Отоците на краката може да се намалят и с помощта на прохладни вани за крака с портокалово или лимонено масло  - добавете 2 капки директно в съда с вода. Когато имате възможност почивайте с крака повдигнати на стената или възглавница.

Последна редакция: пт, 18 май 2007, 17:25 от Гита Ог

# 28
  • Мнения: 361
Тони, де скиташ цял ден?

Аз се отре Tiredпах от спане

# 29
  • София
  • Мнения: 5 721
Ето ме и мен в новата темичка Simple Smile
За снимките от ражданията аз ги видях преди няколко дни Simple Smile ма нищо..... не знам защо ама не ми стана гадно а като дойде самото раждане не знам Confused Аз до сега спах .... Simple Smile ще ви пиша по късно!

Общи условия

Активация на акаунт