ЛЮЛИН чудесен тук ни събра - форумски майки засмяни с деца!

  • 19 989
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 79
Диди темичката е много хубава поздравления. Hug Само искам да те поправя аз съм на 12.01 . BlushЛек ден на всички. newsm53

# 16
  • София
  • Мнения: 2 530
Браво Диди! Страхотно си се справила. Много малко момичета имаме , бееееееее. Какво ще ни правят момчетата  newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 6 182
Браво Диди! Страхотно си се справила. Много малко момичета имаме , бееееееее. Какво ще ни правят момчетата  newsm78
Ще работят за много пари и ще наддават  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 209
ей, да ви не нау4ат свекървите, 4е краднем моми, 4е краднем .... на рамо и.....

# 19
  • софия
  • Мнения: 432
и ние сме от Люлин 5, като се затопли обещавам да дойда на кафето зад мебелната, ако още се събирате там и да се запознаем.трябва да си поддържаме темата.

# 20
  • Мнения: 137
Здравейте момичета   bouquet

честит празник и честито на празнуващите-учители,студенти и ученици    bouquet

Краси ,готово поправих го  Peace

АКО  има желаещи да ги прибавим към календара на Люлинките,моля да пише или на лични да ми пиши  Hug

Хайде лек ден и весел празник   bouquet

# 21
  • Мнения: 137
Здравейте

Дияна готово...вече сте в списъка  Peace. Дано да дойдете пак в Люлин и да пием кафе заедно  Hug

Лек ден   bouquet

# 22
Диди,със сигурност ще пием кафе преди да се върнем в Люлин.Имам нужда от презареждане на батериите и всяко идване до София ми повлиява отлично,така че няма да пропусна да се видим.А догодина вече,живот и здраве,ще празнуваме заедно рождените дни.

# 23
  • Мнения: 137
Здравейте,момичета   bouquet

Ваня,готово и вас ви има в списъка вече  Peace...ноооооооо пишете....момичета  Naughty

Дияна надявам се да пием кафе скоро тогава  Peace...обади се.  Hug

ЧАо лека вечер ,мацки

# 24
  • Мнения: 137
забравих да ви пусна една картинка  Party...в чест на дъжда

                                                           


                   чао  Laughing Heart Eyes

# 25
  • София
  • Мнения: 2 530
Диди, комплименти  smile3501, много добре водиш темата  smile3525. Дано утре не вали, та да кафепием  kaffeetrmker_2

# 26
Хей,люлинки ,КЪДЕ СТЕ????????????
  Висите по цял ден в кафетата,а не четете ли форума,пишете по 2 реда как сте Praynig
    Диди,Бифана,мерси за поканата,след 10тина дни ще се възползвам от нея.
   Ицо отново е с вируса като миналата година,но този път пораженията са по-малко и оздравяхме бързо,остана само лека хрема,уж ги пазим и чистим непрекъснато,пък все ги хващат такива болести,сякаш играят с циганетата по цял ден.
   Целувки на дребосъците и лек ден на мамите!

# 27
  • Мнения: 864
  Simple Smile Здравейте мами,от един месец живеем в Люлин 10 и си нямаме компания!Бебе Никол е на 1месец и живее в блок 114.Ще се радваме да се запознаем и с други мами  Grinning  Hug

# 28
  • Мнения: 864
Здравейте мами  Simple Smile аз се казвам Краси и от 1месец живеем в Люлин 10 блок 114.Имам син на 14г.,дъщеря на 13г. и бебка на 1месец.Ще се радвам да се запозная с други майки.От мен и бебе Никол лек ден на всички Люлински мамчета  Heart Eyes

# 29
Де4ко,най-накрая още моми в групата,че вече на лотария ще ги разиграваме като поотраснат Laughing

Общи условия

Активация на акаунт