коя марка тест за бременност е най чувствителен? *Б*

  • 32 873
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 239
Мерси Никси, може да го опитам, но днес май вече е късно, трябва сутрин с първата урина, нали?

# 16
  • Мнения: 2 723
Аз не го правих с първа урина.
Купих си го преди да дойда на работа.
Мисля, че можеш да опиташ Thinking

# 17
  • Мнения: 2 494
Понеже както знаем тестовете отчитат нивото на хормона в урината, а той се образува в различна степен в различните организми, при някой може да даде положителен резултат още седмица след зачатието-ако се е имплантирало вече, а при други чак седмица след закъснението.
Sure check мисля че дават по-голяма чувствителност, т.е. отчитат при по-ниска концентрация на хормона.
Аз съм казвала и преди, че 2 дни преди закъснението имах отрицателен, чак на 5 ден имах + тест. Успех!!!

# 18
  • Мнения: 9 093
Аз само между другото да се обадя...преди време ползвах един италиански тест,който отчиташе на 4 ден от зачеването Shocked Струваше обаче 5,60...

# 19
  • Мнения: 239
Мерси,Меган!Значи все пак е по - добре да изчакам още няколко дни, най малко да не се разочаровам...трудничко е, като се има предвид как ме гризе...

# 20
  • Мнения: 183
Като ви чета и мен ме досърбяха ръцете, като нищо ще изтичам до аптеката след малко............как се 4ака до 6ти-7ми а?
интересното е обаче, че нямам симптоми, някой от чакащите има ли? Според кръвния тест докторката каза 4е "има нещо", но най-добре да се изчака закъснението......ама игла в торба седи ли......

# 21
  • Мнения: 239
Аз имам симптоми, дано да не са ПМС, че на такива ми намирисват.Всеки ден ме болят яйчниците, но от време на време.И това от повече от 10 дни!
Mai4ence,стискам ти палци да е (+) Praynig  Praynig

# 22
  • Мнения: 183
e то и мен така, но в сравнение с първата ми неуспешна бременност нито кръст, нито гърди........чакане му е майката....

# 23
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Наистина е много трудно това чакане.Аз съм по-зле от вас - чак до 8-9 трябва да чакам.
След първата неуспешна бременност ми е доста трудно всеки месец едвам да дочаквам първия ден на М.
Прави сте,че търпение му е майката  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт