Есен тука щом почука, СЕПТЕМВРИЙЧЕ ще ни гука!

  • 13 699
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 896
ДОБРО УТРО МАЦКИ,ХАЙДЕ ЗА ИЗБОРИ ДА СИ ПОГОВОРИМSimple SmileНЕ ЗА ДРУГО,А ЗА НАШИТЕ ПРАВА И ПО-СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕЗИ ОТ НАС ДЕТО СА ВЗЕЛИ ИМЕТО НА МЪЖЕТЕ СИ И ОЩЕ НЕ СА СМЕНИЛИ ЛИЧНИ КАРТИ.
ТЪЙ КАТО В4ЕРА ОТКРИХ В ГРАО,ЧЕ ТАМ СЪМ С НОВОТО СИ ИМЕ,А ПО ЛИЧНИ ДОКУМЕНТИ СЪМ С МОЕТО СИ,БЯХ СЕ ОТКАЗАЛА ПОЧТИ ДА ГЛАСУВАМ,КОЕТО ТРУДНО МОЖЕ ДА МИ СЕ СЛУЧИ,ПОТЪРСИХ ИНФОРМАЦИЯ,И НИКЪДЕ НЯМАШЕ,ДАЖЕ ПИТАХ В ГРАО-ТО,А ТАМ МИ КАЗАХА,ЧЕ УДОСТОВЕРЕНИЯ ЗА ИДЕНТИЧНОСТ НА ИМЕНАТА СЕ ВАДЕЛИ В ОПРЕДЕЛЕН СРОК И ТОЙ Е МИНАЛ- И ДА СЕ ПРОБВАМ (АКО МИНЕ НОМЕРА СЛУЧАЙНО).ДА ИМ КАЖА ,ЧЕ ЕГН-то ИМАЛО ПО-ГОЛЯМА ТЕЖЕСТ,НО СИГУРНОСТ ЧЕ ЩЕ СТАНЕ НИКАКВА.ТАААА -РЕШИХ САМА ДА  ПРОВЕРЯ И ПРОЧЕТОХ ЗАКОНА ЗА ИЗБОР НА НАРОДНИ ПРЕДСТАВИТЕЛИ-ОКАЗА СЕ ЧЕ ПО ЧЛ86 АЛ2 ИМАМЕ ПРАВО ДА ГЛАСУВАМЕ,А ТЕ В СПИСЪКА В ГРАФА ЗАБЕЛЕЖКИ СИ ЗАПИСВАТ ЕВЕНТУАЛНОТО РАЗМИНАВАНЕ В ИМЕНАТА МЕЖДУ СПИСЪКА И ЛИЧНИТЕ НИ КАРТИ.
ТА СПОКОЙНО ОТИВАЙТЕ И ГЛАСУВАЙТЕSimple Smile
ТЕЗИ КОИТО ИСКАТ ДЕSimple SmileАЗ ИСКАМ
Simple Smile  bouquet
ДАНО СЪМ БИЛА ПОЛЕЗНА ПОНЕ НА ЕДИН-ДВАМА
 

Вземи си за всеки случай удостоверението за граждански брак - в него нали ти пише не само ЕГН-то, но и как си се казвала преди и как се казваш след бракуването. Не би трябвало да има проблем.
И ние отиваме сега след малко да грасуваме - на дребния ще му е за трети път в двегодишния му живот да пуска бюлетина  Wink

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 145
Здравейте и от мен в този дъждовен ден,
Бебе-то, схващанията се получават от липсата на магнезий в организма, така че си вземи магнерот или магнерич и пий 3 х 1.
Аз отивам да се размотавам. До сега чистих и оправях къщата си. Имам чувството, че само това правя да чистя, ама няма начин, няма да живеем в кочина я.
Хайде до скоро и ще чакаме снимки от варненската среща.
P.S. Ако някой може да ми изпрати на лични как да си кача снимката в албумчето хза нашите коремчета, щото нещо не ми се получава, явно не го правя правилно.
Чао  Hug

# 62
  • Мнения: 27
Здравейте, мамета! Ма, мноогоооо ми е домъчняло за вас! Hug
За съжаление обаче напоследък нямям никакъв шанс да ви чета... изпуснала съм поне 3-4 теми... дано да са се случвали само хубави неща на всички ви! Praynig
Аз се побърквам от тичане, занимавам се с ремонти, майстори, мебели... #Crazy направо съм полудяла... а и продавчките ни ги хвана липста, решиха, че могат да си правят каквото си поискат и... май и следващите 2-3 седмици няма да имам и един почивен ден.... Ужас! Много се чуствам изморена, но и няма как да е иначе при условие, че съм на крак повече от 12-13 часа....
Слава Богу поне сме здрави и доки казва, че с бебка всичко е наред! Само имаме една промяна, която май ще си остане така... сменяме термина на 17 септември, пък, то си е Божа работа!
Прегръщам ви Hug и... дано мога малко по-честичко поне да виждам какво става тук!

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 12:38 от sungirlaug

# 63
  • Мнения: 27
А! И весело изкарване на варненките! Ако знаете колко ме е яд, че пак изпуснах софийската срещичка! Айде, аз отивам на бачкане пак!

# 64
  • Мнения: 228
Хайде пак да се включа,упражних спокойно правото си на глас:) и вече съм доволна baloni bdbaloni happy bd на нашите момичета с пожелание за всичко най-хубаво-здраве,радост,щастие и любов.А за септеври те си знаят-най-здравите бебчовци с най-безпроблемните раждания!
как не ми се ще днешния ден да свършва-нямате си на представа-май тежка седмица ме чака,двама колеги са в отпуск и ние останалите ще го изгърбим яката Rolling Eyes
Иначе тази седмица вече е време за чичо доктор,дано смогна да ида та да видя бебчо как е.Аз усещам че е добре като ме рита,та чак не ми се ходи на доктор,преди като не го усещах ми се щеше всяка седмица да съм там,а сегаа-едно спокойствие ме е налегнало,а и то си е бая ми ти футболист-особено привечер,не се спира.
Желая на варненки много хубав ден и приятни приказки и ...чакаме снимчици на вашите хубави тумбачета:)
А на всички други лека и приятна неделя вечер:)

# 65
Здравейте мили тумбачета  Hug! Току що се връщам от срещата на Варненките! Много се радвам, че се запознах с вас на живо, много сте готини и се надявам за напред да се виждаме по-често! Прекарах много приятно и изобщо не съм усетила как са минали 3 часа в дрънкане! За сега е това, утре ще пиша повече, че нямам вреждане на комп-а. Айде лека вечер на всички и цунки по тумбите   love001

# 66
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ей Дунди кога ме изпревари бе  Hug Hug

Викам си ся ще съм първата -ама тя наща бърза бързица пуснала бързохода и глей ко става  Mr. Green Mr. Green

Утре ще простираш ли  Joy hahaha hahaha

Срещата беше супер -всички много готини мацки,беше направо много приятно изкарване и 1акам с нетърпение пак да се видим да побъбрим Mr. Green

# 67
  • Мнения: 502
има вече и качени снимки  тукаааа http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=131318
 smile3509
това ми беше нещо и като "моминско" парти  Blush   hahaha  hahaha
утре се бракувам  married

# 68
  • Мнения: 1 425
Лелеееееееее че сте бързи. Rolling Eyes
Чакай и аз да драсна два реда докато моите мъже са в банята, че след това за мен няма място пред компа. Crazy
Абе чудя се дали да не си купя още един компютър в къщи,че белким мога да пиша малко. newsm78
Както и да е, срещата мина СУПЕР.Побъбрихме,похапнахме и сега ще чакаме новата срещичка.Хайде за сега лека вечер на всички майчета и бебешорчета. Hug Hug Hug

# 69
  • Мнения: 1 425
Ъммммммммм............... от къде да вляза че да видя снимките? newsm78

# 70
Ей го бре цък-----> http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131318 и гледкаш или в началото на темичката на 1 страничка се мяташ в албумите и от там на срещички във Варна.
Ама големи сте тумбачета много сте сладки всички Hug Hug. Радвам се че сте си искарали добре...

# 71
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ама Коки защо не каза че ще те бракуваме утре бе  Mr. Green Hug Hug
ейййй душата-браво,браво-утре ще се черпим виртуално  Hug Hug

С ПАСТИЧКА Joy Joy

# 72
Ани, да ще простирам, ама утре чак  smile3532 и да ти кажа честно, ще сънувам пастички тая вечер. Коки, много си потайна, всичко най-хубаво за утре  newsm51

# 73
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
ама ко си разпраяш с таз пастичка  Whistling ooooh! ooooh! ooooh!
напраоооо незнам-утре ако не ям пастичка ще се гътна  Joy Joy Joy Joy

Ама на снимките сме големи убавици Joy Mr. Green

# 74
  • Мнения: 221
  кокошчица , много щастие да ти носи утрешния ден! И едно сладко бебче на есен!

  Стига сте говорили за сладкиши   chef , че не ми се пълнее повече. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт