За какво мечтаят вашите деца?

  • 1 377
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 364
За сладолед, да отиде на море и т. н.

# 16
  • Мнения: 3 622
Моят син, който е на 9 год. мечтае да учи два дни в седмицата, а пет да почива; да е само лято за да ходи по често на басеин и да си хапва сладолед  без ограничения; иска да живеем в къща с голям двор за може да си играе по цял ден на вън.  Laughing

# 17
  • Мнения: 24 467
Ах, това е и наша мечта, както за училище, така и за работа, когато порастне...

# 18
  • Мнения: 512
Никола е на 4 години, мечтае за всички възможни играчки, които вижда по магазините; мечтае да отиде на гости на дядо и баба в Карлово през лятото и да се катери по планината...
Но най-често разказва как иска да стане голям татко и да си има свои деца, за да може да им казва какво да правят и кога да си лягат... Joy

# 19
За къщичка на колелца  Joy

# 20
  • Мнения: 2 700
Честно казано, май преобладават материалните мечти.
Иначе за по-далечно бъдеще мечтае да отглежда всички възможни животински породи.

# 21
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Моите мечтаят да не порастнат  Laughing. Редовно слушам "Не искам да пораствам, искам винаги да си бъда дете". Диманка си е дала граница до 12 години да расте и после "да става пак дете".
А мечти свързани с разни придобивки винаги има, но тях не ги броя, пък и те са толкова мимолетни .... последно и двамата искат хамстери.

# 22
  • Мнения: 24 467
Сетих се и за друго- моят син мечтае да не става цар, защото било много опасно занимание. Не че съм обещала точно такъв да стане, той просто си има мнение по въпроса.

# 23
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми мечтае да стане някога фея, а синът ми - елф. Желая им го от сърце!

# 24
  • Мнения: 6 315
Йоан мечтае за истинска китара, иска да кара самолет и да стане добър рицар. Понякога мечтае и да бъде чудовище като Шрек.

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Играчки,бонбони,бисквити...и да отиде на море с детската градина-за сега се справяме с реализацията на мечтите. Joy Joy Joy

# 26
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Голямата иска да стане космонавт. Или поне полицайка. Ако не може полицайка - лекарка. Ако не може лекарка - учителка ooooh!
Малката щяла да стане балерина и нищо друго.
А общата им мечта е да спра да ги карам да си подреждат стаята Mr. Green

# 27
Постоянно ми повтаря:"на плаж ,на водата!" и "Мама се върнала от репетиции,другият път и Митко иска с мама на репетиции...!" Laughing HugДетските желания са простички и чисти,все за да са безкрайно щастливи и най-вече за да карат другите да споделят техния чуден свят!  bouquet

# 28
  • Мнения: 550
Постоянно ми повтаря:"на плаж ,на водата!" и "Мама се върнала от репетиции,другият път и Митко иска с мама на репетиции...!" Laughing HugДетските желания са простички и чисти,все за да са безкрайно щастливи и най-вече за да карат другите да споделят техния чуден свят!  bouquet

# 29
  • Мнения: 3 034
голямата - да стане принцеса ...
малката - за топлата,мека и пълна цица на мама.

май това е.

Общи условия

Активация на акаунт