Момичета, помагайте с идеи за грим

  • 1 562
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 22 436
Занимавам се професионално с грим. Може да ви прозвучи смешно, но за първи път изпитвам затруднение. Ще гримирам абитуриентка от ромски произход за първи път в живота си Laughing. С много тъмна кожа е и нямам идея каква цветова гама да използвам, така че да не изглежда кичозно. От друга страна, май по-светлите тонове няма да се забелязват на нейната кожа. Thinking Помагайте!


Ами ако успееш да си намериш някакви снимки на негърки, предполагам, че положението ще е сходното. Те са с тъмна кожа, а ги гримират.  Simple Smile

# 16
  • Мнения: 465
Аз също ще гримирвам мургаво момиче но не чак толкова тъмно  Laughing решила съм в зелено ,а златистото наистина е добър вариант стига да е със злато на бала .Мойта ще е със сребро и отгоре ще запълвам със тези финните пудри хамелион с лек зеленикав отблясък.Успех !

# 17
  • Мнения: 113
Според мен е най-добре да питаш клиентката как иска да изглежда и така ще ти е по-лесно да се насо4иш как да я гримираш.И след това да се съобразиш с тоалета,при4еската и типа кожа.Това го споделям от ли4ен опит Simple Smile.По този на4ин идеята ти ще доиде от самосебе си.Успех!!!

# 18
  • Мнения: 23
Втората снимка е страхотна.Гримът също.Аз мисля че  ако гримираш очите по същия начин - в черно,а на устните гланц ще изглежда най добре.Нито крещящо,нито натрапчиво.А и подхожда на всякакъв тоалет.Е зависи и клиентката ти какво харесва.Успех.

# 19
  • Мнения: 1 153
И аз да ти дам идея,не че зная с какава рокля или какъв цвят сенки ще е,но ако може  сложи и и брокатни частици по деколтето или ръцете,но ако всичко е в синхрон ,добре ще и стоят златистите

Общи условия

Активация на акаунт