Fare la mamma in Italia - 54

  • 11 390
  • 269
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 5 476
Кое време станало и няма кой едно кафе са сложи  Wink



Спорен ден на всички!   bouquet

 Тсугуми,добре че смени ника,че доста беше трудничък за изписване.  Hug
Като се отвори новата тема ще ти сменим името и там. Wink

# 196
  • Мнения: 2 804
Добро утро и спорен ден и от мен !  bouquet
Бианканеве , казва се ECOSTOP_ zanzare . И за сега все още действа .
В ербористериите го продават .
Открили са проблема на мъж ми / защо слабее / сега трябва да прави още някакви изследвания за да се до уточни диагнозата .
Предписали са му поредните хапчета и са му казали , че ако и това не му помогне ще се наложи да се оперира .
Ние ще излизаме след малко така ,  че след около 2 часа ще съм пак на линия .

# 197
  • Мнения: 3 388
Ники, Лени, мерси за обясненията. Мен точно това ме интересуваше, дали само тази такса за смяна часа и деня на полета фактически прави разликата в  цената - това, което пише и в сайта им, кондициони ди вендита. Ще кажа на баща ми от майлоу да купи в такъв случай. Вероятно директно от Мира Травел.
Лени, много хубаво си го обяснила  Peace То яденето да им е скъпо, мен това хич не ме интересува за кратки полети. А и на Летище София мин.год. с брат ми ядохме панини за по 6 лева и пихме бира за по 5  Rolling Eyes
Най-гадното е, че с това мизерно леитище във Варна  скоро няма да пуснат лоу-кост до там  Tired Ако решим да пътуваме по Коледа, трябва да пръскаме пак близо 1000 еуро  ooooh!

# 198
  • Мнения: 2 379
Тсугуми, ама ти нова регистрация ли си направи? Проблем ли имаше със старата? Но иначе, да знаеш, че е възможно да си сменяш ника и по 5 пъти на ден, ако искаш, без да си правиш новa регистрация всеки път. Има опция за това как да се изписва ника ти.
На мен пък стария ти ник ми харесваше. Имаше звучене.
Simple Smile

# 199
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Добрутро
Ох, изтормозих се с новата бг тастиера, уж е с латиница и кирилица, ама втората е кошмарно разбъркана в сравнение с бгфонетика на старата клавиатура и сега сефте ползвам кредора, дори не намирам удивителния #2gunfire Май ще си сложа старата клави, че ми писна
Как сте днес? Снощи бяхме на гости по случай 24 май в едната от двете българки тук и голям смях бе до полунощ и половина, беба откърти от 21 та до 3.30 и после пак до сутринта. Лиудмилка(не намирам буквата ИУУУУ #2gunfire) за изненада бе направила еклерчета под формата на първите букви на имената ни. Вито де не обича сладко се измъчи със своята буква де бе най_голяма, а аз имах най_малката нали оревавам все орталъка, че съм дебела, ама се скарах за нищожния и размер Mr. Green
Ох, живнах, то от векове вечер извън дома не сме излизали, кеф

# 200
  • Мнения: 708
здравейте,

ех Лени доста ме поуспокои за Майеър,4е мъжо ми само намила,4е 4артарите не били хубави,били опасни и дрън дрън.Ама той мъжо ми си е паника голяма,а като 4уе за самолет и бррррр,голям страх го гони  Joy
Тази ве4ер в 19.30 пристига татко ми.Ох не можете да си представите как го 4акам само,цяла но6т не съм спала от вълнение.А той милия толкова много се радва,4е 6те види бебка.Кой знае колко променена 6те му се стори.Последния път като я видя бе6е само на 1 месец Rolling Eyes

Ина4е сме по4ти готови за баттезимото.Кофтито е,4е прогнозата за неделя е дъждовна,ама карай.Ние на дъжд се оженихме,та едно баттезимо ли няма да спретнем  Mr. Green

Бебка расте със скоростта на светлината.Всяка сутрин като се събуди ми изглежда все по_голяма  Laughing
Малееее сега видях ленти4ката на Ани.....ама ей го на Андреа по4ти на месец стана ве4е.Как лети това време  newsm78

Сон4ето пък ми се струва6е,4е онзи ден забременя,ей я на 6те ражда след 3 месеца  Mr. Green

И сега пак един бебе въпрос  Laughing
да имате инфо дали в БГ продават тези водоустой4ивите памперси?Гледам тука ги има в розов и син вариант,ама в БГ идея си нямам,а са доста удобни като водим бебка на море  newsm78

Ина4е и ние си 4акаме паспорта на Але.Въпреки 4е казват,4е може да се пътува спокойно с ли4на карта,аз не бих рискувала да ми се заяде някой тъпак на границата,та затова и направихме паспорт.

айде цун,4е много изписах и сигурно ви писна да ме 4етете  Mr. Green

цунки на вси4ки  Heart Eyes

# 201
  • Мнения: 708

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=136218



последната ни снимка....

  Mr. Green

# 202
  • Italia, Palermo
  • Мнения: 886
Ах любовта ми Алессия
Господи каква снимка Веднага да я пратите на някой конкурс, ще направи фурор
 Аз щракнах сега две фотота беба и ще ги сложа след малко тук

# 203
  • Мнения: 5 476
Както се убедих и на живо,Алето е голята сладурка. Hug
 
  ДЕСИ ,я му прочети на твоя мъж следното текстче,да му се изясни каква е разликата между чартър и лау кост. Wink
Да не го е страх толкова ,та да чете по нощите. Laughing

Oltre alle compagnie aeree statali e private, negli ultimi anni si e' assistito al boom delle compagnie aeree low cost, che si sono imposte sul mercato grazie all'economicita' dei loro voli. I prezzi contenuti sono frutto di una politica che punta al risparmio sul personale: sia a terra (le prenotazioni e gli altri servizi vengono fatti unicamente online) che a bordo (meno hostess e steward in cabina, dove snack e bibite sono venduti, invece che compresi nel biglietto) e sulla scelta di piccoli aeroporti, con minori spese, spesso piu' lontani dalla destinazione degli aeroporti principali.
A differenza delle tradizionali compagnie, inoltre, raramente viene fatto ricorso ai programmi frequent flyer per fidelizzare il cliente tramite viaggi premio. Paradossalmente, invece, tali compagnie spendono mediamente in sicurezza piu' di una grande compagnia aerea: questo e' dovuto al fatto che grandi aziende, come quelle statali, hanno negli aeroporti nazionali dei propri servizi di sicurezza e controllo, mentre le piccole compagnie low cost devono ricorrere ai tecnici di altre compagnie, pagando, quindi, un prezzo maggiore.
  Le compagnie aeree charter (dall'inglese noleggiare) non dispongono, di regola, di proprie linee aeree ma noleggiano i loro aeroplani ed equipaggio. Questo puo' essere preso in considerazione da persone private, da imprese per singoli voli o da operatori turistici come: TUI, Tjaereborg, Thomas Cook, che si servono costantemente di quest'offerta delle compagnie aeree charter, stabilendo così delle proprie reti di volo. Piu' in particolare si caratterizzano, rispetto alle compagnie aeree tradizionali, per non avere un orario schedulato sulla base di una programmazione periodica. Non offrono, pertanto, il carattere delle continuita'.


А тук ,на който му се гледа едно филмато за алтернативата на бензиновия двигател  Wink

http://video.google.it/videoplay?docid=-709529883314083546&q … RY&pr=goog-sl



# 204
  • Мнения: 708
Ах любовта ми Алессия
Господи каква снимка Веднага да я пратите на някой конкурс, ще направи фурор
 Аз щракнах сега две фотота беба и ще ги сложа след малко тук

хахаха знаех си,4е така 6те реагира6 то4но ти  Mr. Green  hahaha

Айде пускай снимки,да видя твоята красавица.6те и папкам розовите бузки на тая твоя Маги да знае6  Laughing

# 205
  • Мнения: 708
Ох Гери 6те ме скъса6 от смях барабар с мъжо ми.Ама ти онзи ден сама се убеди каква е паника  hahaha

Ама той за вси4ко е така,не само за пътуванията.Онзи ден ми изръси,4е не трябвало да ям прегорялата 4аст на препе4ената филия,понеже била токси4на  newsm78 #Crazy Shocked hahaha

# 206
  • Мнения: 5 476
 ooooh!  опасен е,ей. Laughing Hug

 И Массимо се мъчи доста време да  му обяснява ,ама колко му е хванал вяра... Crazy

 Wink Между другото в прегорялото на филията има активен въглен и е полезно за дезинтоксикация.Както и когато имаш стомашни проблеми. Peace

# 207
  • Мнения: 3 388
Ох Гери 6те ме скъса6 от смях барабар с мъжо ми.Ама ти онзи ден сама се убеди каква е паника  hahaha

Ама той за вси4ко е така,не само за пътуванията.Онзи ден ми изръси,4е не трябвало да ям прегорялата 4аст на препе4ената филия,понеже била токси4на  newsm78 #Crazy Shocked hahaha

ахаххаха, моят също. Канцерогенна била.
Да не съм прекалявала и с дъвките, че нали сега само говорят колко тези подсладители причинявали рак.
За полетите същата работа  Crazy

# 208
  • Мнения: 708
Ох успокоих се,4е не само моя мъж е такъв пернат.

Ама 4естно ви казвам,да се 4удя да се смея ли,да пла4а ли покрай него  Mr. Green

# 209

Общи условия

Активация на акаунт