В ПЛЕВЕН лятото дойде, стягайте се за море

  • 13 485
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Я да се посъветвам нещо с вас.Вчера ходихме в Мосю Бриколаж. Видях пластмасова пързалка, много симпатична и на поносима цена от 186 лева. Чудя се дали да купя за Теди. Той много обича пързалките. И в детските градини, и зад Спидито - все на пързалките тича. От друга страна си мисля дали няма да е порадната непотребна вещ, в която ще затворя пари - след столчето за хранене, триколката и акумулаторния джип.

# 16
  • Мнения: 5 026
Видях пластмасова пързалка........ От друга страна си мисля дали няма да е порадната непотребна вещ, в която ще затворя пари - след столчето за хранене, триколката и акумулаторния джип.
Май само така ще си стои. Според мен няма смисъл , нали всеки ден е на вън и се пързаля, между други деца е. На тази ще й се радва най-много седмица и ааайййде в Продавалника  Grinning или в мазата  Grinning

# 17
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Здравейте момичета.Днес е поредния дъждовен ден и ще седим вкъщи,а малкия вече е избеснял.Все ми носи обувките си да го обувам и да ходим навън.А още поне три дни го дават кошо.Ще ходите ли да гласувате?Аз май ще пропусна,не виждам смисъл-всички са еднакви.Мама Ася,казаха ли Васермана дали е задължителен за яслата,че на мен не ми казаха,но в картата която ми дадоха го има.

# 18
  • Мнения: 15
[.Мама Ася,казаха ли Васермана дали е задължителен за яслата,че на мен не ми казаха,но в картата която ми дадоха го има.
[/quote]


На нас още не са ни дали карта. Казали са, че ще ни обяснят всичко, след като излязат списъците, в сряда. Като ни кажат веднага ще пиша. Значи в сряда вечер ще мога да ти кажа, пиша де.
И аз като се размислих, май ще се откажа от пързалката. И без това тръгва на ясла. Ако не намеря някоя втора употреба, за да е по-евтина и да не ме е яд после като я прескачам в мазата, май няма да купувам. Ще разгледам продавалника. Може да има нещо подходящо.

Последна редакция: нд, 20 май 2007, 12:07 от mama Asia

# 19
  • Мнения: 22 436
Здравейте момичета.Днес е поредния дъждовен ден и ще седим вкъщи,а малкия вече е избеснял.Все ми носи обувките си да го обувам и да ходим навън.А още поне три дни го дават кошо.Ще ходите ли да гласувате?Аз май ще пропусна,не виждам смисъл-всички са еднакви.Мама Ася,казаха ли Васермана дали е задължителен за яслата,че на мен не ми казаха,но в картата която ми дадоха го има.

Здравей, да времето е доста кофти, но няма как.
Аз вече ходих да гласувам, но си избрах човек, който да е на първо място. Смятам, че целта на тези избори беше да се избере личност, а не от партията, както са си ги подредили те.
Ще видим какво ще излезе накрая.

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 239
Здравейте! Гласувахте ли, или още мислите? Аз смятам да пропусна този път.
На Люси пъпките вече хващат корички, тъй че към вторник,ако циркът е още тук мисля да го посетим. От колко часа са вечерните представления?
Мама Ася, аз така като теб имах голям мерак да купим голям мотор с  акумулатор на Люси и купихме де,ама изобщо не го иска. Иска си онези на центъра. Неговият много малко го кара. 5-10 мин. и айде. Тъй че си помисли хубаво за пързалката.
Много ми скучен неделният ден  Sad

# 21
  • Мнения: 22 436
Здравейте мами,

тъй като аз вече започнах с по-големите покупки да ви питам за ваничките.
Насочила съм се към анатомична такава.
Едната е на Кам 48.00лв



а другата е Чиполино Онда еволюшън за 91лв .



Кажете си мнението.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 15
Здравейте! Гласувахте ли, или още мислите? Аз смятам да пропусна този път.
На Люси пъпките вече хващат корички, тъй че към вторник,ако циркът е още тук мисля да го посетим. От колко часа са вечерните представления?
Мама Ася, аз така като теб имах голям мерак да купим голям мотор с  акумулатор на Люси и купихме де,ама изобщо не го иска. Иска си онези на центъра. Неговият много малко го кара. 5-10 мин. и айде. Тъй че си помисли хубаво за пързалката.
Много ми скучен неделният ден  Sad

Май ще се откажа.Наистина ми е достатъчно да прескачам вкъщи джипа и триколката.

За ваничките за къпане - аз се страхувах от анатомична. Мислех, че като се пързулне бебето и може да се нарани. Купих някаква полска марка със стойка - от "Макс и Мориц". Първо купих на "Чиполино", но не стоеше стабилно на стойката и подскачаше. Върнах я и купих тази, полската, от много хубава лъскава пластмаса. Имаше от същата и два вида легенчета - кръгло и елипса. Много съм доволна и са много красиви.

# 23
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Dа ви кажа,не сме купували никакви ванички,само калъфка за коритцето(то и нея не използвахме много).До 5-6я месец си го къпех Марио сама,а от тогава до сега баща му,че много започна да ми тежи.Все още го къпем в корито,защото сме в къща и банята ни е доста студена,но май скоро ще започнем и там.Този бесник вече не се одържа в корито,пък и му стана мъничко.

# 24
  • Мнения: 5 026
От колко часа са вечерните представления?
От 18,30ч са представленията. Дневни няма.

Купих някаква полска марка със стойка - от "Макс и Мориц".
И ние сме с такава ваничка, доволни сме (около 50 лв. беше  комплекта). От около 2 месеца не ползваме нито коритото, нито стойката-къпем го като голям мъж под душчето.

# 25
  • Мнения: 161
Благодаря за пожеланията,предадох ги на госпожицата и получавате много усмивки! Mr. Green
ваничка-ние сме с анатомична,но за 10 лв,много съм доволна,купих я от Търново,това беше и първата покупка за бебка, дори цвета нацелих без да зная.Не зная дали обаче си заслужава да дадеш 90 лева за едно коритце.....като си помисля колко други разходи има....

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 239
Казах на мъжа ми,че циркът е от 18.30 и той вика ти от къде разбра? Викам от бг-мамите,естествено. Пък той вика вие сте едни бг-клюкарки там Joy

# 27
  • Мнения: 262
Димана я къпахме в корито и с хавлиена стойка. Анатомичните ванички са удобни за началните месеци, но като почне да сяда детето трябва да се купува нова.

Казах на мъжа ми,че циркът е от 18.30 и той вика ти от къде разбра? Викам от бг-мамите,естествено. Пък той вика вие сте едни бг-клюкарки там Joy

# 28
  • Мнения: 248
Atrakcia, поздравления за новата темичка. Отново на висота!

За ваничката - и ние къпехме Николай в обикновена ваничка. Аз също смятам, че анатомичната е само за първите няколко месеца и после трябва да се сменя.

# 29
  • Мнения: 22 436
Благодаря за пожеланията,предадох ги на госпожицата и получавате много усмивки! Mr. Green
ваничка-ние сме с анатомична,но за 10 лв,много съм доволна,купих я от Търново,това беше и първата покупка за бебка, дори цвета нацелих без да зная.Не зная дали обаче си заслужава да дадеш 90 лева за едно коритце.....като си помисля колко други разходи има....

Е, аз ще огледам преди да купя, а и има доста време още.  Simple Smile
По принцип желанието ми беше всичко да е ново, но с течение на времето ми идват по-разумни идеи.  Simple Smile И съответно за не чак толкова много пари.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт