В ПЛЕВЕН лятото дойде, стягайте се за море

  • 13 515
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 556
Здравейте на всички!

Нашите почивни дни поднесоха лоша изненада и всякакви планове пропаднаха. Кари е с пневмония. До този момент това е май най-тежката болест, с която се налага да се боря. Аз бях в заблудата, че за да има пневмония, детето трябва да кашля много. Е, тя кашля не повече от 5-6 пъти на ден, нощем изобщо не кашля, но въпреки това е с много тежка пневмония. Дано не се случва на никого! Първият антибиотик, който й изписаха предизвика алергична реакция, както и очаквах. Сега пиеш Клацид, който е по-силен и се надявам с него да преборим гадната пневмония.

Поздрави на всички и много здраве на децата! Heart Eyes

# 256
  • Мнения: 248
Честита годишнина на arita  newsm51

Tess, желая бързо оздравяване на Кари  Hug Дано Клацида ви помогне.

Ники днес е за първи ден на ясла. Нали беше болен и не беше ходил 3 седмици. Такъв рев му дръпна сутринта. Още ми е свито сърцето. Като си помисля как беше свикнал с децата, ходеше с такова желание и сега всичко отначало. Ако пак се разболее вече мисля да търся детегледачка. Само, че идея си нямам от къде ще я намеря.

Хубав ден на всички!

# 257
  • София
  • Мнения: 9 899
Тесс,бързо оздравяване на Кари!Пневмонията наистина понякога трудно се открива,особенно ако е вирусна.Доколкото зная тогава се хваща само на рентген.Дано скоро се оправи малката. Praynig
Днес ние посетихме едно магазинче/или както ги наричам аз-търговийка/.Намира се много близо до магазина на Тесс,в една голяма сграда.Предлагат детски дрешки,и не само детски.Купих страхотно всекидневно костюмче на Мими-блузка с панталонче,само за 6 лв.Вярно,от турски производител е,но трикото изглежда доста добро.има доста неща и за новородени бебета.Препоръчвам ви го!

# 258
  • Мнения: 5 026
Tess, скорошно оздравяване на Кари  Peace От къде ви дойде тази пневмония  Thinking

Намира се много близо до магазина на Тесс,в една голяма сграда.Предлагат детски дрешки,и не само детски.
Аз ходих там преди около половин година-беше толкова обрано откъм стока, че съм забравила, че съществува. А и цените бяха като на други магазини, но щом има добри дрешки, ще го посетя. 

Къде сте се скатали всички?

# 259
  • Мнения: 22 522
Tess, скорошно оздравяване на Кари  Peace От къде ви дойде тази пневмония  Thinking

Намира се много близо до магазина на Тесс,в една голяма сграда.Предлагат детски дрешки,и не само детски.
Аз ходих там преди около половин година-беше толкова обрано откъм стока, че съм забравила, че съществува. А и цените бяха като на други магазини, но щом има добри дрешки, ще го посетя. 

Къде сте се скатали всички?

И аз това се чудя, няма никой днес.)))
Къде е този магазин на ТЕСС, аз не мога да се сетя.

# 260
  • Мнения: 5 026

Къде е този магазин на ТЕСС, аз не мога да се сетя.
На ул. "Дойран", сградата на СМК-то, до новооткрития "ЗАвой клуб". Днес ще мина, ако са ми превели майчинството, че нещо ми са объркали ДОО-то  #Cussing out

# 261
  • Мнения: 22 522

Къде е този магазин на ТЕСС, аз не мога да се сетя.
На ул. "Дойран", сградата на СМК-то, до новооткрития "ЗАвой клуб". Днес ще мина, ако са ми превели майчинството, че нещо ми са объркали ДОО-то  #Cussing out

аха, сетих се.)))) мерси много.))

# 262
  • София
  • Мнения: 9 899
Атракция,дано си харесаш нещо.За момченца не зная дали има избор,но определено за момиченца имаше доста неща. Peace

# 263
  • Мнения: 2 556
Откъде ни дойде и аз си нямам идея, но за появи за нула време. Голяма борба беше да смъкнем температурата, пък и по цяла нощ й мерехме пулса, защото според сестра ми качи ли се над 130 в минута, значи белия дроб е много зле и трябва да я караме директно в Бърза помощ. А нейния в събота и неделя вечер си се качваше до 130 - 132. Sad Дежуряхме да й сменяме кърпите с оцет през цялото време, та да може и да поспива, без да гори толкова. 

А магазина в СМК-то аз редовно си го посещавам, нали ми е на 1 крачка, даже днес взех на Габи една дрешка по случай завършването на детската градина. Има хубави неща.

# 264
  • плевен
  • Мнения: 1 249
Tess,дано детенцето ти бързо оздравее.Ние днес цял предобед бяхме по изследвания.Опашките пред кабинетите бяха невероятни.Но Марио излезе отново мъж и не се обади докато го боцкаха.След това минахме та му взехме 2 чифта сандалки.Китайски са,но много хубави(12лв. е единия чифт)Вече мога да кажа,че сме готови за ясла.Даже е и подстриган.Не прилича вече на бебе,а на момченце.

# 265
  • Мнения: 814
Atrakcia,  Merian, благодаря ви! Желая и на вас дълъг по стаж и успешен във всяко отношение семеен живот! smile3525

А перлената сватба се отбелязва след 30 години брак. Повече, отколкото са вашите години smile3503 !

# 266
  • Плевен
  • Мнения: 238
Загубихте се нещо май.Аз искам да попитам Mirama,a и другите мами кога за първи път усетихте бебчовците да помръдват

# 267
  • плевен
  • Мнения: 1 249
При мен беше в 18-та седмица.

# 268
  • Мнения: 262
Арита, със закъснение, честита годишнина. Да сее много щастливи заедно още дълги години.   bouquet

Тесс, да се оправя бързо детенце. Като чета за тези болести, не знам заслужава ли си да пускам Димана на ясла?

Днес се запознах с мама Наталия Викторовна, срещнах Пламси и Мериан. Много "форумски" ден.

# 269
  • Мнения: 5 026
Като чета за тези болести, не знам заслужава ли си да пускам Димана на ясла?
По този повод се сетих, че свекърва ми снощи намекна  Wink , как нейна позната освен 2 години майчинство си пуснала след това и една година неплатен отпуск, за да не боледува детето. Гретхен, как ще се справяш иначе и с бебе и с нея  Rolling Eyes

Повече, отколкото са вашите години smile3503 !
Аааа, аз ще правя 32  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт