Косопада, косопада, косопада...

  • 19 071
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 531
момичета, мен и след двете бременности и сега, когато съм на стриктна диета и е пролет ме спасява хидролизирания колаген. и друг път съм го писала. има чудесен ефект за укрепване на косата ,кожата и ноктите. това, което аз купувам съдържа освен 8 г дневно хидролизиран колаген и витамини от група В, витамин С и витамин Е, както и ликопен и магнезий. Тоест има всичко необходимо и сумарно ми излиза по-изгодно като цена от останалите неща ,които се продават. казва се Артивит Спин и представляват отделни пликчета, които като се отворят се разтварят в чаша вода и се изпиват. Надявам се да съм ви била полезна с тази информация. Значя, че по принцип се купуват нещата с по-голяма търговска реклама, но това е наистина добро.

# 16
  • Мнения: 6 461
Ето и друг отзив за Priorin

Цитат на: Катя

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3535.msg70503#msg70503

Аз препоръчвам за косопад "Priorin" - на растителна основа. Обаче незнам дали се намира в България. Преди около една година имах силен косопад и само това ми помогна. Пих го 3 месеца, но още на втората седмица имаше ефект.   
 


# 17
  • Мнения: 6 461
Намерих и още една полезна тема ...
Пак отзиви за тези хапчета

Хапчета срещу косопад!

# 18
  • Мнения: 393
Намерих и още една полезна тема ...
Пак отзиви за тези хапчета

Хапчета срещу косопад!


 Да , наистина действат радвам се , че и други хора са ги открили .
Сега даже мисля да ги поръчам отново и да си пия профилактично през определен период от време .
Моята опаковка свършва в края на месеца .

# 19
  • Мнения: 3 372
Имах страхотен косопад ooooh! Фризьорката ми ме посъветва да си купя шампоан на Виши /Деркос се казва, червения/ и от него се оправих Peace Сега пия и Геритамин Нео Peace Шампоана струва около 15 лв, но е доста икономичен и на мен лично ми стига една опаковка за 3 месеца Peace Струва си

# 20
  • Мнения: 928
DAVINES за косопад -струва около 15лв и има страхотен ефект,има и към него енергизиращ гел,който също много помага!!!!!
По-евтиния вариант и също много ефикасен е Себорал - шампоан и тоник или Seborin na Schwazrkopf
УСПЕХ!!! Peace

# 21
  • Мнения: 1 440
Косопада овладях с шампоана на Фито - Фитосиан и ампулите за косопад! Ефектът дойде след около 3 седмици Peace

# 22
  • Мнения: 6 461
Една приятелка ми каза ,че правили реклама на revitalivt
Потърсих в нета ,но нищо не намерих.
Ако знаете нещо ...пишете.

# 23
  • Мнения: 207
На мен за косопад са ми препоръчвали отвара от листа от орех.Много помагало. Peace

# 24
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
    Има страхотни ампули за косопад. Още след първата има ефект. Няколко души сме ги позлвали и останахме очаровани. Моята коса е дълга и гъста, никога не съм полагала специални грижи за нея, но по едно време се бях видяла в чудо...падаше та знае ли се. След първата ампула спря.

# 25
  • Мнения: 6 155
    Има страхотни ампули за косопад. Още след първата има ефект. Няколко души сме ги позлвали и останахме очаровани. Моята коса е дълга и гъста, никога не съм полагала специални грижи за нея, но по едно време се бях видяла в чудо...падаше та знае ли се. След първата ампула спря.
Кои са тези ампули? Flutter

# 26
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За да не писнете, че е скрита реклама,ще ти пусна на ЛС. /Стига да ми е останала още една в банята, че отдавна не съм я мяркала/.

# 27
  • Мнения: 6 155
За да не писнете, че е скрита реклама,ще ти пусна на ЛС. /Стига да ми е останала още една в банята, че отдавна не съм я мяркала/.
ОК, пусни ми го на ЛС  Grinning

# 28
  • Мнения: 657
 Чувала съм, че бирената мая е много подходяща за косата и ноктите, ако не се лъжа тя също съдържа витамини от групата В  newsm78

# 29
  • Мнения: 1 149
Може ли и на мен едно ЛС относно ампулките Praynig  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт