плодов сок от кога

  • 1 514
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Давала съм в 3 месец,но не му хареса.От скоро взе да пие сокчета.

# 16
  • Мнения: 46 526
... Това с късното захранване ми звучи като поредната "мода" в отглеждането на децата  newsm78 ...
 

Няма такова нещо. Винаги децата са захранвани късно, просто лекарите решават да пробват какво ще стане, ако включат рано твърда храна и понеже резултатите са повече от лоши го спират (в България не де, тук още пробваме и ние не знаем какво  Tired)

# 17
  • Мнения: 483
Плодов сок бих дала след 1 год, дъщеря ми и сега пие много рядко.

# 18
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Не давам Peace

# 19
  • Мнения: 2 673
и аз не давам, макар че е на 6 месеца
само пюрета ХИПП - ХА

# 20
  • София
  • Мнения: 15 222
Много ви е рано още.
Всяко нещо, различно от кърма или АМ, е захранване-включително и сокът. Най-малко до навършване на 4 месеца на бебето е добре да не се захранва, а като дойде времето за захранване, да се започне с пюре или каша. Не и със сок.

# 21
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Опитах да дам сок рано,но резултата беше зверски колики #Crazy,все още не давам и не мисля че губи нещо от сокчета,по нататък ще си яде направо плодове,но като за начало сме на плодови пюрета.Стях няма проблем Peace

# 22
  • Мнения: 668
кви са тия глупости!!това дете иска да яде!ако е на карма да ма сок от 7 месец това е прекалено!ние сме на 3 и ядем ве4е и плодови и сок!ми колики 4е има.. еми има нали е нова храна какво искате да не реват!в на4алото 6те има след това утихват!вие тия деца манекени ли ще ги правите

# 23
  • Мнения: 46 526
кви са тия глупости!!това дете иска да яде!ако е на карма да ма сок от 7 месец това е прекалено!ние сме на 3 и ядем ве4е и плодови и сок!ми колики 4е има.. еми има нали е нова храна какво искате да не реват!в на4алото 6те има след това утихват!вие тия деца манекени ли ще ги правите

Кой казва, че не ядат, моето трупаше по кило на месец  Mr. Green

Сокът е почти без калории, млякото е храна  Peace соковете намаляват приетото количество храна за деня, от там спадане в теглото на детето- това е една от многото причини да не се дава сок Grinning

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
и аз така  Peace  и нямаше проблем ,
ако имаше колики или др. реакции от сокчето щях да му го предложа по-късно

# 25
  • София
  • Мнения: 3 679
Сок след като утихнат коликите-при сина ми дадох първо на 3 месеца- коликите се усилиха и изчаках до 4 месеца.
Повече не сме имали проблеми
кви са тия глупости!!това дете иска да яде!ако е на карма да ма сок от 7 месец това е прекалено!ние сме на 3 и ядем ве4е и плодови и сок!ми колики 4е има.. еми има нали е нова храна какво искате да не реват!в на4алото 6те има след това утихват!вие тия деца манекени ли ще ги правите
Не съм съгласна ,че при колики трябва да се продължава с новата храна-това е направо недопустимо според мен Naughty.
Аз не съм привърженик нито на ранното ,нито на късното захранване- въвеждах новите храни на сина си по мое осмутрение ,и не сме имали проблеми....

# 26
  • Мнения: 574
Аз дадох на 4 м. и половина на няколко пъти (2 пъти в седмицата-Ябълка после морков) след което я захраних с плодово пюре.

# 27
  • Мнения: 668
браво на теб!поне не 4акаш 7 месец.пиша го на тия дето ги гледат по книга.не му измества млякото ,хапва си още по 180 мл .плодовото не е заместител

# 28
  • Мнения: 46 526
... не му измества млякото ,хапва си още по 180 мл .плодовото не е заместител

Измества го. Ако не пие сок, ще изяде повече мляко  Peace

Аз сок не съм давала, защото децата нямат нужда, не щото така съм решила  Grinning

# 29
  • Варна
  • Мнения: 366
Аз давам сок от няколко дни,но не е очарован.Ние имахме колики до 6 месец и не посмях да му дам и пак си се развива добре детето.

Общи условия

Активация на акаунт