FM+ - кампания - деца с увреждания - достъпност

  • 4 442
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Предполагам, че и аз ще дойда

# 16
  • Мнения: 572
 Simple Smile  Ако не съм на работа ще доведа племенницата ми:) и ще кажа на приятелите ми

# 17
  • София
  • Мнения: 1 333
Ако не вали и ние с Мими сме на линия Simple Smile
Ще се радвам да се видя с всички Вас и за толкова хубава инициатива  Grinning

# 18
  • Мнения: 604
Ние с Маги се оказа, че няма да присъстваме на живо, но духом съм с вас и ще чакам с нетърпение да разкажете всичко за пъстроцветния празник Simple Smile) Заминаваме за село утреее...
Стискам палци да е слънчево, за да се сбъдне инициативата  newsm10

# 19
  • Мнения: 3 504
Радвам се много за тази инициатива.

Мами, които ще ходите, ще бъдете и наши представители, на родителите, които физически почти нямаме възможност да сме там.
Мирише ми на нова заформяща се среща по повод тази инициатива. Весел празник ви желая, разбира се първо да сме живи и здрави.  bouquet

# 20
  • Мнения: 74
Аз също с двете ми момиченца.А защо да не си организираме и едно запознанство,с тези,с които не се познаваме? Grinning Grinning Grinning

# 21
  • Мнения: 200
ЧУДЕСНА ИДЕЯ. ПОЗДРАВЛЕНИЯ. СЪС ВАС СМЕ МАКАР И САМО ДУХОМ. ДЕЛЯТ НИ ОКОЛО 500 КМ., НО ПОДКРЕПЯМ ИНИЦИАТИВАТА

# 22
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Ние с децата няма да успеем, защото синчето има концерт и ще съм му публика. Вероятно няма да успеем.

# 23
  • Мнения: 4 414
а нас ни изненадаха, че все пак ще работим:( уж, нямаше...

# 24
  • Мнения: 3 743
И аз все още съм на работа Confused, сина ми се забавлява някъде... не знам дали ще успеем да дойдем, като се има предвид, че съм на другия край на града Tired

# 25
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Ия, мероприятието е утре от 16 часа  В последстевие променено на 10

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 22:59 от dorothy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз искам да дойда, ама ако мислите да ме зарежете сама, не сте познали, бързо, да се преброим и някъде да се намерим, който пък иска да се запознаем, съгласна съм, и мога да си пратя телефон на лични! Живот и здраве само за утре!

# 27
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Променено е мероприятието утре от 10

# 28
  • Мнения: 1 271
Защо
е тогава не става
бате ни е на процедури и няма как
съжалявам

# 29
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
Здравейте.
Ние с Алекс отидохме и там се видяхме с Иги и нейните двама сладури.
Беше много весело. Децата си поиграха и се сдобихме с четирилистни детелинки.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт