Мабрук за 25-ти път!!! Най-слънчевите мами в арабските страни!!!

  • 12 604
  • 290
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 184
Здравейте отново.
Любе, мерси много за закуската, миличка . Добре, че беше ти, че иначе ако чакахме Деси, гладни щяхме да си останем  Twisted Evil.

Ели, знам, че ти е криво, че ме нямаше, мрън-мрън, сайтове, местоживеене, коктейли, мрън-мрън, и аз съм изнервена така като те няма Heart Eyes Mr. Green Кафенцето ти е страхотно тази сутрин. Hug
мрън-мрън  Twisted Evil  Hug... да се реваншираш за липсата ти  Laughing.

Миме, какво падане, какво подхлъзване??? За тебе ли става въпрос  newsm78? Внимавайте бременлийките. Не че и аз не паднах в 7мия месец, но...
Галенце, а ти къде пострада??? Бременните имат оправдание, ами ти???
Кате, и пъмъдряването иска жертви, мила. Е, виж ме мен, като си мисля по цял ден за шопинг и манджи как не ме спохождат подобни проблеми  Twisted Evil  Joy.
Дидонка, Линда и Рая са малко по-големки, но при тях като че вече не се забелязва такава разлика от 1 месец.

# 226
  • Мнения: 341
гале ти пък къде пострада newsm78 да не се зати4а след някои батко и изкъл4и глезена Laughing
Абе остави се Миленка .Аз така търпеливо чаках плувеца,който ми беше обещала Ноичка,но работата нещо затихна и взех да налитам на местните Joy hahahaНещо не си прецених добре засилката и сега си ближа раните у дома Laughing

# 227
  • Мнения: 1 269
Ани крем4е не съм избрала,то4но това си говорихме с Елито Grinning Ще си купя тия дни като се приберем.ще попитам моите приятелки каква марка използват.и моита кожа е проблемна и не знам какъв да бъде newsm78 А за мострите,все едно в джоба им бъркаш Sick

Гале  hahaha  Heart Eyes

И аз имах падане по стълбите в 7 месец  Sad разминах се без проблемно(горките стълби),но с такова мъмрене от мъжо  Shocked с Дима в 8-ми,на глобъл вилидж се спънах в една огромна лампа на земята,не беше ли ме хванал един мъж голяма беля щеше да стане (алхамдулилах Confused

Тук е супер жега.в нас не се седи,а се щадя от климатика.отивам на разходка с приятелки сама,да изпием следобедното кафенце  bouquet Hug

# 228
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Любе, още в 10 получих стрес от твоя термометър- 35 показваше #Crazy ад беше.  не щях да те плаша, но си беше 100% пльосване не подхлъзване, придружено със задавяне и уплах Joy хем бях по джапанки. не можах да взема завоя от на малкия стаята. да живее волейбола! иначе щях да си размажа физиономията първо в стената, после и на пода. 90кила летящо торпедо не се спира лесно hahaha
 Слава Богу, се разминах само с леко навяхване на крака. дори не се наду, въпреки че ме боли малко още. утре, ако го изморя може и ти да караш Sunglasses

аз какво съм си видяла още от корема на майка #Crazy в 7-ми месец са й правили операция на апандесит и се оказало, че трябва да махат и единия яйчник. след месец е паднала здраво по корем.... ей ма на - с леки умствени дефекти , но жива  Joy

Галя и ти да се оправяш Hug

Марси, Лилия няма нет Peace

Ноя, каквото имаше си го казахме снощи. Peace няма смисъл да "храним" "доброжелателни" сеирджии.

# 229
  • Мнения: 3 463
Миме, внимавай, че от нищо може да стане нещо, добре че е бил малкия дявол.Аз имам две тежки падания по корем в 9 месец. Първото беше с Дилън в Саудитска Арабия, излизаме от едно кафене, аз се заплетох в абаята и се приземих на корем. Вторият път в Бахрейн, на един паркинг, се спънах в един праг за кола, от който излетях и се приземих на отсрещния тротоар по корем, нищо ми нямаше, но една жена си изпусна закуската и щеше да получи удар от уплаха.

Галенце, аз пък не разбрах за глезена, сега като закъснях със спасителя, поне чекръкчия да изпратя.

Ели, ревюто не беше кой знае какво, но беше важно да отчета присъствие и да се впиша в хай-лайфа на Бахрейн. В неделя ще изнасям реч в чест на една дама от турското посолство, отделно вече членувам в асоциацията на американските жени, ха-ха, развивам бурна обществена дейност.

Миленче, шегувам се за списъка, ама дали да не си помисля пак.

# 230
  • Мнения: 3 463
Емиратки, къде има Boots в Дубай?

# 231
  • Мнения: 927
Любе, още в 10 получих стрес от твоя термометър- 35 показваше #Crazy ад беше.  не щях да те плаша, но си беше 100% пльосване не подхлъзване, придружено със задавяне и уплах Joy хем бях по джапанки. не можах да взема завоя от на малкия стаята. да живее волейбола! иначе щях да си размажа физиономията първо в стената, после и на пода. 90кила летящо торпедо не се спира лесно hahaha
 Слава Богу, се разминах само с леко навяхване на крака. дори не се наду, въпреки че ме боли малко още. утре, ако го изморя може и ти да караш Sunglasses

аз какво съм си видяла още от корема на майка #Crazy в 7-ми месец са й правили операция на апандесит и се оказало, че трябва да махат и единия яйчник. след месец е паднала здраво по корем.... ей ма на - с леки умствени дефекти , но жива  Joy

Галя и ти да се оправяш Hug


Марси, Лилия няма нет Peace

Ноя, каквото имаше си го казахме снощи. Peace няма смисъл да "храним" "доброжелателни" сеирджии.


Леле, Мимеее  #Crazy  #Crazy.Изкара ми акъла с тия твои изживявания,бе!! Пази се  Hug
Кате, Гале, много са ви хубави снимките  Hug
Пепи, честито на твоята приятелка!!
Миле, съветвам те да идеш в някой салон където работят филипинки и да ги питаш как ползват хената. Тя си я правят много често и зато косите им лъщят така. А ако си намериш и някоя да ти направи маска от прясни кокосово маслооо - чудеса върши това нещо!! На мен една колежка ми беше направила и бях мноооого доволна!

# 232
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
оо галенце, честито ти нов аватар... крайно време беше и ти да дефилираш обновена и освежена!!!  Peace

# 233
  • Мнения: 1 184
Е, Галенце, честито ти аватарче   bouquet. Аз като ти казвах, че си златна, точно това имах предвид  Joy. Супер е!!!

# 234
  • Мнения: 815
Любе, мерси много за закуската, миличка . Добре, че беше ти, че иначе ако чакахме Деси, гладни щяхме да си останем  Twisted Evil.

Видя ли, Ели, тя дори не се появи цял ден, добре, че я отмених  Mr. Green Laughing

МимеHug  bouquet радвам се (и се надявам), че няма нищо сериозно  Praynig

Ноя, Boots има в Ibn Battuta Mall, Mall of the Emirates (естествено) и Jumeirah Village.  Wink

Ани,  да не си помислиш, че аз ще издържа след такава закусчица  Mr. Green
Точно след 1 час и ще бъда гладна,  но това е само за пред врага  Wink

Лека ви вечер!!

# 235
  • Мнения: 3 804
миме пази се добре 4е не е нещо сериозно
Ели нямах интернет добре 4е сте ти и Любето да изхраните народа  chef
днес имаше заря и горкото дуне така и изкараха акъла тукмо беше ходила с каките да пазари и пред къщата са започнали с такъв рев пристигна
днес пристигна багаж от нашите кроасани бисквити сирене и подобни и рокля за даяна каките пощуряха

# 236
  • Мнения: 815
Деси, да ти е жива и здрава малката принцеса Даяна  Hug

# 237
  • Мнения: 3 804
Деси, да ти е жива и здрава малката принцеса Даяна  Hug


мерси Любе на нея много много с рокля не и върви,и до сега ме питат малкия на колко е newsm78 Laughing
Гале забравих да ти 4еститя аватара  bouquet

# 238
  • Мнения: 3 804
разан ако 4етеш да утре в yahoo защото сега отивам да слагам даяна да спи,моля те ИЗПРАЗНИ си кутията в форума за мога да ти пиша

# 239
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Добро утро!!!!

8 и 30 е едно кафе няма сервирано!! Накъде сте бе хора?!!
Чакайте аз като добра съквартирантка да се погрижа  Mr. Green



Да ви е сладко!!
Благодаря на всички, които бяха съпричастни с моето зъбовадене...
Днес обаче ми се струва, че съм надута и май ще ходя да се гледам с дядо доктор!! #Crazy ooooh!
Айде от мен за сега толкова в 11 часа имам час за фризьорка да си подстригвам гривата, че дядо ми ми направи забележка, че била огромна!!

 Whistling Laughing

Общи условия

Активация на акаунт