Кафеникаво зацапване през Втори месец?

  • 10 454
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 919
Чудесна новина.  Peace

Дано цялата бременност да е наред.  Hug

# 16
  • Мнения: 75
Здравейте Момичета!
Днес отново бях на Доки, защото снощи кървенето беше доста силно и ми каза, че сигурно няма да го бъде и няма най-вероятно шансове."Бебчо "бил по малък отколкото трябвало и най вероятно можело да има някакви аномалии.Но сърдечна дейност има и затова не ми препоръча още на този етап аборт.Пия и Дуфастон,дали е възможно от него да съм прокървила незнам.
Сега ми остава само да чакам.
Стискайте палци!

# 17
# 18
  • Мнения: 4 324
Миличка в много ранна бременност и има възможност д-ра да не е измерил съвсем точно размерите на плодното сакче! Консултирай се с още един лекар или направи през два дена изследване на ЧХГ в кръвта за да се установи развива ли се или не бременността. Хубаво е че има сърдечна дейнсот, браво, обнадеждаващо е!

Пий си дуфастона, той няма да причини аборт, едва лие причинил и кървенето!
Стискам палци! Успех!

# 19
  • София
  • Мнения: 626
Миличка в много ранна бременност и има възможност д-ра да не е измерил съвсем точно размерите на плодното сакче! Консултирай се с още един лекар или направи през два дена изследване на ЧХГ в кръвта за да се установи развива ли се или не бременността. Хубаво е че има сърдечна дейнсот, браво, обнадеждаващо е!

Пий си дуфастона, той няма да причини аборт, едва лие причинил и кървенето!
Стискам палци! Успех!


Стискам палци! Praynig

# 20
  • Мнения: 1 335
Retayl, стискам палци всичко да се нареди.  Praynig Praynig
Пий дуфастона. Дано човечето бързо навакса или лекаря да греши. Пиши кога ще те види пак и за резултата!
Успех, мила!! bouquet

# 21
  • Мнения: 75
Благодаря на всички за подкрепата!
Много сте мили.Ще пиша как са се развили нещата.
Забравих да кажа че за 10 дни беше пораснало с около 10 мм,освен че има и сърдечни тонове.

# 22
  • Мнения: 1 335
Ей, че хубава новина!!!
Браво, мила!!! Hug

# 23
  • Мнения: 75
Да,но тази новина е преди да ми кажат,че явно няма да имам шансове да се радвам на Бебуша.
Аз вътрешно си мисля ,че при тези симптоми не е малък шанса човечето да се бори за Живот!Дай Боже!

# 24
  • София
  • Мнения: 595
 И аз ти стискам палци. Дано всичко с бебо да е наред!

# 25
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Дано бебо се задържи. Стискам палци. Кървенето спря ли?

# 26
  • Мнения: 75
Не, не спряло Sad
Вече 4 дни съм на Дуфастон,но няма спиране.По няколко капки е,после се усилва малко.Незнам какво ще става.Във вторник съм пак на лекар.След колко време употреба на Дуфастон би трябвало да спре зацапването?

# 27
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Амо може и да не спре веднага. Не се знае и зацапването от какво е. Има много варианти - отлепяне на плодния сак, втори плоден сак който не се е развил и организма се опитва да се изчисти от него, спукани капиляри от разтягане на матката и още какво ли не.
   Има момичета с кървене, не зацапване по седмици наред а накрая раждат жив и здрав бебок.  Дано при теб нещата се развият успешно, много ми се иска да е така. Аз също имах два пъти зацапване и тази бременност /трета /, но за разлика от преишните две беше по-бледо, по-оскъдно. Направихме атака с УТРОГЕСТАН /според док Утрогестана е по-добър от Дуфастона/. Т.е. пиех Дуфастон, но лекаря ме накара да го сменя с Утрогестан 3х1 докато спре кървенето, поле 2х1, ношпа и инжекции Прегнил.

# 28
  • Мнения: 75
Моя доктор ми каза,че  единственото нещо в което виждал проблема е в това ,че "бебо" бил по малък отколкото трябва и явно има някакъв генетичен дефект и явно затова не се развива както трябва,затова организмът ще го изхвърли.(но ако зачеването е станало по късно,както аз съм почти сигурна че е станало 2 дни преди датата на очакваната М,може и затова да е по малък размера.)
Заяви почти категорично че според него нямам шансове!
Във вторник съм за второ мнение да видим какво ще ми кажат.

Последна редакция: сб, 26 май 2007, 11:49 от Retayl

# 29
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
   Казваш, че си сигурна, че си заченала 2 дни преди датата на очакваната М. Какво те кара да мислиш така? Дано си права, рабира се.  Praynig
    След като този лекаря смята, че бебето е увредено, т.е. има генетичен дефект ЗАЩО изписва Дуфастон за задържане? Няма логика.
   И ще ти кажа нещо друго - ако нещо не е наред с плода, организма го изхвърля или спира да се развива, а твоето бебче расте с всеки изминал час.
   

Общи условия

Активация на акаунт