В кой месец започнахте да усещате бебето в корема си?

  • 15 845
  • 203
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 979
В средата на 4 месец се усещаше съвсем леко, но ясно - а в началото на петия направо ме бомбандираше, а таткото успя да го усети чак в края на петия - явно тогава съвсем беше заякнало  Crazy Grinning

# 181
  • София
  • Мнения: 262
16-17 г.с. вече си го усещах съвсем ясно.

# 182
  • Мнения: 89
аз съм в 16-та. все още не усещам  Confused

# 183
  • Мнения: 514
Някъде 4 месец но не мога да се сетя коя гестационна седмица! Peace Peace

# 184
  • Мнения: 1 477
Към края на 4-ти месец(първа бременност).

# 185
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
късно-началото на 5ти. плацентата ми беше на предната стена-това има значение!

# 186
  • Мнения: 165
края на 4 мес.

# 187
  • Мнения: 101
доколкото знам първескините,или с други думи жените с първа бременност усещат бебчето 20г.с.,,но това го пише по книгите,,а всъщност може и по-рано,,,,....обръщам се към авторката на темата- не се притеснявай ако още не си го усетила,може да почне да шава и към 21г.с. Аз честно казано го усетих в 18г.с,,в момента съм 20г.с. и се побърквам от бомбандирване,,даже ми се случва нощно време да не ме оставя да спя......направо ще откача.........

# 188
  • Мнения: 1 674
18-19 г. с.

# 189
  • Мнения: 64
В края на 4 месец я усещах съвсем леко, но по-силно беше вече в началото на петия. А таткото го сритахме чааак към 6 месец Wink

# 190
  • Мнения: 30
в началото на 4-я месец

# 191
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Първия път към средата на 4ти месец.Скоро ще знам и за вторичкото.

# 192
  • Мнения: 101
момичета искам и да ви попитам,,изпитвам много странни болки ниско долу,,питах майка и тя ми обясни,че може би бебо ме рита в яйчниците и оттам прави илюзията за създаване на контракции,,ама аз ще откача,не издържам,,,,бебо наистина много ме рита,,ама чак пък толкова да е буйно??? офффф дайте съвет,моляяяяя

# 193
  • София
  • Мнения: 262
момичета искам и да ви попитам,,изпитвам много странни болки ниско долу,,питах майка и тя ми обясни,че може би бебо ме рита в яйчниците и оттам прави илюзията за създаване на контракции,,ама аз ще откача,не издържам,,,,бебо наистина много ме рита,,ама чак пък толкова да е буйно??? офффф дайте съвет,моляяяяя

Консултирай се с лекаря си. Не е нормално да те боли толкова колкото и да е буйно бебето.

# 194
  • Мнения: 285
При първата ми бременност бях 18-19г.с,а сега понеже е втора беше 15-16г.с.! Пожелавам на всички,които още не са усетили бебоците си,това да се случи в най-скоро време!  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт