Може ли тест да отчете на 7 ден след овулация?

  • 3 793
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Стана ми неприятно 4е нападате така моми4ето, всеки е прав за себе си. Но можеше и малко по-деликатно да подходите към нея. От мен поздравления! Аз мисля 4е когато нещо стане е имало при4ина то да стане, щом си бременна, поздравления !  Hug Аз още не съм разбрала как така стават тия бебета без да ги плануваме... И аз искам така, нео4аквана изненада, ама нещо не става. Може би още не е време за второто.
Както и да е. Към бременната девойка: помисли добре, сподели с мъжа си и тогава вземете най-доброто за вас решение. Ако не сте смятали да имате пове4е деца, може да обмислите варианта за някакви по-сигурни или ве4ни методи за предпазване.
На вси4ки други 4акащи: и на вас пожелавам такива приятни изненади!  Peace

# 16
  • Мнения: 1 209
4baby, едва ли някоя от нас е тук за да се заяжда или да напада някого. Но много е болно да четеш такива изказвания в този подфорум...

iva_top  #Crazy newsm78 #Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 1 248
4baby-не нападам никого, просто изказвам мнението си, което според мойте представи е доста обективно...Момичето е заблудено, не знае какво иска и е подвластна на моментните си настроения...Мисля, че в този случай определено няма нужда да докладва приумиците си в "Искам бебе"...Ако беше малко по-деликатна щеше да се досети, че ние сме последните които биха искали да чуят, че някой ще прави евентуално аборт, защото незнае дали иска бебето си или не...За тези размисли най-вероятно има по-подходящи форуми...

# 18
  • Мнения: 674
iva_top, аз съм напълно съгласна с Катето.не е мястото в този форум да съобщаваш че си бременна,а после да казваш че се чудиш
дали да задържиш детето.преди време и аз забременях с прекъснат полов акт,заради нередовния ми тогава цикъл се усетх чак в 7 г.с. и ние с моя приятел тогава дълго обсъждахме и мислехме дали да задържим детето.беше малко рисково за мен да правя аборт.в крайна сметка го задържахме.всеки изминал ден с нарастването на бременоста все повече и повече искахме това дете и се чудехме как сме имали глупоста изобщо и да си помислим да го махнем.резултата е че родих детенцето на термин и го загубихме след 3 дни.може би ни е някакво наказание затова че не го искахме в началото,но е факт че то дойде да ни покаже колко е хубаво да си родител и си тръгна.много време ми трябваше за да си стъпя отново на краката и да се реша за опити за ново бебе.заклех се че ще родя колкото мога деца и никога няма да направя аборт.затова - извинявай но
Цитат
И кога да си запиша час за гинеколог също се чудя
Да задържа детето също...
това,казано в този форум ИСКАМ БЕБЕ ...............

# 19
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
iva_top, аз съм напълно съгласна с Катето.не е мястото в този форум да съобщаваш че си бременна,а после да казваш че се чудиш
дали да задържиш детето.преди време и аз забременях с прекъснат полов акт,заради нередовния ми тогава цикъл се усетх чак в 7 г.с. и ние с моя приятел тогава дълго обсъждахме и мислехме дали да задържим детето.беше малко рисково за мен да правя аборт.в крайна сметка го задържахме.всеки изминал ден с нарастването на бременоста все повече и повече искахме това дете и се чудехме как сме имали глупоста изобщо и да си помислим да го махнем.резултата е че родих детенцето на термин и го загубихме след 3 дни.може би ни е някакво наказание затова че не го искахме в началото,но е факт че то дойде да ни покаже колко е хубаво да си родител и си тръгна.много време ми трябваше за да си стъпя отново на краката и да се реша за опити за ново бебе.заклех се че ще родя колкото мога деца и никога няма да направя аборт.затова - извинявай но
Цитат
И кога да си запиша час за гинеколог също се чудя
Да задържа детето също...
това,казано в този форум ИСКАМ БЕБЕ ...............
извинявам се на всички, че написах първия си постинг в форум "Искам бебе" така, ако е прозвучало лошо или съм засегнала някой  Embarassed
Бях много объркана в понеделник и вие бяхте първите, с които коментирах  и споделях изобщо...знам че това не оправдава..
ще задържим детето...

извинявам се отново...
Дано се засечем отново в отчетните форуми...


# 20
  • Мнения: 4 700
iva_top сигурна съм, че няма да съжалявате zа ре6ението си. Желая ти лека бременност и сладко бебче. 
Hug


Дано се засечем отново в отчетните форуми...


Дай Боже  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 1 248
Ива, въпреки директното ми изказване, аз също смятам че сте взели правилното решение!...Радвам се, че си усетила какво трябва да направиш...Това е добър ход!...
Желая ти безпроблемна бременност и здраво бебче!!!

# 22
  • Мнения: 674
ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ ЗА РЕШЕНИЕТО КОЕТО СИ ВЗЕЛА!
ВЯРВАЙ ЧЕ Е ПРАВИЛНОТО!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт