Как обличате бебетата родени през лятото?

  • 5 041
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 73
Момичета,помагайте!Ще родя в началото на август,и от сега се чудя как ще обличам бебето си?Страх ме е хем да не го прегрея,хем да не настине.Абе голяма паника съм.Не зная и какви дрешки точно да купя за лятно новородено бебе newsm78,а пък за излизане да не говорим...Хайде майчета помагайте!

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Леко PeaceДъщеря ми е родена в края на май месец и като новородена я обличах с боди с къс ръкав и отдолу някакви къси панталонки.В големите горещини беше на два месеца я бях облякла с рокля с гол гръб Mr. Greenабе както си ти облечена така и то PeaceСпокойно ще се оправиш!

# 2
  • Мнения: 451
По-важно е бебето да не се претопля. Но все пак трябва да имаш и някакви по- дълги но тънки дрешки. Даже и по-плътни можеш да вземеш за резерв. Лятото не всеки ден е 30 градуса, а и бебетата в началото нямат правилна терморегулация. По- точно не мога да кажа, да се включат летните майки.
Предполагам боди и тънки ританки, а в жегите само по боди.

# 3
  • Мнения: 867
За първият месец дълги ръкави и крачоли но от възможно най-тънка материя. После можеш да обличаш както се обличаш ти.

Лора я обличах като беше намесец само по един потник боди и чорапки. Беше над 30 градуса.

# 4
  • Мнения: X
здравей и не се тормози за това всеоще. моята дъщеря е родена  през април.миналото лято изкарахме по боди с късо ръкавче или без ръкавче и боси.и в къщи и през ноща на отворен прозорец по боди без ръкав. ще обличаш бебето както ти се обличш.просто те не понасят претопляне. като се роди живот и здраве ще видиш че сама щеп прецениш.успех

# 5
  • Мнения: 2 015
Ами аз обличам моя мъник според това как аз съм облечена.Случвало се е да се облека с блуза с къс ръкав, но да ми е хладно и на малкия веднага му навличам една с дълъг.Абе, сама ще прецениш, няма в жегата на 40 градуса да навличаш детето я!

# 6
  • Мнения: 1 800
Алекс първото си лято го изкара само с бодита, всички други дрешки бяха напълно излишни.

# 7
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Стиви е роден началото на Юни. Докато се климатизира беше с боди с къс ръкав и тънко памучно анцугче + къси чорапки. В къщи само по боди с къс ръкав и ританки.
Преди да навърши месец вече излизаше на разходка по гащеризонче без ръкави и с къси крачоли, а у дома спеше по боди потник и къси чорапки.
Покривах го само с тънка пеленка.

# 8
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Синът ми е роден в началото на август.Обличала съм го както мен.През деня само по боди с къс ръкав,вечер като захладнее обличам нещо с дълъг ръкав,но не много дебело.

# 9
  • Мнения: 678
....Ще родя в началото на август........Страх ме е хем да не го прегрея,хем да не настине.Абе голяма паника съм.Не зная и какви дрешки точно да купя за лятно новородено бебе newsm78,а пък за излизане да не говорим...
аз родих миналата годината по това време - на 4 Август
трябват ти тънки бодита с къс ръкав
някое с дълъг пак тънко
тензух-с него я завивах  Laughing
бархетни пеленки
чорапки късички тънички
някое гащеризонче с късо ръкавче и къси крачолчета
още взето това е
Не купувай нищо излишно като камезолки , гащички или килотки-просто не са удобни

# 10
  • Мнения: 17 407
Купи си бодита с къс/без и с дълъг ръкав, гащеризончета( пак с къс и дълъг ръкав). Трябват и дрешки с ръкави и крачоли, нищо че е август. Обикновено в края на месеца не са такива жеги, така че ще си влязат в употреба.
Дъщеря ми е родена на 1.06- в начлото си беше с боди с къс ръкав, ризка и ританки. Сега вече само по боди, или гащеризонче с къси ръкави и крачоли.

Общи условия

Активация на акаунт