Познаха ли пола на детето ви,след прегледа от специалист по ФМ

  • 4 424
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 458
Да и двата пъти Peace

# 16
  • Мнения: 4 371
Да, при Мазнейкова май не стават грешки.
Доктора, който ми следеше бременноста, първо каза момиче, но към края видя, че е момче.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 064
Да. Двама различни доктори ми казаха, че е момче Simple Smile

# 18
  • Мнения: 169
Да,познаха -на обикновен ехограф и то  Peace

# 19
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Да,познаха го.Още в 4 месец.

# 20
  • Мнения: 4 555
На фетална морфология се гледат органите с такива подробности, че е изключено да се сбърка пола. Зависи кой доктор го прави, разбира се,  но при положение, че гледат толкова подробно всички органи, включително как са развити тестисите или матката, не може да се объркат за пола.

# 21
  • Мнения: 865
Първият път" да",втория не съм питала за пола.

# 22
  • Мнения: 6 155
Познаха Grinning

# 23
  • Мнения: 2 677
Познаха.

# 24
  • Мнения: 296
Да някъде в началото на петия месец ми казаха, че ще е момче(на обикновен ехограф).

# 25
  • Мнения: 3 356
Моя маймун го видяха май към края на 6м.И познаха.
Ама да ви разкажа една пресна история,за добри доктори,които ако бяха хвърляли боб или гледали на кафе,сигурно щяха да познаят.
Моя колежка с термин 30 май,очакваща момче, отива на 2.05 на преглед и за определяне дата за секцио.Ляга ,преглеждат я и и казват-Какво секцио,ти раждаш  ShockedВече си с 4 см. разкритие.Тя и с първото не усещаше контракциите.Решават ,че ще е нормално раждането,но все пак я подготвят за секцио,ако стане нещо проблем.И така към по-късно се ражда едно бебе-момиченце.Тя  Shocked,но живо и здраво да е-каквото дал господ.Ама докторите и казват-я лягай,нещо не е наред,коремът не трябва да е така  Crazy.И хайде след малко още едно момиченце,ама седалищно.До този момент нито един от присъстващите не е и предполагал,че децата са две ,а не едно.За пол не говорил изобщо.
И аз се чудя при съвременната медицина как става така-да сбъркаш пишка с пъпна ръв е едно,но да не видиш близнаци?!

# 26
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Да. Peace

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 437
Да, на феталната морфология в 20 г.с. познаха, че ще е момченце! Peace
Мъжът ми се наду като пуяк от гордост. Wink

# 29
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 710
Да. Мисля, че беше в 12 седмица. В 9 седмшца ми каза, че нещо му стърчало, но това нищо не значело, защото на всички бебета около тази седмица им стърчали такива нещо, които по-късно се прибирали и се оформяли по съответния начин. В 12 седмица просто заяви със сигурност, че ще е момиче и беше прав.

Общи условия

Активация на акаунт