Познаха ли пола на детето ви,след прегледа от специалист по ФМ

  • 4 440
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • Плевен
  • Мнения: 973
Да  Peace

# 76
  • Мнения: 5 539
При ФМ се гледат толкова много параметри на плода, че полът е най-малкото, което трябва да "познаят".
Зависи и от ехографа, но тези които правят ФМ обикновено разполагат с ново поколение ехографи, където всичко се вижда без съмнение Peace

# 77
  • Мнения: 205
Още в 9 седмица направих кръвен тест и ми казаха, 4е е мом4е. По късно само го потвърдиха.  Hug Не знам дали в БГ има такав кръвен тест, но тои от4ита вярно 99 %  Laughing

# 78
  • Мнения: 827
Всички, дето ме гледаха, казаха, че ще е мацка - е, познаха Simple Smile

# 79
  • София
  • Мнения: 1 433
Първо лекарката от ЖК ми каза че е момиче, после и на ФМ го доказаха. С втората ми бременост на обкновен ехограф не можаха да ми кажат, но на ФМ ми казаха че е момче. Имаме и снимка за доказателство, но ще видим като се роди hahaha

# 80
  • Мнения: 2 950
Дъщеря ми я познаха на обикновен ехограф в женската консултация още в четвъртия месец. До края всички лекари така казваха и наситина е момиченце. Сега ще видим какво ще ми кажат, на съм на фетална морфология чак на 9 юли - в 20 седмица. Предполагам, че ще познаят!  smile3521

# 81
  • София
  • Мнения: 7 126
Да, в средата на четвърти месец. Седмица по-късно потвърдиха пола и на обикновен видеозон.

# 82
  • Мнения: 3 695
Да, всички лекари я разпознаха мацката Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 381
Познаха пола на обикновен ехограф Peace

# 84
  • Мнения: 68
На 3D-то се видя, че бебчо ще е момченце, даже и снимка ми направиха.
А аз толкова много исках да е момиченце, но уви.
Поне таткото  е щастлив.  Laughing

# 85
  • Мнения: 244
определено познаха.Гледа ме д-р Силвия Савова в Тина Киркова и ме увери 100%,че ще е момче. Grinning Grinning Laughing

# 86
  • Мнения: 698
Познаха - за първи път ми го съобщиха в 13 г.с., ако не се лъжа, после многократно се потвърди.  Mr. Green

# 87
  • София
  • Мнения: 1 252
Бях в 18 г.с, когато направих ФМ при Мазнейкова. Тя ми каза, "Залагам си докторската диплома, че ще бъде момче" и не се наложи да и вземам дипломата Simple Smile

# 88
  • Мнения: 195
Казаха че ще е момче в началото на 4 месец на обикновен ехограф, месец по-късно казаха момче и на доплер, а после потвърдиха за момче и на ФМ!  Peace
Другия месец ще се разбере дали са прави  Grinning

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Първия път - ДА !  newsm10
Сега още е рано !  Joy  Joy  Joy

Общи условия

Активация на акаунт