гинеколог в Стара Загора

  • 194 118
  • 399
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 449
bio, и аз съжалявам за това, което ти се е случило, просто в този форум сме крайно подозрителни към потребители с малко публикации.
Аз лично не съм била при д-р Христов, но снаха ми беше и съм с прекрасни впечатления от него, може би защото при нас беше доста екстремна ситуация, с която той се справи отлично. Дано това, което се е случило при теб, не ти остави сериозни последствия и да не се повтаря  Hug

# 286
  • Мнения: 8
Здравейте пак ,ами явно наистина Христов по отношение на израждания е добър тъй като прочетох, че доста момичета са доволни , но силата му не са абортите за мое съжаление, след аборта разбрах от приятелка , че и с друго момиче е имало проблем, но пък при нея проблема бил , че не я е изчистил както трябва. Надявам се на никого да не се случва да се разочарова от специалист, защото тогава човек вече не знае на кого да вярва.

# 287
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
За мен Д-р Пламен Янев е поредният безхаберник при,който съм попадала.Отидох при него с направление по здравната каса.Прегледа ме набързо ,за да отбие номера. Явно това се полага на пациентите,които не си плащат КЕШ.Имах доста сериозни оплаквания ,но така нареченият доктор каза-" Всичко е идеално , нищо ти няма" без дори ехографа си да включи . Хубаво но,ако наистина беше така.Само, че след два месеца постъпих в Болница НИА-МЕД поради кръвоизлев за,който причината беше гинекологичин проблем.Според мен с каквато и техника да разполагат тези,които са некадърни и бездарни няма да успеят да бъдат точни в диагнозите си.Още по-лошо е ако тези същите Докторчета не са мотивирани достатъчно добре - имам предвид чрез парични средства.За мен Д-р Пламен Янев е несериозен и некомпетентен като лекар и за това МНОГО СЪЖАЛЯВАМ,ЧЕ МУ СЕ ДОВЕРИХ. Такива грешки най-често имат последствия за нас пациентите и остават безнаказани за така наречените "специалисти". 

# 288
  • Мнения: 5
za komunikacii pod vsqkakva kritika.palen adsurd.az sam jivqla v 4ujbina i tam rodih parvoto si dete,sravnqvaiki go s tuk...........nqmam dumi

# 289
  • Мнения: 4
Относно д-р Цонева дали е вярно, че убеждава масово пациентите си да раждат секцио #Crazy
Малко късно се включвам по повод този пост,  но и аз да кажа от собствен опит. Наскоро родих при д-р Цонева. Много се колебаех дали да я ангажирам за раждането, защото бях чела много противоречиви мнения за нея. Накрая я извиках, защото тя ми следеше бременността.
Раждането започна със спукан мехур, никакво разкритие и високо разположено бебе(за което обикновенно д-рите правят секцио). Всички дежурни д-ри и акушерки ми говореха, че няма да родя нормално и вървя към секцио, само д-р Цонева каза "Не". И така с нейна помощ родих нормално и 2 часа след раждането гушках своето момиченце. Благодарна съм, че не ме сряза, а ме изчака 12 часа докато родя.

Последна редакция: пн, 07 мар 2011, 16:50 от petyage

# 290
  • Мнения: 838
след два дена ще ходя ето тук: http://www.agcenterlive.com/
после ще пиша впечатленията си, виждам, че този център не е обсъждан.

# 291
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Най-обикновен АГ кабинет, наречен с гръмкото име ЦЕНТЪР... Wink
И като се сетя бившата Стоматология какви отвратителни катакомби е...

# 292
  • Мнения: 77
Аз през цялата си бременност ходя при д-р Иван Иванов, супер доволна съм от отношението  и вниманието което получавам. На него съм се доверила и за раждането след няколко дни!

# 293
  • Мнения: 838
днес бях в Центъра, за който писах и ми се струва, че д-р Ангелова подходи достатъчно професионално, обясняваше, пусна изследвания и пр., базата беше добра, но все пак аз бях на съвсем обикновен и рутинен преглед сле бременност - работи и със ЗК, което си е предимство.

# 294
  • Мнения: 93
Здравейте момичета,доста изчетох само името на моя гинеколог не видях тук-д-р Стефан Стефанов.По принцип той работи в КИРМ Плевен,но  има вече и кабинет в Стара Загора.Аз имах проблеми,2 години бебеправихме и тъкмо се бях отчаяла и вече ходих при Стефанов(даже ми предстоеше проходимост да правим) и разбрах,че съм бременна Simple SmileТа продължаваМ  да си ходя при него страхотен е.Има само един недостатък-не работи със здравната каса Sad За това ходя при Салджийска в Ниа Мед,но честно казано незнам какво да мисля за нея.Имам близки приятелки които ми разказаха за някои гафове не особенно приятни,а като цяло моето впеатление от нея за сега е че не обеснява много.Хубаво,че съм информирана доста и я питам,но и вадя думите с чингел както се казва.И много се чудя дали да я сменя,защото гафовете които споменах са свързани точно с това,че не вижда много на ехографа.Незнам към кой да се насоча след толкова изчетено,ужас..

# 295
  • Мнения: 77
Здравейте момичета,доста изчетох само името на моя гинеколог не видях тук-д-р Стефан Стефанов.По принцип той работи в КИРМ Плевен,но  има вече и кабинет в Стара Загора.Аз имах проблеми,2 години бебеправихме и тъкмо се бях отчаяла и вече ходих при Стефанов(даже ми предстоеше проходимост да правим) и разбрах,че съм бременна Simple SmileТа продължаваМ  да си ходя при него страхотен е.Има само един недостатък-не работи със здравната каса Sad За това ходя при Салджийска в Ниа Мед,но честно казано незнам какво да мисля за нея.Имам близки приятелки които ми разказаха за някои гафове не особенно приятни,а като цяло моето впеатление от нея за сега е че не обеснява много.Хубаво,че съм информирана доста и я питам,но и вадя думите с чингел както се казва.И много се чудя дали да я сменя,защото гафовете които споменах са свързани точно с това,че не вижда много на ехографа.Незнам към кой да се насоча след толкова изчетено,ужас..
Както съм писала по-горе аз съм мн.доволна от д-р Иван Иванов,обяснява си всичко подробно и е мн.внимателен. Той работи със здравната каса и ехографа му е 4Д. Кабинета му е в здравен център "Гален" (точно над окръжна болница) и води раждания в МБАЛ "Иван Рилски"

# 296
  • Мнения: 93
д-р Иван Иванов не работи ли в Ниа Мед или се бъркам Rolling EyesЗащото аз например се записах в Ниа Мед само защото живея в блока срещу нея Simple SmileИ когато попитах кои от докторите има работят със ЗК ми казаха само за Салджийска и Иванова.Пък гледам д-р Иваноб работи със ЗК..незнам май нещо бъркам просветли ме ще съм ти благодарна

# 297
  • Мнения: 93
добре получих отговор от друга тема Simple Smile

# 298
  • Мнения: 77
добре получих отговор от друга тема Simple Smile
Simple Smile
Щом живееш там значи и кабинета на д-р Иванов в "Гален" не ти е мн.далеч.  Wink
Ако те интересува още нещо пиши ми на лични,да не пълним темата само с наш диалог!

# 299
  • Мнения: 99
Аз ходя при д-р Минчев. Някой друг дали ходи при него?

Общи условия

Активация на акаунт