гинеколог в Стара Загора

  • 194 115
  • 399
  •   1
Отговори
# 360
  • Стара Загора
  • Мнения: 36
Намесвам се в спора, защото "благодарение" на старозагорските акушер-гинеколози изгубих доверието си към лекарите изобщо. Предполагам, че съм имала лош късмет или е трябвало да получа някакъв урок от съдбата.  До момента не съм си отговорила на въпроса, дали това което ми се случи беше поради немарливост, недоглеждане или пропуски в знанията или някои от специалистите  действаха преднамерено с цел облагодетелстване. Но факт е, че грешките на акушер-гинеколози спрямо мен станаха твърде много, в някой от случаите дори  ми беше застрашен живота. Вярно е, че професионалната компетентност на един лекар  може да бъде оценена единствено и само от друг лекар, но ние като пациенти можем да дадем мнението си за резултатите от лечението и отношението на лекарите към нас.

Въпросния д-р Пламен Янев също е от тези,  които ми отнеха доверието завинаги и мога да твърдя, че е от лекарите, за които професията е преди всичко бизнес.

Сега, след всичките си патила мога да твърдя, че всяко недоглеждане може да бъде фатално, независимо дали става въпрос за бременност или не. Не споделям мнението на Екпрес, че петминутен преглед в 30г.с. може да бъде достатъчен, защото повече прилича на "отбиване на номера" и ако всичко е наред с бременността, както най-често се случва, това остава без последствия. Но ако не е, такова "проследяване" на бременност е повече вредно, отколкото полезно за бъдещата майка, особено ако  се е доверила изцяло на своя лекар.

Zuzka995, дължината на бебето ти не е показател за правилното му развитие, има някакви допустими граници, но те са условни. Има много по важни неща, които трябва да се гледат, но в  твоя случай недоверието ти към д-р Янев е предостатъчен аргумент да  смениш лекаря. Всичко между лекар и пациент трябва да започне с доверие и да завърши с доверие......!!!

# 361
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Успех в търсенето на нов лекар ви пожелавам...!

# 362
  • Мнения: 0
Благодаря ти!! Аз даже вече намерих и колкото и да е невероятно,даже и за мен за една консултация ми обърнаха много повече внимание,отколкото въпросния лекар за почти 8 месеца ..!! Успех на другите.

# 363
  • Мнения: 4
спешно ми трябва мнение за наистина добър гинеколог в областта при проблем с матката-ходих при Ангелова ,но искам и още едно мнение поне.

# 364
  • Мнения: 1
Въобще при д-р Ангелова не ходи,толкова некадърен лекар не съм виждала,даже имам доказателства за това. Има толкова други специалисти в нашия град например д-р Снежана Узунова, д-р Бузалов,д-р Иванов и т.н.

# 365
  • Мнения: 127
Здравейте,момичета!Какви са ви впечатленията от д-р Иван Иванов?

# 366
  • Мнения: 284
Здравейте,момичета!Какви са ви впечатленията от д-р Иван Иванов?
Само добри  Peace

# 367
  • Мнения: 0
В Стара Загора има една “АГ докторка” Бинка Караджова -съветвам Ви, НЕ ПРАВЕТЕ ГРЕШКАТА ДА ХОДИТЕ ПРИ НЕЯ! Не я знам дали си е купила дипломата или по какъв начин я е взела, но това не е никаква докторка. 1-во: Тя не прави никакви прегледи (за нея прегледа е да погледне на видиото и да ви вземе 25 лв., не, че като гледа разбира нещо) 2-ро: Страшна паника е, единствено може да Ви притесни повече. 3-то: Нищо не познава. На нас през цялото време ни казваше, че твърдо ще имаме момче и при последния преглед, един месец преди термина ни каза, че съпругата ми ще роди всеки момент (най-много до два три дни). Точно на термина след един напрегнат и много дълъг месец, съпругата ми роди момиченце. ДАЙ БОЖЕ ДА НИ Е ЖИВО И ЗДРАВО, но трябваше да купуваме всичко на ново за момиче. Нито веднъж не ни е дала касова бележка за парите които ни взема, и на всичкото отгоре си платихме и двато прегледа на видиозон, които ги покрива здравната каса. А чакането при нея е отвратително – ако си вземете час примерно за 10:00 то значе, че към 11:30 може и да влезете.

# 368
  • Мнения: 94


Въпросния д-р Пламен Янев също е от тези,  които ми отнеха доверието завинаги и мога да твърдя, че е от лекарите, за които професията е преди всичко бизнес.

 

 Всичко между лекар и пациент трябва да започне с доверие и да завърши с доверие......!!!

Абсолютно съм съгласна с последното . За мое съжаление в Стара Загора не намерих някой на който да се доверя все още даже и за профилактичен преглед ......

# 369
  • Мнения: 87
Това за Караджова го подкрепям с две ръце- на нея май само момчета и се виждат, а в родилното ОПС-изненадка , и с мен се случи така, (доколкото си спомням и друга мама беше писала), а за прегледите и за некадърността й не ми се говори Mr. Green  Бягайте  далече ........от тази "гинеколожка" .

# 370
  • Мнения: 9
Здравейте, аз съм с много опит с гинеколозите. И за докторите в Стара Загора мога да кажа добри думи само за доктор Иван Иванов - внимателен, спокоен, позитивен и родих нормално с негова помощ въпреки че бях на 39, бебе инвитро, и с препоръки от всички "светила" да раждам секцио.
И друго д-р Иванов не си изключва телефона и винаги връща обаждане на пропуснато позвъняване!!!
Водя се от принципа или добро или нищо.... та за другите гинеколози няма да пиша нищо!

# 371
  • Мнения: 106
здр, Цонова дали може да ми направи микробиология за бялото течение,веднъж съм ходила при нея и не видях да взима проби ?благодаря ви

# 372
  • Мнения: 12
Привет! Моят проблем е пролапс на влагалище и се налага спешно операция, прави се някаква пластика. Моля ако има дами с този проблем , да споделят. Интересуват ме лекари  и болници в СТАРА ЗАГОРА. Моля, споделете.

# 373
  • Мнения: 127
И аз съм с две ръце за доктор Иван Иванов!

# 374
  • Мнения: X
Най-добрия - Д-Р Стефан Бузалов ! Имам направена лапароскопия от него и ходя на редовни прегледи! Страхотен професионалист и преди всичко човек!     

Общи условия

Активация на акаунт