Магазини H&M къде има?

  • 3 597
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 334
Ако тази колекция на Кайли е шита в България, някой знае ли къде ги шият?

Добър въпрос  Peace

за H&M незнам,но на C&A  мога да кажа,че голяма част се шият в Русе.

# 16
  • Мнения: 6 039
В Русе сигурно се шият ризи, поли, които са от леко бабешката колекция. Детски дрехи шити в БГ на C&A никога не съм попадала.
винаги поглежам етикетите на детските от H&M и ако видя Турция, не ги купувам, просто защото с рязани етикети се продават навсякъде из Варна.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 181
Ако тази колекция на Кайли е шита в България, някой знае ли къде ги шият?
Някъде около Гоце Делчев.В този район се шият и за много други такива марки-има много пумаци,който са евтина работна ръка.

# 18
  • Мнения: 2 085
Ако тази колекция на Кайли е шита в България, някой знае ли къде ги шият?
Някъде около Гоце Делчев.В този район се шият и за много други такива марки-има много пумаци,който са евтина работна ръка.
и в Благоевград шият

# 19
  • София
  • Мнения: 1 320
В Милано h&M има 2 магазина и са непосредсвено преди Зара. В единия който е много голям на 3 или 4 етажа за дамско и мъжко не останах очаровано, но цените са направо смешни, страшна евтиния, но пак не бих напазарила от там. Имаше страхотна кожена чанта за 107 еврейчета и произведено в България...  Shocked
Малко пък преди Зарата е детския H&M  на 2 или 3 етажа беше и той, е там вече беше страшно, много хубави неща, страшна лудница.
В БГ тук таме по разните магазини за уж маркова стока може да ти изпадне нещо тяхно от ишлемето. Междодругото в Италия в H&M, а и в Зара половината им неща за произведени в Турция. Да не говорим, че купух бански на детето произведен в България  Shocked

# 20
  • Мнения: 5 103
Аз не я харесвам тази верига, някак си не са ми по вкуса , а и качеството и материите са далече от това , което нося по принцип Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 1 460
Харесва ми H&M, аксесоарите им са много евтини и ефектни, от белъото съм доволна, и бански имам, и чехли от миналото лято, които не са мръднали! .. и дрехите стават, но разбира не всички. На мен лично повече неща ми допадат там, отколкото в Зара. Сега съм си харесала един бански от колекцията на Кайли , искам да питам Блонди - Последно бях в H&M в Полша ( Вроцлав, не Варшава), и нямаше нищо от колекцията на Мадона, в Брюксел има ли я?

Общи условия

Активация на акаунт