Ягодка - обсъждане на продукти /14-31 май-2

  • 11 510
  • 360
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 13 512
Старите продукти са си не са ги сменили още.
Ще тръпнем до утре Joy
вдругиден Wink

# 286
  • Мнения: 7 187
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.

# 287
  • Мнения: 264
Много странна работа с тези пратки този месец. Моята също е пратена на 18 ( така пише в сайта на Хонг Конг-ската поща). Няма проблем, ще изчакам. Но ми е странно как още ги няма тези пратки ( не само моята ), а тези от по-късна дата идват.

# 288
  • Мнения: 2 241
На мен пратката от 9 май ми я няма още, от ХК пише, че е изпратена на 12 май, но в пощенския клон не е пристигнала, пак ходих днес. Уффф, аман smile3514

# 289
  • Мнения: 13 512
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.
и аз получих един масажен крем-пресечен.Снимах им го и ми се извиниха  и казаха,че ще ми преведат парите до 2 седмици

# 290
  • Мнения: 1 399
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.
И аз го получих в петък. Никак не прилича на крем.По скоро на тоалетно мляко.Но моето има аромат на шоколад.

# 291
  • Мнения: 13 512
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.
И аз го получих в петък. Никак не прилича на крем.По скоро на тоалетно мляко.Но моето има аромат на шоколад.
той не е крем,а лосион

# 292
  • Мнения: 1 313
Някой ползвал ли е Arezia - Eye Color - 48 Eyeshadow Collection http://www.strawberrynet.com/makeup.aspx?brandid=668&goChar= … ;LineId=6296#6296

# 293
  • Мнения: 13 512
някой ги продаваше,че били много ярки цветове. почти не били ползвани.

# 294
  • Мнения: 7 187
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.
И аз го получих в петък. Никак не прилича на крем.По скоро на тоалетно мляко.Но моето има аромат на шоколад.
той не е крем,а лосион
Пише, че е хидратиращ гел за лице, http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49302&CatgId=19

# 295
  • Мнения: 13 512
Аз днес си получих на Clarins бронзиращия крем за лице. Миризмата му малко ме притеснява и е прекалено течен ..., иначе за сведение изпратен е на 18.05. и е пристигнал в СФ на 23.05.
И аз го получих в петък. Никак не прилича на крем.По скоро на тоалетно мляко.Но моето има аромат на шоколад.
той не е крем,а лосион
Пише, че е хидратиращ гел за лице, http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=49302&CatgId=19
да, имах предвид,че е течен. Бях си го купила преди 2-3 години, но не го ползвах и  го дадох на някого, но си спомням,че не беше нито крем,нито олио.

# 296
  • Мнения: 3 010
А на мен някой ще даде ли тестери за 3-ти тип  Cry тука във Варна сме пълна скръб никой нищо не дааваа и аз при условие 4е няма да купувам нищо как да им иксам ще ме удерат живааа  Sad

# 297
  • Мнения: 1 313
Правили ли сте по повече от 5 поръчки наведнъж? Защото аз това направих и сега направо  Embarassed В пощата така ще ме гледат  #Crazy

# 298
  • Мнения: 7 837
А на мен някой ще даде ли тестери за 3-ти тип  Cry тука във Варна сме пълна скръб никой нищо не дааваа и аз при условие 4е няма да купувам нищо как да им иксам ще ме удерат живааа  Sad

Наистина ли... Laughing Това специализиран магазин на Клиник ли е?
Аз ако съм на твое място, отивам си със самочувствие и си искам тестери. Ако ми откажат, обръщам се към управителя или към вносителя или пиша гневно писмо на Клиник.

# 299
  • Мнения: 13 512
Денди- длъжни са да  ти дадат, дори и нищо да не купиш. Отиди напраскано и си поискай.  Ако не ти дадат- поискай да  говориш със собственичката на магазина или кажи,че ще се обадиш на "Ести Лоудър България"- вносителите на Клиник

Общи условия

Активация на акаунт