Мъжко име

  • 2 997
  • 82
  •   1
Отговори
# 45
# 46
# 47
  • Мнения: 1 277
Максим

# 48
  • Мнения: 244
Определено Давид ми звучи много добре

# 49
  • Мнения: 6 461
Пламен

# 50
  • Мнения: 125

Съдейки по ника ти и по харесваните от теб имена, си рускиня Simple Smile Нали?
Имаш проблем! Много трудно е да се намери име, което да звучи да добре и за руски и за български слух. А и трябва да отчиташ факта, че детенцето все пак ще живее в България. Не им се обиждай за Юрий, но няма да те разберат, не знам защо, но не им звучи добре на българите.  Единствения аргумент, който може да ти помогне да убедиш роднините си, е ако им обясниш, че Юрий, всъщност, е един от вариантите на името Георгий, което си е много тачено в България.
Предлагам едно име с Д, което по мои наблюдение се приема добре и от българите - Данил.
Делян също е хубаво, както и Деян, а и Денис.
И Максим ми харесва.
На Т - .....затруднявам се, освен Тервел, нищо не ми идва на ум в момента, но то пък звучи ужасно на руски....А! Теодор! Теодор е красиво име, май...макар че е трудно произносимо за руснаци.
Аз имам абсолютно същия проблем в момента Simple Smile, трябва да избера мъжко име, звучащо добре и на руски и на български, но аз поне не съм ограничена с букви...

Да, права си Nastasja!   Не знам какво ще правим, то има време още, но.....  Наистина Тервел и Теодор звучи ми малко грубичко, но и за Юрий вече няма да настоявам.  Определено сега вече ще избираме между Пламен, Максим и Давид. Днес пак ще повдигна болна тема на мъже ми!  Rolling Eyes
Знам само, че око случайно се объркаха с пола и ни се роди момиченце...   Laughing   Ще я наречем Таисия!
Благодаря на всичките, че ми помагате да се определя!

# 51
  • Мнения: 1 448
Максим  Hug Защо не изберете име, което харесва и на двамата и не започва с тези буквички  Hug

# 52
  • Мнения: 490
Пламен!

А какво ще кажеш за Павел.

# 53
  • Мнения: 2 019
Дейвид

# 54
  • Мнения: 2 677
От изброените Максим ми е фаворит. След това са Пламен и Делян.

# 55
  • Мнения: 11 607
Харесва ми Дейвид, ама ако се връзва по-добре с другите имена - Делян.....

# 56
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
От тук изброените ми харесват Давид и Делян.

# 57
  • Мнения: 617
Максим  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 1 121
Пламен, а и според мен ще звучи по-добре в България, отколкото Юрий Wink

С "Д" харесвам Даниел Grinning

Успех!

# 59
  • Мнения: 1 733
Пламен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт