Как се печелят симпатии в нет-пространството...

  • 3 391
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 099
Да, да. Ест такое нящо. Тук не е чак толкова застъпено, обаче. Но можеш да го подушиш във въздуха.

# 46
  • Мнения: 677
Аз харесвам тези, които никой не  харесва. Извратена съм

Горгона, и аз те харесвам  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 3 423
Септембер, преди години изживях
битово един писател, когото иначе
харесвах като такъв. Разочаровах се.
И книгите му спряха да ме кефят.

# 48
  • Мнения: 3 447
Аз пък май харесвам различните от мене... тези, които ме допълват по някакъв начин или ми дават по-различна гледна точка. Различни като характер - не като ценности. И изобщо не е нужно някой да е на моето мнение, за да го харесам. Стил, хумор, грамотност и т.н. - вече са ги изброили.

# 49
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ами симпатии по принцип се печелят лесно, стига да си го поставиш за цел!
Допадат ми хора с близки до моите интереси, интелигентни и забавни.

# 50
  • Мнения: 6 029
Джули, толкова си стискала, постискай още малко.
               Бъди мъж, роди на празник!

Върнаха ме вкъщи Mr. Green Утре ще ме приемат. Къф кеф. Mr. Green Но ако имаш предвид 24-ти - е не мога чак до тогава. ше се пръсна.

# 51
  • Мнения: 5 622
Знаете ли.. Аз от доста време пиша в един друг форум.. И там всички бяха много готини. Но започнаха да се събират доста често (наживо) и се получи така, че тия, които се познават лично, винаги са на едно мнение, винаги се подкрепят. А с мен например, непрекъснато се заяждат.. И съм забелязала, че с почти всеки нов, който се появи, започват да се правят на интересни, да му отговарят еди-как-си и започват луди скандали Close
Мен вече ми писна от тия надувалки и ми е все едно какво си мислят за мен, честно казано!
Тук повече ми харесва Rolling Eyes


Всъщност, това, което си описала по-горе важи с пълна сила и за тук(даже в началото си помислих, че говориш завоалирано точно за този форум Crazy )



# 52
  • Мнения: 5 622
аз пък квото и да правя, все си навличам антипатии.
И аз така го докарвам (лошото е,че не само в нет-пространството).

Пък като знам как ти дреме...Точно толкова, колкото и на мен  Twisted Evil  Wink

Местене по крачолите му е майката. Иначе като стои дълго време на едно място, се вмирисва  Mr. Green

# 53
  • Мнения: 494
Аз пък май харесвам различните от мене... тези, които ме допълват по някакъв начин или ми дават по-различна гледна точка. Различни като характер - не като ценности. И изобщо не е нужно някой да е на моето мнение, за да го харесам. Стил, хумор, грамотност и т.н. - вече са ги изброили.
Все едно аз съм го писала! Grinning Peace

# 54
  • Мнения: 211


Всъщност, това, което си описала по-горе важи с пълна сила и за тук(даже в началото си помислих, че говориш завоалирано точно за този форум Crazy )





Засега не ми се струва така. Поне вие ме приехте добре. За разлика от ония, които (и те ме приеха добре, но форумът още беше нов) всеки нов са готови да го изядат с дрехите, ако случайно не е с техните разбирания..

За мен това обаче говори за нещо доста по-сериозно от формирано мини-общество. Мисля, че става въпрос за дълбоки и сериозни вътрешни комплекси...

# 55
  • Мнения: 5 622
Аз ти гарантирам, че и тук е така. Факт.

# 56
  • Мнения: 4 586
И аватарът е от значение. Имам около 10 любими, които са в съзвучие със собствениците им.

# 57
  • Мнения: 1 533
И аватарът е от значение. Имам около 10 любими, които са в съзвучие със собствениците им.


Поименно?

# 58
  • София
  • Мнения: 1 176
Освен с реплики, които са ми направили впечатление, харесвам и такива, които винаги откликват на зададени въпроси, независимо кой е питал...

# 59
  • София
  • Мнения: 8 348
Харесвам хора мислещи напълно различно от мен, но пък с оригинално мнение. Харесвам и такива, които се съгласяват с мен, да те подкрепят е благодатно. Други изобщо не знам, защо са ми симпатични, щото са гадни и заядливи, ама айде......


А вий мене що ма не аресвате, а

Общи условия

Активация на акаунт