Мамите от Овча купел може срещичка да спретнат

  • 12 573
  • 266
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 4 970
Здравейте, момичета!  Много съжалявам че се разминахме  в клубчето... Rolling Eyes.Нямах възможност да влизам в нета и не съм разбрала че сте уточнили и час и  сте се събрали желаещи....ДАри беше с  възпаление на очичките, та и без друго не е най-добрата компания.....Така или иначе случайно  вчера отидохме до клуб4ето  към 14ч, тъй като  правиха ремонти ооло нас и тя не пожела да спи Crazy.Тъкмо се прибрахме и Тоси ми звънна че е там...Дано  още някоя мама се е присъединила към компанията й .Ще чакам включване Hug
И предлагам  да си фиксираме съботнтна среща там и бе змного- много уговорки да се виждаме PeaceКакво ще кажете?

# 226
  • Мнения: 115
не успях да срещна никого вчера  Sad
надявам се другата събота да успеем най-накрая
мястото е хубаво и децата ще се забавляват

# 227
  • Мнения: 4 970
Ами - хайде ако искате да го фиксираме- събота 16ч Peace.Аз така или иначе мисля това да се превърне в традиция за мен и ДАри Grinning.В събота сме само двете и определено   по това време ми се изчерпват идеите да й представя разнообразна програма Crazy, и  я водя всяка седмица в някой клуб.защо да не е този Wink.
Ейййййй, тази темичка и среща от лятото се  "точат" ooooh!.
Предлагам да сменим заглавито, пък дано ни потръгне Grinning.То ва "може" ни  бърка нещата Wink hahaha Joy

# 228
  • Мнения: 115
аз съм "за" съботните срещи.
ще се включвам винаги когато сме си в софия.

# 229
  • Мнения: 418
Мами,и аз бих се включила другата седмица,че често гостуваме на родителите ми и се чудя какво да правим с Калоян.Velmar,случайно да си раждала в Шейново понеже подозирам,че ни изписаха заедно?

# 230
  • Мнения: 4 970
Мами,и аз бих се включила другата седмица,че често гостуваме на родителите ми и се чудя какво да правим с Калоян.Velmar,случайно да си раждала в Шейново понеже подозирам,че ни изписаха заедно?
Да , в Шейново съм раждала.Хайде сега да се ракрием Grinning

# 231
  • Мнения: 418
Аз родих на 9 август 2006 и ни изписаха на 12,май че.

# 232
  • Мнения: 115
Velmar спомена за нова тема, но някой вече се е погрижил за това. Днес реших да видя дали няма някаква нова уговорка за среща и видях тези тема на първата страница:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259347.0
дано те да успеят да се видят  Joy

# 233
  • Мнения: 1 321
Velmar спомена за нова тема, но някой вече се е погрижил за това. Днес реших да видя дали няма някаква нова уговорка за среща и видях тези тема на първата страница:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=259347.0
дано те да успеят да се видят  Joy

Мале това е някакъв смях.... Mr. Green
Ама са около 2-3 мами май.
Ами да им свирнем колко сме "сериозни". Mr. Green

# 234
  • Мнения: 4 970
Голям майтап Joy Аз предлагам да не се излагаме с нашата несериозност Blush
И сега по същество:
Остава ли уговорката за среща тази събота-следобед в клубчето? newsm78
Аз ще бъда там  Peace

# 235
  • Мнения: 791
Здравейте, милички!!!  Hug
Гледам, че пак има разминаване  Sunglasses  Опасни сме, ей  Flutter 
Аз вчера свърших с лекциите, много беше натоварено, пишехме курсови работи, протоколи и тем подобни, докато лекциите ни бяха от сутрин до вечер... Просто не знам как успях да смогна. Пък и човек се отпуска като си стои вкъщи и сега промяната беше драстична. Ще се подготвям и за изпити, защото са се наредили доста и на често  Sick , но аз ви споделих наскоро, че съм се навила и се моля само децата да са здравички  Praynig , за да мога да си следя моите неща.
От понеделник са на детска, преди това тати си взе отпуск и си гледа девойките вкъщи. Беше ни страх след операцията каката да не разтвори раната и да стане беля. Тя е доста щура и си я оставихме вкъщи, покрай нея и малката, че нямаше кой да я води на ясла. Аз излизах в 6:30ч сутрин и се прибирах към 20:00ч вечер. Той се справи чудесно, готвеше, водеше ги на разходка, пазаруваха... Много приятно се изненадах и определено ми беше голямо облекчение, мислех си само за уроците.  Мъжът ми много ме подкрепя за образованието, аз все се бях отказала, и гледа човека с каквото може да ми помогне  Heart Eyes
Стискайте ми палци, но си мисля и че най-лошото мина /операцията на детето/ и че сега всичко си зависи само от мен, от никой друг.
Целувчици на всички! Иска ми се да ви видя и да си пошумолкаме, да видим как ще се организирам аз самата с това учене  Thinking    Joy   Само не разбрах, за събота в клубчето срещу посолството ли остава?
Скоро ни предстои рожден ден и аз още не мога да се настроя на тази вълна. Точно, когато трябва да празнуваме, имам два изпита в този ден, затова го отложихме за следващия, иначе егати празника ще бъде  #Crazy  , аз няма да знам на кой свят съм  Mr. Green и ще оставя гостите на самообслужване  Laughing
Айде стига писах, че много стана!

# 236
  • Мнения: 1 006
Привет и от нас!В събота дават да е хубаво времето и ако искате,но този път насериозно да се разберем нещо за излизане.  Grinning
А утре в'' Часът на мама''по би ти ви ще дават една мама от квартала,която ще говори за проблема с детските площадки в квартала.
Рибка,много ти е било натоварено напоследък.Дано си всемеш всички изпити успешно и без много усилия.

# 237
  • Мнения: 4 970
Привет и от нас!В събота дават да е хубаво времето и ако искате,но този път насериозно да се разберем нещо за излизане.  Grinning
А утре в'' Часът на мама''по би ти ви ще дават една мама от квартала,която ще говори за проблема с детските площадки в квартала.
Рибка,много ти е било натоварено напоследък.Дано си всемеш всички изпити успешно и без много усилия.
Ще гледам непременно Peace.Дано се направи нещо по въпроса, че ми писна от празни обещания и никакви действия #Cussing out
Предлагам в съобта като се видим да  обсъдеим писмото до общината и  подоипската.Трябва да се действа Crossing Arms

# 238
  • Мнения: 721
Здравейте, и ние сме в ОК 1 от два месеца. Прави ми впечатление, че няма никакви пейки, градинки... доста е неприветливо за мами с колички.
Забелязвам, че мамите седят по стълби и парапети, докато бебенцата им спят в количките.
Чакам с нетърпение Часът на Мама, че ще ми е много интересно.

# 239
  • Мнения: 4 970
elinkata , вчера нямах възможност да гледам предаването( Часът на мама), и сега се опитвам да   го прегледам през Нетера-та.Но не попаднах на тази мама newsm78.СЪстояло ли се е участието й?

Общи условия

Активация на акаунт