Въпрос с повишена трудност)?

  • 3 973
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
И аз той се зазяпваме по едни и същи жени с малки изключения.
Има вкус човека, все гледа красиви мацки (с по-големи цици - ама не го обвинявам за това, де)

# 16
  • Мнения: 46 518
Моят е цицоман Laughing като обсъждаме някоя жена и кажа "русата" примерно, се оказва, че до косата и другите части на тялото не е стигнал  Crazy

Не усетих повишена трудност  Tired

# 17
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Аз май се заглеждам по хубавите жени повече от мъжа ми. Понякога докато вървим му казвам "Ей тази имаше страшни крака!" а той чак тогава се обръща и "Кой, къде?" - нище не видял  Laughing
Няма жена която да не се сравнява поне малко с останалите.
Моя мъж гледа дупета - моето все му е кльощаво.  Ако пред нас вървят момичета - обсъждаме дупета  Crazy

# 18
  • Мнения: 1 120
Аз май се заглеждам по хубавите жени повече от мъжа ми. Понякога докато вървим му казвам "Ей тази имаше страшни крака!" а той чак тогава се обръща и "Кой, къде?" - нище не видял  Laughing
и при нас,често е така.не пропускам да кажа,ако съм видяла нещо красиво в някоя жена,а той се не видял,после се обръща,соча,показвам,докато види и накрая цялото заведение разбира  Laughing

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Аз зяпам повече от него  Crazy

# 20
  • Мнения: 2 161
Моят мъж е ненормален-не се заглежда.И това го казвам с ръка на сърцето.

# 21
  • София
  • Мнения: 978
Моят мъж е ненормален-не се заглежда.И това го казвам с ръка на сърцето.

И при нас е така, съвсем сериозно, дори понякога ми е леко обидно.

# 22
  • София
  • Мнения: 3 123
ами моя не се зазяпва- поне когато е с мен.Иначе предполагам зяпа - то аз зяпам понякога готини жени,пък остава той да не гледа.Иначе не е изобщо цицоман.

# 23
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Чужди,наточени,гримирани,облечени секси...
Интересното е че уж не харесва суетни жени а пък виж каква стана тя.

# 24
  • Мнения: 1 849
И моят е от тези които не зяпат. Когато съм ог питала, защо не му ли харесват, той отговаря, че  освен очи си има и врат, за да си обръща главата...нямал какво да им гледа на другите...

# 25
  • Мнения: 1 336
Аз май се заглеждам по хубавите жени повече от мъжа ми. Понякога докато вървим му казвам "Ей тази имаше страшни крака!" а той чак тогава се обръща и "Кой, къде?" - нище не видял  Laughing
и при нас,често е така.не пропускам да кажа,ако съм видяла нещо красиво в някоя жена,а той се не видял,после се обръща,соча,показвам,докато види и накрая цялото заведение разбира  Laughing
и в повечето случаи заключва  - е тая пък изобщо не ми харесва  Joy нищо не разбираш от жени  Joy

# 26
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Моят мъж е ненормален-не се заглежда.И това го казвам с ръка на сърцето.

и моят така  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 7 391
Мъжете ви по какви жени се заглеждат по по-хубави от вас или по по-грозни?Аз установявам ,че моя зяпа по-грозничките може би чуввства някакво превъзходство над тях знам ли ThinkingНадявам се да пишете откровено може и анонимно това не ме притеснява Wink
   Ами позагледай се по - внимателничко да не би на теб да ти се струват по-грознички.  Mr. Green Аз лично грижа и хабер нямам по какви се заглежда :Пълни очи - празни ръце Нека гледа като си няма друга работа ,то не ,че аз не гледам  Twisted Evil Peace  bouquet
И моят е от тези които не зяпат. Когато съм ог питала, защо не му ли харесват, той отговаря, че  освен очи си има и врат, за да си обръща главата...нямал какво да им гледа на другите...
       Обичам тези мъже!!!!!   Joy Joy Joy Ти реши защо  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green

# 28
  • София
  • Мнения: 3 407
Не се заглежда.
По точно нещата, по който се заглежда са ловни или бойни оръжия, въдици, напоследък го влече изтока, но е обяснимо- пътува често до там.

# 29
  • Мнения: 3 268
Ако е дългокрака с голям бюст,ще му паднат очите.По-хубава или по-грозна е относително понятие.Моят със сигурност вижда само хубавите,просто е зодия Скорпион.

Общи условия

Активация на акаунт