Вчера любовница, днес - съпруга

  • 26 727
  • 277
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 764
Да си хване ако ще и 10, нали аз ще съм му жена, пък те само любовници за задоволяване на сексуални прищевки.
не разбрах само кое ти дава увереността да си мислиш, че бракът ти е даденост и толкова! Съпругът ти е твой, той винаги ще бъде женен за теб....
да ти кажа честно, не ми е понятна такава самоувереност и такова доверие към партньора.

И по-нагоре споменах, че на умряло куче нож не вадя. Просто няма смисъл, не е любовницата нещото, което може да прекатури колата, наречена брак, или сериозна връзка.

... и в унисон с развитието на темата - съпрузите не трябва ли да споделят дори "извращенията в леглото"  hahaha hahaha hahaha Защо са се взели като едни извращения не могат да споделят, а и нали самият брак и всичко съпътстващо го е по взаимно съгласие, и е на принципа на свободната воля(това май е истинската любов)!?
И ето идва моментът, в който нещо не е споделено("извращенията в леглото" примерно  Joy ) и се появява тя - споделящата... като съвсем логично продължение му става съпруга!... "и те живяха дълго и щастливо"  Joy Joy Joy

Един мъж не би взел жена за съпруга, само защото му угажда всячески в секса. На мен би ми било криво да се стремя да правя какво ли не в леглото, само с мисълта да задържа един мъж. И през ум не ми е минало. Не ми е приятно да се отнасят към мен като към сексуален обект, та дори и да се отнасят така, това не би било причина да се оженят за мен. Те мъжете вярно, че повечето с долната глава мислят, ама е редно от време на време и за горната да се сещат.
Ако има истинска любов и привличане,каквото би трябвало да има в един брак,с удоволствие би правила извращения,повярвай ми!

# 91
  • Мнения: 74

Ако има истинска любов и привличане,каквото би трябвало да има в един брак,с удоволствие би правила извращения,повярвай ми!


  Peace Peace Peace
Благодаря за подкрепата  Whistling

# 92
  • София
  • Мнения: 3 907
hahaha Голям майтап. Нещо си се объркала - това което вали покрай теб е всичко друго но не и мъже Joy Извинявай, но няма уважаващ себе си мъж, който ще търпи някаква 20 год. девойка да го оставяла без никакъв секс и така да го проверявала дали му дремело за нея. Такъв метод за проверка за пръв път чувам. Не мога да си представя кой истински мъж ще лази в кратата ти и ще те моли за секс. И особено пък ако тази същата, без никакъв секс и било 100 пъти по-добре. Нещо се бъркаш мойто момиче. Това дето вали около теб май не са мъже.... Нещо са сбъркани тия мъже...

То, че всички мъже са сбъркани, не ми го казвай на мене, ясно ми е отдавна. А че ми лазят в краката, отдавна и впечатление не ми прави. И точно щото съм "някаква" 20-годишна девойка, която обаче си знае цената и знае как да постави един мъж на мястото му, точно затова валят около мен. Не знаеш ли, че колкото една жена е по-недостъпна, толкова по-апетитна е за мъжете? Една жена не трябва да допуска мъжът да я приема като даденост, а да го накара да я оцени, като поне за миг забрави за това между краката... Ама това явно на мъжете им е трудно.

Не, не трябва. Както вече казах не правя с моята жена това което правя с любовницата си защото с тази уста после жена ми ще целува децата.... Simple Smile

Нещо ми мирише на двоен стандарт тука...

Ако има истинска любов и привличане,каквото би трябвало да има в един брак,с удоволствие би правила извращения,повярвай ми!

Не, не бих, щом на единия от двамата не му харесва, то дори и секс не е, ами си е насилие. А защо той не направи това, което на мен ми доставя удоволствие? Защо е казано, че аз трябва да му угаждам, че недай си боже, да не се отклони от правата пътека? Напротив, щом ме обича и държи на мен, ще се съобразява с това, което на мен ми доставя удоволствие. Иначе - жени много.

# 93
  • Мнения: 563
Ами много просто - с любовниците си правим неща, които не правим със съпругите си. Сега някоя отворена съпруга веднага ще попита "А защо тези неща не ги правите със съпругите си?" А отговора е очевиден - "Ами защото съпругата ми после с тази уста ще целува децата затова не правя с нея това което правя с любовницата си" Толкова е просто и елементарно. Вие забихте из такива сложни дебри кой, защо и т.н. ... а нещата са много прости.

Ако някой се чуди от къде бяхе репликите  - филма е "Анализирай това" с Робърт ДеНиро  Grinning
Моля те, кажи че се шегуваш Laughing

# 94
  • Мнения: 563
... и в унисон с развитието на темата - съпрузите не трябва ли да споделят дори "извращенията в леглото"  hahaha hahaha hahaha Защо са се взели като едни извращения не могат да споделят, а и нали самият брак и всичко съпътстващо го е по взаимно съгласие, и е на принципа на свободната воля(това май е истинската любов)!?
Не, не трябва. Както вече казах не правя с моята жена това което правя с любовницата си защото с тази уста после жена ми ще целува децата.... Simple Smile
Joy Joy Joy ти май сериозно ги пишеш тия работи Joy
я да питам, ти френска практикуваш ли с любовницата си? И ако да, после как си целуваш децата? Или не ги целуваш? Ако пък не практикуваш френска, що имаш любовница?
То какво ли да очакваш от мъж според който оралната любов е извращение де ooooh!Joy
все повече се замислям за любовник - че нали иначе мъжът ми не може да ми целува децата и други работи да прави Laughing
Боже, много мъка имало по тоя свят Tired

# 95
  • София
  • Мнения: 3 907
Хаха, евала, казаха му го най-накрая! Ми и съпругата сигурно я е гнус да го прави с член, току-що изваден от чужда уста (и други разни отвори), ама тя право на мнение няма, май...   newsm78

# 96
  • Мнения: 212
Боже, много мъка имало по тоя свят Tired
Много мъка има наистина. А като чета някои от по-горните постове направо ме обзема всемирната мъка. И добре че има любовници иначе мъката щеше да стане непоносима Simple Smile

# 97
  • Мнения: 563
Боже, много мъка имало по тоя свят Tired
Много мъка има наистина. А като чета някои от по-горните постове направо ме обзема всемирната мъка. И добре че има любовници иначе мъката щеше да стане непоносима Simple Smile

нали и аз това пиша де Laughing единомислие така да се каже. Аз отговори на простите въпроси по-горе не видях, да не би да са неудобни? Та.... има ли френч кънекшън във аферата с лИбовницата или не? И ако да, целуваш ли си децата? ( сигурно няма да ми отговориш, но аз съм тъпа и упорита, та питам пак) Ако не ми отговориш, извода е ясен - не е проблема в " извращенията", а просто си търсиш претекст за афера, щото жена ти ти е омръзнала. Нищо лошо няма в това, ама защо просто не си го кажеш, а си измисляш смешни оправдания?

ПС Прав си, добре че ги има любовниците - те спасяват законните съпруги на такива като теб от секс е елементарни мъже Grinning Да им е честито Laughing

# 98
  • Мнения: 1 425
нали и аз това пиша де Laughing единомислие така да се каже. Аз отговори на простите въпроси по-горе не видях, да не би да са неудобни? Та.... има ли френч кънекшън във аферата с лИбовницата или не? И ако да, целуваш ли си децата?
...
ПС Прав си, добре че ги има любовниците - те спасяват законните съпруги на такива като теб от секс е елементарни мъже Grinning Да им е честито Laughing
newsm78 newsm78
boris?

# 99
  • Мнения: 212
...... но аз съм тъпа и упорита....
Моля те, недей така си го признава пред всички на всеослушание. Че аз съм елементарен (като всеки мъж впрочем) вече всички разбраха. Ама недей си признава ти каква си.....
Цитат
Аз отговори на простите въпроси по-горе не видях, да не би да са неудобни? Та.... има ли френч кънекшън във аферата с лИбовницата или не?
Много се отклоняваме от темата. Иначе с удоволствие ще ти разкажа за сексуалните ми предпочитания и дали обичам да правя френска любов. Но се опасявам че модераторите ще ме предупредят че правя много спам и не пиша по темата с което нарушавам правилата. така че ако толкова много държиш да ти разказвам да сексуалните си предпочитания ако искаш на лично съобщение да си говорим. Тъкмо ще се усамотим и да не е пред всички че може да ти завидят.

# 100
  • Мнения: 1 425
.... Че аз съм елементарен (като всеки мъж впрочем) вече всички разбраха.
Верно си елементарен, ама
Моля те, недей така си го признава пред всички на всеослушание.
и недей ни включва всички мъже в твойта група.  Twisted Evil

# 101
  • Мнения: 212
и недей ни включва всички мъже в твойта група.  Twisted Evil
hahaha Ако не ми вярваш на мен че всички мъже сме един дол дренки и доста елементарни, питай някоя жена от форума. Всяка жена ще ти каже колко елементарни са мъжете. Така ли е жени?

# 102
  • София
  • Мнения: 3 907
Точно така е. Само гейовете правят изключение. Трябва да се омъжа за гей.

# 103
  • Мнения: 212
Точно така е. Само гейовете правят изключение. Трябва да се омъжа за гей.
Много ти благодаря за подкрепата.  Peace Някои мъже от форума (Panther) явно се вземат прекалено насериозно и от време на време трябва да им се припомня че са всъщност само едни обикновени и елементарни мъже като всички останали. Виж да си гей е нещо съвсем друго. За нещастие обаче не на всеки мъж може да му се отдаде шанс да се извиси до равнището на гея. Някои мъже така и си остават цял живот елементарни мъже....

# 104
  • София
  • Мнения: 3 907
Еми трябва да го има целият спектър, от елементарни, та до гейове. Иначе ще е скучно.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт