КОй,какво,къде е криел?

  • 3 990
  • 87
  •   1
Отговори
# 45
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чудя се дали някой ден ще чета дневника на детето си, сега ми се струва абсурдно да го направя, ама .... newsm78

Аз ще се крия, докато ги чета.


никога не бих ...

# 46
  • Мнения: 765
 Криех си дневниците - много наивно смятах , че трябва да съм напълно откровена в тези дневници . В четвърти клас баща ми го намери и прочете за първото ми бягство от клас - отидох на виенско колело с една приятелка и се въртяхме няколко пъти без да спрем , но на 5-6 път ми стана зле и повърнах ...както си се въртях на колелото - всичко това описах съвестно в дневника . Естествено имах сериозни неприятности и забрана да се виждам с тази приятелка за месец или нещо такова . Оттогава си имах 2 дневника - един за пред тях , който уж криех , но така че да го намират и вътре пишех само глупости , които да ги карат да мислят , че дъщеря им е едва ли не наследничка на майка Тереза , сега не вярвам да са "хванали дикиш" на това , а имах и един наистина скрит с "големите ми тайни "   Laughing .
 Интересното е , че майка ми пък се разсърди на баща ми , че е постъпил много нечестно като ми бил прочел дневника , защото така нарушавал личната ми територия . След години се оказа , че и тя го чете , но тайничко  Crazy .На това му казвам финес в отношенията - така се пази детска психика .

# 47
  • Мнения: 3 423
Чудя се дали някой ден ще чета дневника на детето си, сега ми се струва абсурдно да го направя, ама .... newsm78
Аз ще се крия, докато ги чета.
никога не бих ...

Бих, и още как. Къса каишка и строг контрол.
Информацията движи света, дневниците са
добре дошли при мама. Благодарна съм на
моята, че не ми е вдигала скандали за писаното.
Но все се удивлявах, че знае тайните ми.
Ще й се обадя да я питам, дали е чела нещо.

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 790
...Като бяхме много малки, от джобните си купихме с брат ми папагал...
...Също криехме две гущерчета...

 Joy  Joy  Joy Разби ме с тоя папагал, че и гущерчета  Joy  Joy  Joy
Едно време сме крили цигари. Между два входа на панелен блок имаше известно разстояние и там ги пъхахме увити в найлон. Да не се намокрят. Дневници никога не съм писала, защото баща ми редовно ми преравяше нещата.
Майка ми пък едно време много неуспешно криеше от мен кутии с бонбони за гости. Не знам дали си спомняте, но тогава кутиите се затваряха с по две залепени хартийки от двете страни. Не бяха опаковани както сега. Лекичко повдигах крайчето на кутията, както е затворена и измъквах бонбоните. Отвън нищо не се виждаше. Идват гости, майка ми отваря кутията и хоп-изненадааа. Държа да отбележа, че този номер го видях от баща ми.  Laughing

# 49
  • Мнения: 5 297
Пианото беше моето скривалище Mr. Green. Е, не ми пречеше да свиря на него.

# 50
  • Мнения: 3 447
Месо в джобовете. Мекици в ученическата чанта. Цигари. Дневници. Пари. Шоколад.

# 51
  • София
  • Мнения: 1 456
Чудя се дали някой ден ще чета дневника на детето си, сега ми се струва абсурдно да го направя, ама .... newsm78

Аз ще се крия, докато ги чета.


За криенето - ще се крия, ама като знам какви неща имаше в моя дневник, и аз да бях на мястото на мама и аз щях да се разтревожа:) Та чуденката е как да успея хем да го чета тайно, хем да не реагирам .

# 52
  • Мнения: 3 500
Криех филиите, за да ги дам на братовчедка ми. На мен ми ги даваха, а аз не ги исках, на братовчедка ми - не й даваха, затова пък тя много ги искаше /тя беше доста пълничка, та затова/

# 53
  • Мнения: 750
Да, бе, тя и мама беше скрила коняка и си мислеше, че има за гостите. Ма коняк нямаше. Изпих го Mr. Green

# 54
  • Мнения: 920

За криенето - ще се крия, ама като знам какви неща имаше в моя дневник, и аз да бях на мястото на мама и аз щях да се разтревожа:) Та чуденката е как да успея хем да го чета тайно, хем да не реагирам .

Чуденката ще е как да му разбиеш защитите. То не ще да е като катинарчето, дето се отваря с фиба.

# 55
  • Мнения: 1 299
Божеее, само аз ли изяждах всичко  ooooh! Иначе нищо не крия - после, убий ме, не мога да го намеря  Crazy

# 56
  • Мнения: 2 700
Нарочно нищо не съм крила, но без да искам бях смотала три мои паспорта и два на гаджето ми (вече мъжа ми). Леглото ми в стаята при майка ми и баща ми беше в една ниша и го извадихме оттам едва, когато тръгнах да се местя. Какво беше учудването ми когато попаднах на цял паспортен отдел  Shocked (става дума за зелените паспорти, които традиционно си носехме в задните джобове на дънките).

Пак така неволно, при смяна на летни със зимни дрехи, бях скрила и от самата себе си ключовете на колата, та се наложи да сменяме ключалки.  Laughing Намерих ги на следващата година.

# 57
  • Мнения: 2 759
                  Сега си спомних, че криехме разни неща и под крайчето на килима: бележчици и други дребни неща... Едната дъска на пода също май се повдигаше - и отдолу..
                  Като се замисля нашите все не успяваха да скрият нищо - всичко сме им намирали  Mr. Green. И бонбони, и сладки, и подаръците за Нова Година... Те обаче, напълно уважаваха личното ни пространство  Peace.

# 58
  • Мнения: 4 447
Храна не съм крила ,криех други работи ..

Ами кажи де, тя темата не е само за храната! Ей виж, хората и вибратори крият Peace

# 59
  • Мнения: 4 447
Преди Нова година скрих едни пари и още са скрити. Прерових къщата, само дето паркета не разковах.

 smile3532

МДа, и аз преди празниците така хубаво скривам бая пари по магазините,че после ми хлопа дъската дето съм я разкловала от паркета newsm62 Joy

                  Сега си спомних, че криехме разни неща и под крайчето на килима: бележчици и други дребни неща... Едната дъска на пода също май се повдигаше - и отдолу..
                  ...

Ох, да! Сега се сетих,че при баба ми б Бургас, в спалнята иомаше голям килим с ресни, и тя много държеше те винаги да са изпънати. И ние криехме там разни неща, и с целия си акъл от към страната на вратата. И да кажеш да скрием нещо плоско, ама не, обемно,та като влезеш или да се спънеш или да го настъпиш. Сетете се като стъпнеш на храна - айде честито ти шамарче или цял бой за обяд  smile3506 Та връзката с ресните беше, че винаги разжираше, че пай сме майстОрили нещо - ресните не бяха като трябва да са! Shocked Rolling Eyes Mr. Green

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 12:38 от anche_mamche

Общи условия

Активация на акаунт