ЗА и ПРОТИВ удължаването на косата

  • 6 347
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 674
...ма удължената коса ВИНАГИ си личи. Колкото и гордата й притежателка да си мисли, че не е така. Стои грозно, неестествено и проскубано.
така е

# 46
  • out of space
  • Мнения: 8 573
...ма удължената коса ВИНАГИ си личи. Колкото и гордата й притежателка да си мисли, че не е така. Стои грозно, неестествено и проскубано.

Възможно е. Но с очите си съм виждала косата на Карен- "преди" и "след". Седи и естествено и красиво, изобщо не си личи, че не е нейна.

# 47
  • Мнения: 1 424
Аз лично съм против и не бих си сложила  Peace  Винаги забелязвам удължената коса, така че подкрепям мнението,че ВИНАГИ си личи  Peace 
Но все пак решението си е твое  Peace

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 975
Всъщност сте прави, удълженията си личат!
Аз търсех ефект на сгъстяване и са  еднакво дълги, затова не ми личи.

# 49
  • Smallville
  • Мнения: 994
...ма удължената коса ВИНАГИ си личи. Колкото и гордата й притежателка да си мисли, че не е така. Стои грозно, неестествено и проскубано.
Не винаги,зависи как е подстригано удължението.Понякога и аз не забелязвам,а имам набито око за тези неща.
Но си права за повечето от случаите,наистина личи.Особено сега по абитуриентските се нагледах на килограми коси,накачени,висящи,абе с една дума важното е да е дълго,а дали е красиво,всеки си имал аршин да мери,на мен лично една не ми хареса newsm78

# 50
  • Мнения: 14
Така изглежда моята коса. Полагам доста грижи и средства за нея, но няма как ... като съм решила да имам дълга коса.



Косата е на шнолички. Малко е досадно слагането и свалянето всеки ден, но определено така е по-добре и за моята и за удължената коса.

# 51
  • Мнения: 2 211
Много ти е хубава косата!

# 52
  • Мнения: 928
Така изглежда моята коса. Полагам доста грижи и средства за нея, но няма как ... като съм решила да имам дълга коса.



Косата е на шнолички. Малко е досадно слагането и свалянето всеки ден, но определено така е по-добре и за моята и за удължената коса.
Страхотна коса  smile3521

# 53
  • Мнения: 2 673
Карен, виждала съм на снимка твоята коса, наистина ми хареса. И това че е на клипс, е къде къде по-добре, даже по едно време бях записала адреса -....май до Кошарите беше... LaughingНезнам на твоята фризьорка ли, друга дама ли беше препоръчала този салон...както и да е. Важното е че не ти е съсипана собствената ти косичка PeaceТака и аз се навивам, макар че нямам особена нужда, изключая това че бях филирана като задник., но с маски, и прочее ми порастна много бързо...
Аз не винаги познавам удължената коса, обикновено дълги, руси коси са удължени, защото всеки знае какво би станало с изрусяването на дълга естествена коса..
Макар, че съм склонна повече да вярвам на моята приятелка фризьорка за пораженията\ставаше въпрос за ГОДИНИ наред носене на шити треси\Вярвам и защото аз самата като бременна имах такава гъста, тежка коса, че скалпа ме болеше, затова отидох да я фъкна...дето е моя....кво остава да е НЕ моя Mr. Greenсякаш ще нося тухла на главата си..
Нека всеки е доволен, това е най-важното..И да няма поражения.

# 54
  • Мнения: 5 103
Не ми харесва нито на вид , нито на пипане,толкова е гадно като ти се види някой ред или слепка Sick

# 55
  • Мнения: 274
Следя темата си с интерес Grinning

# 56
# 57
  • Мнения: 14
Според мен, при удължениете коси всичко зависи от това колко грижи и средства сте готови да полагате, защото поддръжката на удължения е много по-скъпа  и отнема много повече време от тази на естествената коса.
Аз използвам доста добра козметика за коса, но едновременно с това много я третирам (сушоари, преси, маш и т.н) и съответно косата ми не расте, въпреки че поддържам добрия й вид. Затова съм ЗА удължената коса, но в случаите, когато когато е избрана подходящата коса със сходен цвят и структура и когато е добре поддържана.
...
Лесно е да кажеш, че си против удълженията, когато имаш хубава и гъста коса Simple Smile

# 58
  • Мнения: 183
и аз  bouquet
Jiji_,страхотна коса  bouquet

# 59
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Според мен, при удължениете коси всичко зависи от това колко грижи и средства сте готови да полагате, защото поддръжката на удължения е много по-скъпа  и отнема много повече време от тази на естествената коса.
Аз използвам доста добра козметика за коса, но едновременно с това много я третирам (сушоари, преси, маш и т.н) и съответно косата ми не расте, въпреки че поддържам добрия й вид. Затова съм ЗА удължената коса, но в случаите, когато когато е избрана подходящата коса със сходен цвят и структура и когато е добре поддържана.
...
Лесно е да кажеш, че си против удълженията, когато имаш хубава и гъста коса Simple Smile

Абсолютнос съм съгласна с теб. Преди време и аз бях с удължена коса / с кичури/ пострада ми косата,но не чак толова колкото описват дамите по-горе.И въпреки всичко отново ще с и я удължа,защото моята и без това е проскубана и гадна. Против са тези,които незнаят какво е да нямаш коса.

Общи условия

Активация на акаунт