ЗА и ПРОТИВ удължаването на косата

  • 6 380
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
От 2-години сам с удалгжена коса,шита и с капси правя си подражка на 2 месеца-моята коса е в отли4но састояние thumbsup

# 16
  • Мнения: 1 881
Ако е за даден повод да, но за постоянно  - не. Причините Олинце най - точно ги е описала Peace

Последна редакция: вт, 22 май 2007, 00:16 от Небесна

# 17
  • Мнения: 1 668
Може да си поръчаш треса с шнолки[не съм сигурна,че така се казват],да си я слагаш и махаш сама.Сега този метод се предпочита,избягва се поддръжката и е по лесно,не се налага да спиш с нея,поразпитай и за това.Успех  bouquet

И на мен тоэи начин ми допада мисля, че така е мнооого по-добре эа твоята коса Peace

# 18
  • Мнения: 5 318
аз съм за.вземи си на шнолки.слагаш и сваляш сама.

# 19
  • Мнения: 274
аз съм с удължена коса от 1месец (шита и с капси - 4 реда) стой мн естествено нямам никакви проблеми с подръжката нормално е къпя,суша,боядисвам,изправям,къдря и тн. Използвам просто маска за коса на christian of roma & техният продукт за блясък и разресване PURE Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 629
Против съм - не бих си сложила освен, ако ежедневието или професията ми не го изисква. Но пък аз имам хубава гъста коса все още. За сега имам нужда само от боядисване. Но, ако в бъдеще много ми опада бих се замислила за удължаване и сгъстяване

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 7 073
Щом имаш косопад допълнителната тежест ще повлияе зле. Косата ти може да оредее още повече.
Ако ще слагаш нещо , най-щадящо е на шнолки. Сваляш вечер, в някои дни изобщо не слагаш и твоята коса почива.
И така тежи все пак - вечер като я сваля ме наболява скалпа, все едно съм  била цял ден на висока опашка.
Освен това колкото и да стараеш не можеш всеки път да ги защипеш на едно и също място, което да се проскубе, за разлика от трайно прикачените коси.
Има теми за косите на шнолки, може да пуснеш търсачката.

# 22
  • Мнения: 583
Аз съм с пришита коса (имам проблеми). Пробвала съм и с шнолки, но така ти се къса косъма, и най- добрия вариант е с треси - редове, които се пришиват. Кичурите не се лепят със силикон, а със специална растителна смола, която не предизвиква алергии. И най- вече зависи къде ще си направиш тази процедура. Аз ходя в Магама и съм много доволна. Нищо не ти пречи да пробваш и да прецениш дали ти е приятно, и дали ти е удобно.

# 23
  • Мнения: 154
  Моят съвет е да пробваш,от опит глава не боли  Hug ! Всичко ,което са казали преди мен е така, но трябва да се съгласите ,че и една естествена коса,когато не се поддържа правилно ,не изглежда никак добре. Искам да кажа ,че от това къде ще отидеш да ти я сложат ,зависи как ще изглежда,колко време ще я носиш и в какво състояние ще е косата ти  Peace ! Плюс това има и специални продукти за поддръжка на удължена коса  Peace . Аз лично познавам много хора с удължена коса от години ,но които косите са им в перфектно състояние. А пък и в момента има и нов метод за удължаване на коса ,който е още по-щадящ косата, така че, пробвай!   Ако наистина се интересуваш ,пиши на лични ,мога да те свържа с подходящият човек  Hug ! Успех!!!  bouquet

# 24
  • Мнения: 126
Няма нищо по хубаво от естественото !!!Но когато човек би се чувствал по красив ,по привлекателен ....дори по секси бих казала ,че струва!!! Peace

# 25
  • Мнения: 2 407
За! Аз съм с удължена коса, нищо и няма стой много естествено, шита е.Подържа се като твойта естествена коса, на 2 месеца се ходи на подръжка.
Не виждам нищо лошо.

А от колко време си с удължена коса и забелязваш ли проблемите, които са изложили по-горе другите мами? newsm78
От 2 месеца, засега не.

# 26
  • Мнения: 61
Ако така ще се чустваш по добре - сложи си  newsm10 , моя колежка си сложи и изобщо не личи, стой си естествено. А и каза че няма проблем с поддържането

# 27
  • Мнения: 2 673
Против удължаването съм, не защото имам горчив опит....слава Богу.
По-добре се погрижи за собствената си коса, защото има опастност \от тежестта на другата\ да останеш без нея..Аз също бях много депресирана от косопада, но нещата си дойдоха на място. Искат се грижи, постоянство и упоритост. Прави маски, процедури и ще видиш че ще ти порасте много бързо ,ще е по-здрава и гъста.

а за това, че стои естествено стои..ама как ли стои собствената, след сваляне на "естествено стоящата" чужда... newsm78Като ноктопластиката...колкото и естествено да стои, нокътя отдолу се уврежда - това е!

# 28
  • Мнения: 952
на този етап нямам такава нужда, достатъчно дълга ми е косата. Но съм виждала съм такива коси и определено не ми допадат Naughty Според мен е по добре да използваш маски или други процедури за да съживиш твоята  Peace

# 29
  • Мнения: 1 234
В твоя случай не съм против,тъй като не става дума за обикновенна суета,а за прикриването на даден проблем Peace.Сигурна съм,че знаеш плюсовете и минусите от удължаването,затова няма как да съм против,в крайна сметка избора ти е осъзнат.Вече ако става дума просто за едното удължаване защото е модерно и фолк каналите го налагат едва ли не като мода,съм против,смятам,че е глупава причина  Confused

Общи условия

Активация на акаунт