Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! 21.05.07 - 27.05.07

  • 23 545
  • 861
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утро, мили дами! Hug Hug Hug

Новата бремелинка Муши първа се е записала в темата, ха дано ни е талисманче за седмицата!

Честит имен ден на таткото на Муши, да е жив, здрав и щастлив дядо!  Party Time newsm18  Party Time

Чести рожден ден на майката на Никита- и тя да е жива и здрава  и в скоро време щастлива баба! newsm59 bdbaloni baloni

Дано седмичката е изпълнена с радостни емоций от много EFP  thumbsup thumbsup Simple Smile

Последна редакция: пн, 21 май 2007, 10:01 от Жаклин

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Добро утро и от мен.Честит имен ден на всички именници.   bigdance2

# 17
  • Мнения: 560
Добро утро и от мен.

Първо честито на ново-о-двучертичилите се /егати убавата дума измислих/.
На имениците и именничките също да почерпят,че то в тоя дъжд освен да кръстосваш от леглото до масата и обратно,друго не остава.  bouquet  bouquet  bouquet

Много успех на всички-гледам тая седмица има много,които ТРЯБВА да се похвалят.

# 18
  • Мнения: 270
Добро утро
дано е късметлийска поне като предната и тази седмица
Честит празник на всички именници
Честито и на майката на Никита
Много здраве и късмет за всички  Hug
Лека и кратка работна седмица а после ни очаква хууубаавааа дъъълга почивка  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 1 765


Малката ми сестра днес има РОЖДЕН ДЕН!!!

Почерпете се!

 newsm59 на майчето на Никита!

Честити Имен Ден и на всички именници!!! newsm51

# 20
  • София
  • Мнения: 626
Хей,мадами,вие знаете ли ,че 24 наближава,а аз нямам никакви симптомчета.......леле ако стане,колко ще ви черпя.ТРИ ДНИ ЯЛИ,ПИЛИ И СЕ ВЕСЕЛИЛИ Joy
Да постискате палци малко,а?

# 21
  • Мнения: 1 792
бубее и аз така си мислих ама найш ли че ми се е свило сърцето  и все си мисля ами ако теста е фълшив ако ме лъже и ей такива работи.сега докато лекар не каже ще се побъркам

# 22
  • Мнения: 862
Бубе стискам ти палци. Аз съм късметлийка, да знаеш  Laughing
Ще видиш двете чертички съвсем съвсем скоро, стискам ти палци.

Муши не се тревожи, теста не е лъжлив. Мисли си само за хубави неща и не се натоварвай с лоши мисли. Всичко ще се оправи и съвсем скоро ще видиш и сакчето и сърчицето ще чуеш......

# 23
  • Мнения: 660
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ - ЕЛИ, ШУШОНКАТА, ТАТКОТО НА МУШ И НА ВСИЧКИ, КОИТО ПРАЗНУВАТ В ТОЗИ ДЪЖДОВЕН ДЕН!!! newsm51 newsm51 smile3525 smile3525 smile3525

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЙЧЕТО НА НИКИТА И СЕСТРИЧКАТА НА КОМИКС! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ!!!  newsm59 nbirthday newsm59

Самимами, Голди, мерси за закусчицата и кафенцето! Друго е така да ти започне деня!!!  Hug Hug Hug

Бубето - стискам палци, всички палци стискам!!!  Praynig Praynig Praynig

Ейй, тя Скиорчето не беше ли булка оня ден? Пожелавам и много щастие и голямо и задружно семейство!!!

Рени, много добре те разбирам. Затова ли си махнала двете чертички от графиката в зачатие? (следя те аз) Кога ще ходиш на Док? Ти сега само не се притеснявай!  Hug

А, наистина къде е Прити? Заминала ли е някъде, а аз да съм пропуснала?  newsm78

Успешен ден на всички, пък макар и така дъждовен и мрачен!!!  Hug   bouquet

# 24
  • Мнения: 218
бубее и аз така си мислих ама найш ли че ми се е свило сърцето  и все си мисля ами ако теста е фълшив ако ме лъже и ей такива работи.сега докато лекар не каже ще се побъркам

Муши, недей го стресира туй мънинкото още от сега. Споко,ма жена,всичко ще е наред, нали ти стискаме толкова силно палците(питаш ли ме как чукам по клавишите със стиснати палци).Айде сега се радвай на именниците и не мисли много много.......  bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 524
Привет момичета!
Благодаря за пожеланията и да честитя и аз на всички с повод днес, а на Шушонестия адаш- специални целувки и поздрави!!!
Мушенце, да ти е живо и здраво татето, а на Никита- мамето!  Hug  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 335
Добро утро, момичета! Честито на всички празнуващи!! Стискам палци на всички нечакащи!
Дано добрите новини валят като дъжда навън!
Хубава седмица ви желая!

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 023
bubeto стискам силно палци,няма стршно всичко ще е както ти искаш. Praynig
Навсякъде ли е такова гнусно времето? smile3514

# 28
  • Мнения: 862
Славундер къде се изгуби? Тя на 19ти не чакаше, дали има добри новини и се спотайва  Wink

# 29
  • Видин
  • Мнения: 961
Честит рожден ден на сестричката на Комикс! smile3525 bdbaloni baloni

Мушморок добре че си ми далече, че щях да те нашамаря Close Стига стресира бебчо още от сега ма жена Shocked
Хайде записвай си час при доки и отивай за да се успокоиш, че ще преколясаш ми се струва. Ти не можеш да се отпуснеш и да се зарадваш от тревоги, а накрая ще видиш че всичко ще е наред.  Hug

И СИ ВЪРНИ ДВЕТЕ ЧЕРТИ В ГРАФИКАТА ВЕДНАГА !!! - не дърпай дявола за опашката и се успокой!!!
 newsm10

Общи условия

Активация на акаунт