Към отчетни тези дни, с тестове с по две черти! 21.05.07 - 27.05.07

  • 23 583
  • 861
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 674
Честит рожден ден на КАЛИ и ДЕСИ !
Да сте живи и здрави момичета и много,много обичани,разбира се и с по един бебок в ръцете на следващия
ви рожден ден  newsm53 newsm51[/i]

# 796
  • Мнения: 780
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИ И ДЕСИ!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО МНОГО ЩАСТЛИВИ МИЛИЧКИ Hug Hug

ей момичета специално влезнах за да ви честитя и да се почерпя де щото обещахте че ше черпите Mr. Green мене ме пуснаха в петък да почивам  Mr. Green и бях мноооого щастлива бях си барнала невероятен план иииии за съжаление цял ден крепих леглото явно главата си ме болеше както обикновенно нали ви се оплаках в четвъртък дойде си пущината ама много гадна бее направо бях парцал а и подрани ноо какво да се прави  Confused
Муши мила силно те прегръщам  Hug Hug Hug Hug

 такам  Верич махай ме от списъка  Confused
момичета приятен ден ви желая на празнуващите весело изкарвана   bouquet  bouquet  bouquet

# 797
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Честит  Рожден Ден и на Деси и на Кали! Много, много здраве, щастие, късмет и догодина и на двете най-сладките бебоци.  Кате, много хубаво кафенце, благодаря. Аз тия дни нещо всеки ден си пийвам бира, дано ако е станало нещо да не навреди. Нещо сме го ударили на живот с мойто мило.

# 798
  • Мнения: 2 751
Благодаря, момичета  Hug

рошко, жалко, че те е нападнал цикъла  Close Twisted Evil

Мен също ме нападнаха едни пъпки и болки  Shocked
Трябваше днес да си направя тест, за да знам дали да пия, че довечера организирам голяяяяямо парти  Mr. Green

# 799
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честит рожден ден и на Кали и на Деси!
Да са здрави и усмихнати; обичани жени и щастливи майки!


# 800
  • Мнения: 4 242
Рошко другия месец е твоя!  Hug
Кали айде де, хем може да зарадваш компанията! Hug И най- вече себе си разбира се Grinning

# 801
  • Мнения: 2 751

Кали айде де, хем може да зарадваш компанията! Hug И най- вече себе си разбира се Grinning[/color]
Ама раничко ми е  newsm78
след поне 2-3 дни ще ми дойде.
Ама ще ми дойде. Аз този месец не се и надявам много по няколко причини  Wink

# 802
  • Мнения: 4 242
Дано има изненада  Praynig Нали знаеш че идват най- вече когато не ги чакаме  Peace

# 803
  • Мнения: 1 335
                     bouquet   ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕСИ И КАЛИ!!!!!    bouquet
Бъдете живи, здрави, много щастливи и обичани!!! Пожелавам ви успех във всичко и много скоро да дундуркате сладки бебоци, милички!!! Приятно изкарване на партитата, момичета! Изживейте една прекеасна и специална вечер!!!

# 804
  • Мнения: 304
Да си кажа и аз най-после 4е НЕ чаках за 27.05 но днес много ме боли корем4ето и
най-вероятно 6те ми дойде до утре  Weary
На вси4ки други УСПЕХ  newsm17 fingerscrossed fingerscrossed

# 805
  • Мнения: 3 372
Направих си тест, мисля че беше фалшив, защото имаше половин контролна черта Shocked и нищо друго..... #Crazy Не ме притесняма това, че нямаше втора черта,  а че и контролната не беше цяла, ами половинка #Crazy И без друго ми е рано...изобщо няма да го записвам този тест в графиката...няма опция "половин чертичка" hahaha hahaha

# 806
  • София
  • Мнения: 3 524
Минавам да кажа привет на всички, вече се върнахме Simple Smile

Ще кача снимките от срещата с Мушморока в темата за срещите, а тук да кажа:

Десинка мила ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! Пожелавам ти много здраве, много любов и много усмивки на твоя специален ден! newsm59
Честит рожден ден и на Калиbouquet

# 807
  • Мнения: 701
Здравейте на всички,които още си ме спомнят!
Ама днес ми донесохте мноого,много радост.За времето,в което не бях влизала колко много чертички се появилииииии..... #Crazy Joy
Честито на всички нови бъдещи мами и мнооого целувки от една стара познайница на форума / дано ме помните още /

Честито и на рожденничките!Да сте много здрави и от щастие и късмет да не се отървете!  bouquet

# 808
  • София
  • Мнения: 628
Мери,все още лелката я няма,нищо не усещам,не искам пак да правя тест Sad
Ще чакам още 1-2 дни
Приятна вечер на всички!  bouquet

# 809
  • v. turnovo
  • Мнения: 988
Здравейте , мацки! Аз се завърнах от Търново.Първо искам да честитя рождените дни на Кали и Деси  bouquetДа са много щастливи , обичани  и да гушнат съвсем скоро сладки бебета! На Мушморока искам само да и дам една прегръдка :hugНа тези , които нечакат пожелавам две чертички! При мен нищо ново- Само едни особени болки в яйчниците newsm78, ама ще видим WhistlingОт мен лека вечер Hug

Общи условия

Активация на акаунт