Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 533
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 1 815
  • Мнения: 2 712
Всичко прочетох.
Браво!
Мине, снощи се появи един младеж и ние се избихме за него. Той избяга.
Днес - нищо.
Имаше идея да оженим котките на 02.06, ама леопардката се дърпа.
Надявам се, колата да е оправена  Grinning
Днес Рускиното и на Мъжката жена деца официално приключват с детската градина. Имали са тържества! Да им е честито!
Другото са си бръщолевици. Можеш да не се абиш да четеш.

# 1 816
  • Мнения: 670
Адаш, нема се пуашиш, а татуса кога, а? А?

# 1 817
  • Мнения: 670
Дояло ви се е свежо латино ли пак? Хе хе, дърто басово и сопраново има за вечеря днес  Laughing

# 1 818
  • Мнения: 3 835
Всичко прочетох.
Браво!
Мине, снощи се появи един младеж и ние се избихме за него. Той избяга.

Вярвай си!!!! Mr. Green

# 1 819
  • Мнения: 3 835
Дояло ви се е свежо латино ли пак? Хе хе, дърто басово и сопраново има за вечеря днес  Laughing

А, А?????????? Twisted Evil

# 1 820
  • Мнения: 2 712
Още:
На котката кучето куца, детето й е с 38 градуса, а племеничето връща.
Котан бил войник  Joy
Пухи е в дилема дали да ражда  Mr. Green (примерно)

# 1 821
  • Мнения: 804
Ам незнам дали съм бременна...Може да съм снощна... Joy Joy Joy

Друзь,миличка.  Hug Hug Hug Верна ли си ми или на втори ми кроиш капата а,а?

Адаш,тату...скоро не се очертава на хоризонта на мозъка ми...

Руске,дай снимки на щерка си. Не може да не си снимала. Аз пък ще дам на моя Хабитуриент.

# 1 822
  • Мнения: 86
Дояло ви се е свежо латино ли пак? Хе хе, дърто басово и сопраново има за вечеря днес  Laughing
то от такова се прави филе бе мой човек...и както всички знаят - това е деликатес! Simple Smile те са на кяр от цялата раота...
а и латиното е много атрактивно на пръв поглед , обаче бързо се превръща в сериал , а никой не харесва тоя тип филми Wink

# 1 823
  • Мнения: 7 710
Дояло ви се е свежо латино ли пак? Хе хе, дърто басово и сопраново има за вечеря днес  Laughing
Аз свежо НЕ ям, предпочитам по- улегнало....  Sunglasses

...Днес Рускиното и на Мъжката жена деца официално приключват с детската градина. Имали са тържества! Да им е честито!
 

Благодаря, ама мойто свърши първи клас, а не ДГ.... Whistling

# 1 824
  • Мнения: 7 710
...

Руске,дай снимки на щерка си. Не може да не си снимала. Аз пък ще дам на моя Хабитуриент.

Нямам снимки, щото нямах фото днес...  Cry Cry Cry
да се e*а у главата...

Чакам да ми пратят другите майки и ще ви ги пусна... Grinning

# 1 825
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте, минавам само "по диагонал"  Wink Wink
След малко отивам на кръчмичка за активизиране на ензимите във връзка с пиенето на узо, което ме чака от утре Simple Smile
Но сутринта ще минавам през травматологията, че от снощи някакви зверски кръвонасядания ми се появиха по пръстите под гипса и взе пак да ме боли, та май ще ме наместват отново Sad Мрън!
Надявам се страстите да са по-улегнали тая вечер Wink Wink
Мечо Пух-за теб специално- Hug Hug Hug
Теоооо, готви се да се виждаме към сряда със скиорките Simple Smile Русенце, и ти мацо си в отбора Peace

# 1 826
  • Мнения: 804
Еми,съжалявам да чуя за проблемите ти с ръката. Дано не е сериозно и бързо да се оправиш...

# 1 827
  • Мнения: 489
Още:
На котката кучето куца, детето й е с 38 градуса, а племеничето връща.
Котан бил войник  Joy
Пухи е в дилема дали да ражда  Mr. Green (примерно)


Примерно Laughing

# 1 828
  • Мнения: 3 835
Оооооооо, Колонка!!! Mr. Green Joy  bouquet Hug

Руската нещо е много нещастна, бива ли такива работи да прайш, А?????? Я да се стегнеш, че пак шта цакам!!!!! Mr. Green

# 1 829
  • Мнения: 3 835
Теоооо, готви се да се виждаме към сряда със скиорките Simple Smile Русенце, и ти мацо си в отбора Peace

Винаги готов!!!!!! Mr. Green

Ма тая Руската, ти за скиорка ли я броиш? Mr. Green Joy

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 20:46 от teo7777

Общи условия

Активация на акаунт