Спамо- чат темичка (21.5- 27.5)- СРЕЩА- ГОРЕЩА

  • 61 534
  • 4 547
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 667

Що ме маме ми се нацупи  Cry  bouquetЗа чашката ли Rolling Eyes
Много е космата, ще ми заседне на гърлото, та за тва....  Sick
Ама иначе- тенк ю!!!  Hug

E па аз да се забавляваме.Пуснах нарочно мунката...нали сме се таквиз маймунета тука...Другите бяха с кучета.....асоциацията щеше да е по-кофти,нали Wink Laughing

# 826
  • Мнения: 10 752
Гери, знаеш, че стискам всичко Peace
Разкажи им играта bowuu

# 827
# 828
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 934
Мечо, ти МОЖЕШ и за повече от 4 newsm10

# 829
  • Мнения: 505
Добро утро  Hug
Бомбе, пусна ли щерката?

# 830
  • Мнения: 7 710
Ще ме извините за малко, ще отсъствам....  Flutter

# 831
  • Мнения: 505
Добре де, как се пишат 42 стр. за 1 ден.  ooooh!

# 832
  • Мнения: 667
Добро утрооо!
 

Ето чайче и кафенце-аз изчезвам, стискайте ми палци поне 4 да вържа.
Лек ден на всички  bouquet

Добър ден,Пухинке  bouquet
Ще стискаме палци до посиняване,и недей да скромничиш с таз 4....можеш и повече,доказала си го newsm10 smile3521 smile3521

# 833
  • Мнения: 505
Гери, пожелавам ти не 4 а 6 ... стискам ти палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 834
  • Мнения: 183
абе спрете се малкоооооо Whistling не мога да си пусна отговора!!!ВЕЙДЪРЧЕдай парола и аз да видя тия снимки,МОЛЯ

# 835
  • Мнения: 667
Добро утро, какините.Кво правите?
Аз съм на бач, хохоохо Mr. Green

Добър ден на работещото момиче Wink newsm51

# 836
  • Мнения: 505
Мечо Пух, и аз ще стискам палци  Peace

# 837
  • Мнения: 10 752
Добро утро  Hug
Бомбе, пусна ли щерката?
Чей ма, на 28-ми.Щи кажа Peace

# 838
  • Мнения: 1 400
Пращам ти оня ден ша празнувате заедно да въртите
Е те тва дет съм го почернила newsm78
Ми то е близко до логиката, ма оооууу. Значи , обяснявам пак. Оказа се преди няколко теми, че имате с един близък мен човек на един и същи ден рожден ден. Та тоз същият човек също се занимава с туй, което аз пък подчертах. Поняла? Та идеята ми е да се завърти нещо така и така Money Mr. Green
абе спрете се малкоооооо Whistling не мога да си пусна отговора!!!ВЕЙДЪРЧЕдай парола и аз да видя тия снимки,МОЛЯ
Ква парола, кви пет лева? То няма такава Thinking

# 839
  • Мнения: 2 891
Ха, дубрютру!  Mr. Green

Вейдърице, както виждам на снимките, си чудесна танцувачка! Ша ли идваш на партито  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт