Закъснение след лапароскопия

  • 9 355
  • 102
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 376
Дидон, нормално е да имаш закъснение след лапароскопията. Аз не бих пила дуфастон нито сега, нито в следващите 3 месеца, поне не без фоликулометрия.

# 76
  • Мнения: 2 422
Имам Вяра, ако не е тайна при кой лекар се лекуваш?

Аз си мисля, че ако проблемът с непукането на фоликули продължава дори и след лапарото, стимулация с Клостил не е добър вариант. Мисля, че можете дори към ин витро да пристъпите директно...
До колкото знам към инвитро или икси фоликулите трябва да ги няма/старите/ защото при една евентуална стимулация те ще реагират и ще попречат на новите  newsm78

# 77
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра, ако не е тайна при кой лекар се лекуваш?

Аз си мисля, че ако проблемът с непукането на фоликули продължава дори и след лапарото, стимулация с Клостил не е добър вариант. Мисля, че можете дори към ин витро да пристъпите директно...
До колкото знам към инвитро или икси фоликулите трябва да ги няма/старите/ защото при една евентуална стимулация те ще реагират и ще попречат на новите  newsm78
Аз честно казано мисля,че ми е рано да мисля за инвитро. Sad

# 78
  • Мнения: 2 422
НЕ НЕ .... не казвам, че ти е време. направи ми впечатление това за фоликулите.......а доктора ми е казал, че трабва да ги няма за Wink икси и инвитро аз за това  пих противозачатъчни Thinking незнам ... newsm78

# 79
  • Мнения: 1 950
maiapetrova , права си не трябва да има неспукани фоликули защото при стимулацията тръгват те и може да не се образуват други. Да не говорим, че понякога самия диферелин или друг депо медикамент имат такава функция. Абе шантава работа е.
Иначе ИМАМ ВЯРА разбира се, че ти е рано за ин витро, първо трябва да се изчерпат другите възможности Peace

# 80
благодаря за отговора,аз сега започнах да го пия но не знам за следващите месеци при положение че имам закъснение в овулацията  не знам.Другата седмица пак трябва да ходя на лекар така ,че пак ще говоря с лекарката си.А при нея не съм правила фоликулометрия ,а преди доста време.Само април месец ми беше на 16 ден и след това правих лапароскопията и общо взето съм на кръстопът.

# 81
  • Мнения: 1 715
maiapetrova , права си не трябва да има неспукани фоликули защото при стимулацията тръгват те и може да не се образуват други. Да не говорим, че понякога самия диферелин или друг депо медикамент имат такава функция. Абе шантава работа е.
Иначе ИМАМ ВЯРА разбира се, че ти е рано за ин витро, първо трябва да се изчерпат другите възможности Peace
Ами то по тази логика и клостил нетрябва да пия,а лекаря ми каза,че това следва?Утре съм на УЗ

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Имам Вяра,какво щяхте да гледате-дали нарастват фоликулите ли?Дано всичко е ок и пиши после!

# 83
  • Мнения: 1 715
Имам Вяра,какво щяхте да гледате-дали нарастват фоликулите ли?Дано всичко е ок и пиши после!
ами те не нарастват,незнам,сигурно ще ми изпише клостил Sad

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Извинявай,но съм се объркала.Ще ти стискам палци да измисли нещо доктора!Съжалявам,че не мога да ти помогна с някакъв съвет,но до сега,когато съм пиела клостил,винаги е имало по два фоликула и повече,но само два достигаха до необходимите размери,та за това не съм наясно какво се прави,ако въпреки приема на клостил,фоликулите не нарастват.

# 85
  • Мнения: 2 422
Не знам каква е логиката и дали трябва да пиеш клостил доктора ще каже но и при инсеминация трябва да ги няма старите ф. ако те стимулира Peace

# 86
  • Мнения: 1 715
Не знам каква е логиката и дали трябва да пиеш клостил доктора ще каже но и при инсеминация трябва да ги няма старите ф. ако те стимулира Peace
Вчера бях на УЗ,пак не зреят фоликули,каза ми др седмица пак,ако е същото положение,ще предизвикаме менструация и после Клостил,каза,че може да не ми дойде нормално,без лекарства.От днес започнах да пия билките,дано поне от тях има резултат!

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Иииииииии,че гадно.Дано поне билките помогнат!

# 88
здравей, вики. нова съм във форума и аз като теб съм с поликистоза и ми изписаха клостилобегит. но в нета прочетох че не трябва да се приема при поликистоза. на теб явно ти е подействало. честито за бебетата. искам да те попитам поликистозата ти не я ли лекуваха с други медикамменти първо и после да те стимулират?на мен и част от хормоните ми не са в норма.

# 89
Zoritta , Изпратих ти съобщение на лични , за да не разводняваме темата.

Общи условия

Активация на акаунт